Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 19:42




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 vnitřní krytka vyhazovacího okénka pro M4 (u ostrý závěr) 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 04 říj 2014, 17:37
Příspěvky: 12
Nový příspěvek vnitřní krytka vyhazovacího okénka pro M4 (u ostrý závěr)
Ahoj,
jelikož mi to moc nepřijde jako věc upgradu nebo příslušenství, tak to házím do ostatních. Téma jsem zkoušel hledat na fóru, nicméně jsem na nic nenarazil. Chci se zeptat, jestli někdo nevíte kde u nás sehnat tento díl - http://www.armymarket.cz/krytka-vyhazov ... ment-d6570 - vím že je to možná stupidní dotaz a zbraň mi bez něj šlape jak má, ale já jsem člověk kterej musí mít tip top jak funkční tak designovou stránku zbraně, takže asi chápete, že pohled na kus skeletu mechaboxu s válcem a hop up komorou mě vyloženě vytáčí :D Jelikož jsem svoji M4 od G&P kupoval z druhý ruky, díl už chyběl a původní majitel ho neměl. Rád bych to dal do pořádku, proto se tedy znovu ptám a prosím - nevíte někdo kde ten díl u nás (pokud možno samostatně) sehnat? Fakt je mi jedno co to bude za značku, dokud bude z kovu, stříbrný nebo černý barvy a bude to pasovat (i když tenhle díl snad používají co se týče provedení snad všechny značky (krom nějákejch spešl EBBR modelů nebo něco tomu podobnýho) stejnej ne? Nejsem expert, kdyžtak mě opravte a poraďte, zkušenosti jsou taky vítaný :D ) Předem díky.


15 bře 2016, 23:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: vnitřní krytka vyhazovacího okénka pro M4 (u ostrý závěr)
well, stačí na to minutka na googlu:
http://lmgtfy.com/?q=airsoft+krytka+z%C ... o+M4%2FM16

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


16 bře 2016, 01:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz