Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:57




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ] 
 Správna velkosť trysky ? 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 čer 2012, 09:45
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Správna velkosť trysky ?
Nazdar, nikde som presne nenašiel odpoveď na moju otázku o tryskách, tak vytvorím túto tému. Zaujímalo by ma, aký vplyv má na zbraň zlá dĺžka trysky. Všade som čítal ,že jediný milimeter môže ovplyvňovať výkon zbrane. Z vlastnej skúsenosti viem ,že ak je tryska dlhšia tak nenaberie kuličky do komory, ale ak je kratšia o ten milimeter, že uplne nedosadne na gumičku a stráca vzduch ,ale to asi ťažko zistím bez chronografu. Väčšinou sa uvádza ,že M4/16 majú 21,4 mm alebo 21,2 mm ale ak mám zbraň prerábanú ( nový hop, gumička, tryska, mecháč) tak ako presne zistím ktorá tryska je premňa.

_________________
SR 416 - SP130 guarder-152m/s , 22bbs/s


28 črc 2012, 12:34
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
a) úvahy o vlivu délky jsou správné
b) délku musíš jedině vyzkoušet - bez chrona se to dělá fakt těžko...já osobně trysky piluju k dokonalosti postupným zkracováním (jak to začne podávat tak to nechám) a funguje to

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


28 črc 2012, 12:44
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 čer 2012, 09:45
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
No veď to, že najlepšie by to bolo cez chrono, inak to bude velice ťažké aj stým upilovaním. No nič, budem sa museť zas plesknúť po vačku a kúpiť chronograf.

_________________
SR 416 - SP130 guarder-152m/s , 22bbs/s


28 črc 2012, 16:57
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Tak si ho někde půjči...nebo se na to vyser a dělej jak jsem to psal já, ne? To je asi nejspolehlivější způsob - protože jakmile to začne podávat, tak to znamená, že tryska je pořád dost dlouhá, ale už pustí kuličku do komory. Čím bude pak tryska kratší, tím bude víc ufukovat kolem, ale kuličku tam bude pouštět pořád.

Horší je to, že to chce umět pilovat 8) taky nebýt moc hrr a nepilovat zbytečně moc najednou. Pokud pak upiluješ cca víc jak milimetr tak už to chce znova udělat hrdlo trysky aby dobře dosedalo na hop gumu. To se dá v pohodě taky pilníkem a pak vyleštit jemným smirkem...samozřejmě lepší to je na sou(dru)struhu, ale pokud umíš pilovat tak to jde i ručně.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


28 črc 2012, 21:46
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 19 zář 2011, 12:04
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Ahojte. Prosim vas potreboval by som poradit. Mam CA M4 new version. Objednaval som komplet vzduch Aspro na M4. Prisla s triskou 21,4mm ako je uvadzane vsade v internetovych navodoch na M4. No vobec to nepodava gulicky. Zameral som staru trisku a ma 20,6mm. Dal som tam trisku 20,4mm ( od Guru z MP5 ) co som mal doma a striela dobre. Je tam zakladna komora CA. Otazka je mam nejaku atyp komuru? Alebo som nieco zle zlozil? Za rady Dakujem.


30 srp 2012, 09:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
mas atyp komoru

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


30 srp 2012, 11:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 19 zář 2011, 12:04
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Prosim vas este jedna vec. Oplati sa vymenim hop komory za CNC airsoftpro? Bude lepsia tesnost (mam ixon hlaven 6,03mmx363mm ) Ked vymenim za CNC hop komoru treba trisku 21,4mm?


30 srp 2012, 11:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
CA dela dobry komory, osobne si myslim, ze pokud to mas ted dobre sestaveny, tak se s cnc komorou nijak ustovka nezvedne. Samozrejme jsou i vyjimky, vzdy zalezi, jak si na sebe dily sednou

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


30 srp 2012, 12:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Správná velikost trysky
jenom jeste pro uceleni, ono to stejne je o tom vyskouset vic trysek ktera si jka sedne s komorou/gumou, pokud jde o nejaky lazeni a nemas vybaveni na upravy ... pripadne skouset upravovat vnejsi prumery a hlavne uhel a a velikost skoseni nosiku trysky ... nekdy je lepsi tupej nos, nekdy zas ostrejsi, a nejde nejak kratce obecne popsat co bude kde lepe fungovat

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


11 čer 2013, 11:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2011, 15:55
Příspěvky: 38
Bydliště: Nitra
Nový příspěvek Re: tryska GD
Ake kriteria treba brat do uvahy, ked sa urcuje dlzka trysky, nebudem predsa kupovat 5 trysek.
Trysku, ktora dosada do hop komory po gumu? +
Trysku, ktora umozni podavanie bb? -
THX
napr.: Ak Pro win CNC Hop komora +vonkajsia stena mechaboxu?

_________________
Ak 74 D-boys RK-05 - sanded to steel, short barrel, AirsoftParts + AirsoftPro 130 spring + Pro Win Hop UP + Guarder black rubber + Jefftron Extreme processor unit - Basic + hight torque SRC motor


16 říj 2013, 18:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: tryska GD
Takovou délku, která je pro tvojí sestavu kvér+komora+gumka vyzkoušená a doporučovaná. Případně vzít delší a zkracovat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 říj 2013, 18:56
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2011, 15:55
Příspěvky: 38
Bydliště: Nitra
Nový příspěvek Re: tryska GD
Ked odmeriam staru plastovu trysku bez tesnenia tak cca 20,45. (+?nova hop komora?, to ako ked servisujete zbran mate doma 5 dlzok trysiek?)

_________________
Ak 74 D-boys RK-05 - sanded to steel, short barrel, AirsoftParts + AirsoftPro 130 spring + Pro Win Hop UP + Guarder black rubber + Jefftron Extreme processor unit - Basic + hight torque SRC motor


16 říj 2013, 20:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: tryska GD
No když jsem ještě servisoval, tak jsem tu měl trysek ne pět, ale asi patnáct různejch :D Ale jinak prostě zkusíš tu, kterou ti doporučí někdo, kdo už danou sestavu servisoval a případně zkracuješ, nebo holt koupíš delší...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 říj 2013, 20:48
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 srp 2013, 17:39
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Ahoj,

Potreboval bych trochu poradit s vyberem trysek. Vim, ze to nemuzete asi presne vedet, ale aspon zhruba, kdyz vam napisu typ zbrane. Kupoval jsem trysky podle tabulek a skoro vzdy byla kratka. MP5 psali 20.4 ja vzal 20.7 a je kratka.

Jedna se o tyto zbrane:

CA G36C (puvodni mech i komora)
DBoy Scar H (puvodni mech i komora)
Dboy M16 (GD mech, ASpro cervena komora)
CA MP5 (GD mech, CA komora)
CA P90 (puvodni mech i komora)
JG G36E (vse puvodni)

(nejsem si jistej znackou udajne Dboy) AK74 (puvodni mech, SHS CNC komora)
(taky nevim znacku) MP5A4 (GP mech, CA komora)
MP5SD5 (DBoy mech, puvodni komora)

Dik moc za odpovedi aspon u nekterych zbrani.


03 led 2014, 00:03
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 13 srp 2012, 15:59
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Na G36C je dobrá tryska ASpro ale musí mít vačku, jinak kup trysku vždy třeba o 1-2 milimetry delší, pak až to budeš mít poskládány tak jí pomalu zkracuj, dokud ti nebude podávat kule na semi (na fullauto ti nemusí podávat i když podává na semi) a pak to zase celé rozebrat a trysku opatrně utáhnout do vrtačky a pak jí ten vršek zahladit kamenem, nebo papírem, jako na soustruhu. musíš bejt hlavně opatrnej při tom upínání, abys jí nezdeformoval.


03 led 2014, 09:10
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 srp 2013, 17:39
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Takze ta tabulka na ASPro je dobre? Ze bych to bral podle ni a treba zdycky vzal neco malo vetsi. Ale treba zkracovat trysku o 2mm to uz je dost.


03 led 2014, 17:00
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 13 srp 2012, 15:59
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Tou vrtačkou to jde dobře, s těma 2mm jsem to přehnal, to se omlouvám, ale zhruba jeden je fajn, jinak univerzální je pořád změřit si tam originální a pak koupit o fous větší a případně jí zakrátit, tam se pak dá laborovat s tim skosenim konce trysky


04 led 2014, 12:14
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: tryska GD
Zdarec,

teď se potýkám taky s jedním oříškem ohledně trysky.
Než se zkouší jaká tryska je nejvhodnější...jak postupovat...kam musí tryska na prázdno zajet aby byla schopna fungovat jak má?

No, já mám problém s tryskou u MP5 SD od SRC. V mechu byla plastovka ale ta se roštípla...jak, kdy, proč...nevím. Jediné co vím je, že z toho nelze změřit délku a přejít na kovovou.

Jak mám postupovat když koupím např. 23mm a brousit a brousit....je nějaké pravidlo? Kam musí tryska na prázdno zajet aby byla schopna fungovat jak má?

Pobrousil jsem si z 23mm na délku tuším 18.7mm (sand nekecám).
Když se tryska zatáhne malilinko koulala do komory.....když vyjede je přes celou komoru....jak moc má zajet či vyjet?
Logicky vyjet když tam má vlézt kulička, ale nepoznám v té rychlosti za je to jen protočení motoru a vidím už jen jak to malinko kouká.
Dělá to problém v tom, že při střelbě na semi to nějak tak jelo ale pak se to kouslo po pár kulích a vyilétly třeba 2. Když šla jedna tak tím stylem jak když plyvne.

No a protože mi trochu blokovala komoru tak jsem ji trochu zakrátil abych měl jistotu že kule prostě bezproblému zajede. Komora není nějak kvalitní jako pro M4 a i to maličké vyčnívání trysky stejně dovolilo kuličce vejít.....ale ta se spíš jakoby přimáčkla a sekla nebo tak něco.

Čili jsem to ještě zakrátil...nyní to mí nějakých +-18.05mm
No nevím jak si to vysvětlit, ale 3výstřely a nic...v hopce ale 3 kule????
Nebo se tam všechny dostaly naráz? JSem z toho jelen, nevím kde je problém?

Teď bude asi na h***o tryska, potřeboval bych asi nějaký základný pravidlo jak se servisují trysky když se o původní nic neví?

Díky všem za info.


04 led 2014, 16:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: tryska GD
Zjistíš si, jaká by tam asi měla patřit, koupíš o kousek delší a pak brousíš. Ideální délka trysky je, když je co nejdelší tak, aby to podávalo kule. Takže zkrátíš o kousek, zkusíš jestli to podává, pokud ne, tak zase zkrátíš a takhle furt dokola.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2014, 17:53
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: tryska GD
Griffon píše:
Zjistíš si, jaká by tam asi měla patřit, koupíš o kousek delší a pak brousíš. Ideální délka trysky je, když je co nejdelší tak, aby to podávalo kule. Takže zkrátíš o kousek, zkusíš jestli to podává, pokud ne, tak zase zkrátíš a takhle furt dokola.


Děkuju, tohle jsem tu našel takže se nějak začínám orientovat. Já jen aby i když bude podávat aby nebyla natolik dlouhá, že to nějak narazí na gumku a třeba ji natrhne. To se (ne)může stát?

Obvykle to přesě takto dělam. No hold zkazit se dá cokoliv, proto je dobré mít zásobu trysek.

Mohu dotaz?
Proč je na trysce zkosené ústí? Někdo tu psal že to má vliv na full auto.
A proč některé trysky mají v přední části zůžení těla a jiné jsou stejné v celé délce?

Děkuji.


04 led 2014, 19:23
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
tyax píše:
pak jí ten vršek zahladit kamenem, nebo papírem, jako na soustruhu. musíš bejt hlavně opatrnej při tom upínání, abys jí nezdeformoval.


Zdarec, já k tomu používám aku...nebo vrtačku kde je sklíčidlo na momentové utažení. Nevím jak to říct ale ne s klasickým klikovým sklíčidlem, tam jsem jich pár rozmáčkl. Takže aku je dobrá. Pořádné otáčky a není problém pilníkem ubrat i 2mm.

tyax: ten zaoblený konec trysky má vliv na střelbu v auto režimu? A proč některé trysky mají v přední části zůžení těla a jiné jsou stejné v celé délce?

Zatím.


04 led 2014, 19:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: tryska GD
zuzeni je prave pro kvalitni tesnost mezi tryskou a hop-up gumickou, zajizdi tryska pod limecek hop-up gumicky
trysky jsou na konci vsechny cca stejne siroke, nektera maji rozsireni v casti u mechu, je to hlavne z duvodu pouziti trysky pro danou komoru. nektery komory nemohou mit rozsirenou trysku (P90, G36,...)

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


04 led 2014, 19:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: tryska GD
Jeff píše:
zuzeni je prave pro kvalitni tesnost mezi tryskou a hop-up gumickou, zajizdi tryska pod limecek hop-up gumicky
trysky jsou na konci vsechny cca stejne siroke, nektera maji rozsireni v casti u mechu, je to hlavne z duvodu pouziti trysky pro danou komoru. nektery komory nemohou mit rozsirenou trysku (P90, G36,...)



Díky moc. Ok, takže tryska přeci jen má zajíždět trochu do gumky. Dobré vědět a nepanikařit.
Doplním, že u m14 taky nění zužení (rozšíření) u mechu.

Zatím.


04 led 2014, 20:19
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 13 srp 2012, 15:59
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
to zůžení je podle typu komory (věšinou je zůžený), ale na konci té trysky, kde se dotýká hopgumy je do špičky, aby si tam sedla, tam pak jde o tvar a velikost límečku a hop gumy, asi jsi se chtěl zeptat, jak to je s tím podávánim kulí, jde tam o to, že při semi má kulička více času zajet do komory, a tím, že trysku ''osoustružim'' když to podává na semi tak dosáhnu její maximální délky a tím i úsťovky, pokud to potom nepodává na auto, tak dám vačku na pístové kolo.


04 led 2014, 21:02
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
tyax píše:
to zůžení je podle typu komory (věšinou je zůžený), ale na konci té trysky, kde se dotýká hopgumy je do špičky, aby si tam sedla, tam pak jde o tvar a velikost límečku a hop gumy, asi jsi se chtěl zeptat, jak to je s tím podávánim kulí, jde tam o to, že při semi má kulička více času zajet do komory, a tím, že trysku ''osoustružim'' když to podává na semi tak dosáhnu její maximální délky a tím i úsťovky, pokud to potom nepodává na auto, tak dám vačku na pístové kolo.


Zdarec, moc díky za info. Já mrknu do mecháče na vačku, nejsem si jist ale stejně to rozeberu mám pocit, že tryska už je podbroušená.

Děkuji za info, tyhle zajímavosti se mi 100pro hodí.

Zatím.


05 led 2014, 10:01
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 srp 2013, 17:39
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Mam jeste jeden dotaz sice sem uz uplne nepatri, ale snad to nevadi. Kdyz uz me zbran strili na semi, ale nestrili na auto (nelita kazda kule), tak bych mel dat vacku na kolo. Problem je ze mam kola super shooter a tam vacku nedam. Ono to lozisko by melo fungovat asi jako vacka, ale je to proste malo. Dokaze me nekdo poradit? Nebo to chce novy kola?


09 led 2014, 23:18
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2013, 17:48
Příspěvky: 105
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Skontroluj, ci nemas ohnute ramienko podavaca.

_________________
AimTop M4A1 M130 - 155 m/s (0,20 GD)
WE G18C - 97,96 m/s


10 led 2014, 01:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
doplnim, ze pokud ne, tak je potreba uz jenom pouzit kratsi trysku

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


10 led 2014, 06:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
EMK píše:
Skontroluj, ci nemas ohnute ramienko podavaca.



Zdarec.
Urcite mrkni na ramínko. Mě se to také už stalo, bylo přihnuté, že by co nevidět prasklo. Ono i pak milimetr hodné udělá. Bylo to ramínko v základních komponentách mecháče. Měl sem tam i vačku. Byl to takový patvar, takže si myslím, že byla velká a když zatáhla ramínko a to už nikam nemohlo tak ho to hodně ohnulo = deformovalo.
Pak jsem vyměnil ramínko a zkusil na sucho.....hodně to s tou vačkou dřelo až ji to vymykalo a lámalo.
No to víš čína základ.

Porovnal jsem ramínka a to základní bylo takové buď už vybehané nebo shit. Nové ramínko mělo ten zadní tahací trojúhelník cpo leží na kolech větší. Vačku jsem vyndal a nebyla už nikdy třeba.

Ale jak tu padlo. Pak jedině kratší trysku.
Ale byl bych zase opatrný. Těď jsem to řešil.

Mám CQB v základu obyč základní linear pružina...takové M110.
Zaboha mi to nechtělo dávat a tak brousím trysku a brousím. A ejhle začalo to pracovat, na auto už moc ne tak dělám skosení trysky aby lépe pasovala na límeček hopgumky.

Zkouším a stále nic moc a pořád brousím. No a nakonec jsem trysku podbrousil. Dal jsem novou jaká by měla být přímo ve kvéru a už jsem ji nemusel brousit. Hlavní problém byl v tom, že pružina je slabá a nedala takový rázovitý tlak vzduchu aby prolétla kulka skrz hopku. Zjistil jsem, že gumka měla hop na maximu a ten to dusil. Když je na minimu krásně to líta i na auto.

Čili máš-li na hop komoře táhlo místo kol, dej si pozor při zasouvání do zbraně ať si nepotáhneš na max. Mysli na to a zkus to s minimem hopu.

Chce to si navyknout pak předejdeš spoustě potížím. Hlavně nevyhodíš trysku která nedává ale může.

Snad ti tenhle postřeh pomůže.
Zdar.


11 led 2014, 17:50
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 srp 2013, 17:39
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: Správna velkosť trysky ?
Na raminko jsem koukal a vypada v pohode, ale vyzkousim i novy. Zbran zkousim vzdycky s vypnutym hopem na to si davam bacha. Kdyztak zkusim jeste trochu zkratit trysku. Dik moc za odpovedi.


11 led 2014, 18:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 30 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz