Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:49




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Kuličky 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 17:32
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Kuličky
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, v čem nosítě kuličky. když je mám v originálním pyrtlíku, je to odclea nepraktické (velikost). Když zase v nějáké krabičce (dózičce, krabičce od prášků), tak to chrastí.
Osobně jsem to vyřešil tak, že mám menší sáček s tím uzávěrem. Podobný oiginálnímu. Naplním ho kuličkama, mám ho v kapse. Když dojde, ta ve volné chvilce přisypu další kuličky.

Zajímalo by mě proto, jak to děláte vy?

O tom že je ví zásobníků se nebavím.

Ještě jedun věc, v tomhle směru si nemůžu vynachválit záložní 9mm. Je to velice praktické, pří přebíjní atd.


22 lis 2010, 19:56
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Kuličky
většinou tak že nosíme 5-10dalších zásobníku v sumkách(aspon já teda jo).. :lol: :lol: :lol: no a když dojdou což se vetšinou nestává tak bud na mrtvolišti nebo před startem nové hry se dobijou.. nebo se nosí také rychloplničky po kapsách.. či celej pytel v camelbacku.. variant je spousta.. :lol:


22 lis 2010, 19:59
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 17:32
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Kuličky
Beru to z pohledu nás, méně finančně zajištěných :). 2 zásobníky. 6-10??? kdéže :-D


22 lis 2010, 20:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Kuličky
ja mam osvetceny mensi pytlik na cca 2000BB s uzaverem od PET flasky:
http://www.chrudim.asteam.cz/recenze/plnicka.html

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


22 lis 2010, 20:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Kuličky
wowe: takže jednoduše víš prd. protože se ptal jak je nosit v akcích a né na pláckobitkách..

jinak:nosil jsem je v dóze od aloe vera... ale bylo to naprd že to chrastilo.
takže ted to delám tak že si seženu takovej pytlík jako je origo u GD kulí ale ještě menší.. ten zabalím tak abych měl co nejmenší objem celýho pytle. takže to jakoby "zavakuuju" v ruce do 5 vteřin...

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


22 lis 2010, 20:04
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Kuličky
tak chrastit jak detské kolo v boji je dost nepraktické!.. většinou se to dělá tak že se nosí více zásobníků v sumkách či pytel v camelbacku..petky a aloe vera má málokdo.. :lol:


22 lis 2010, 20:09
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Kuličky
no jasně že moc lidí je nemá, myslel jsem obyč petku.ale je to fuk prostě chtěl radu (né víc zásobníků)..

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


22 lis 2010, 20:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kuličky
Nosim dostatek zásobníků (abych nemusel ládovat v boji, to je to samý jako měnit v boji baterku, prostě zásadní chyba) a v náprdeláku nebo batohu lahev od ledovýho čaje s širokym hrdlem, do který když je poloprázdná nacpu nad kule hajzlpapír, aby se to utemovalo a nechrastilo.

Jinak jako možná že nechtěl slyšet víc zásobníků, ale víc zásobníků je zdaleka nejlepší rada :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 lis 2010, 20:16
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Kuličky
to co radil Daven.. to je asi nejlepsi způsob kdyz z nejakeho duvodu nechces dalsi zásobáky.. :lol:


22 lis 2010, 20:18
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 lis 2010, 17:32
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Kuličky
Já sem neříkal že nechci. Já sem psal méně finančně zajištěným. Je mi XX. takže mám docela omezené možnosti pane. :).

Ale nechci tady diskuzi, o tom že je mi tolik a tolik, a hraju airsoft. Jsem zastáncem názoru, že když se hraje optarně a s rozmem, tak Airsoft může hrt i 7leté děcko. Když se nestřílí na hlavy, na půl metra...

vek neuvadej
jeff


22 lis 2010, 20:32
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Kuličky
na tohle nemám nervy.. :roll: :roll: koukni se na sekci legalita airsoftu.. někde to tu myslim je.. :wink:


22 lis 2010, 21:26
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Kuličky
Mafisto píše:
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, v čem nosítě kuličky. když je mám v originálním pyrtlíku, je to odclea nepraktické (velikost). Když zase v nějáké krabičce (dózičce, krabičce od prášků), tak to chrastí.
Osobně jsem to vyřešil tak, že mám menší sáček s tím uzávěrem. Podobný oiginálnímu. Naplním ho kuličkama, mám ho v kapse. Když dojde, ta ve volné chvilce přisypu další kuličky.

Zajímalo by mě proto, jak to děláte vy?

O tom že je ví zásobníků se nebavím.

Ještě jedun věc, v tomhle směru si nemůžu vynachválit záložní 9mm. Je to velice praktické, pří přebíjní atd.


může mi někdo vysvětlit tu záložní 9mm???
možná že jsem něco přehlídl nebo jsem nevzdělanej ale 9mm maj snad ostrý zbraně ne?


25 pro 2010, 20:54
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: Kuličky
devítka no, prostě myslel že má nějakou menší záložku...

ed. anebo když ho někdo vyruší při přebíjení tak tasí 9mm ,i takoví kolemjdoucí by se našli....

_________________
Johny Perez


25 pro 2010, 21:46
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kuličky
Johny--X píše:
devítka no, prostě myslel že má nějakou menší záložku...

ed. anebo když ho někdo vyruší při přebíjení tak tasí 9mm ,i takoví kolemjdoucí by se našli....

Johnny-X zase boduje :D Jinak už jsem to chtěl psát, zase mě někdo předběhl :)


25 pro 2010, 21:49
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: Kuličky
Když jsou ty vánoce, mohl jsem být hodnej :D

A k tématu: normálně nosim celej pytel,akorát ho stáhnu gumičkou(velkou textilní)/nebo přeložit a "přitejpovat"

_________________
Johny Perez


25 pro 2010, 21:55
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kuličky
No já osobně teda nosim s sebou dvě plný rychoplničky, takže jak jsou plný tak ani moc nechrastěj. No a holt dostatek záobníků je základ. Někdy si ale vezmu celej pytlík a dám si ho do camelbacku, nebo do univerzální sumky...


25 pro 2010, 22:02
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2010, 18:18
Příspěvky: 623
Nový příspěvek Re: Kuličky
ja to nosím v takových tech pixlách od vietnamců
není to moc prakticky protože to chrasti, chystam se si udělat ten saček

_________________
Challenges
[Zkrvavené BB],[Gaučový generál],[Fortunate son],[Tourretův syndrom],[Myslím to vážně],[Banzai!]

>G&P M4 RAS<


29 pro 2010, 14:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Kuličky
ja zase v takovymto mensim pytlicku:
http://www.chrudim.asteam.cz/recenze/plnicka.html

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


29 pro 2010, 14:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Kuličky
no ja dycky nosil pytel kuli, ale us na to seru, jen tam tema dirkama na odvod vzduvhu leze bordel, a to se pak projevuje na zadusech atd. takze od tetka si budu brat naky normalni uzaviratelny pytlicky, co nejsou deravy, a origo pytle necham doma v supliku ...

ale to neni uplne k tematu co?
no jinak mi prislo jako dobry reseni, ten pytlik s vickem ala pet lahev + plna rychloplnicka, nebo se jeste hele delaly mega rychloplnicky, ala zasobnik m4, vic ti asi cece nepomuzu.

edit: taky zalezi jesli pouzivas tlacak nebo tocak, ale asi tocak vit? v tom pripade bude to co postoval jeff asi nej ....

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


29 pro 2010, 14:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: Kuličky
wowe píše:
na tohle nemám nervy.. :roll: :roll: koukni se na sekci legalita airsoftu.. někde to tu myslim je.. :wink:


No já taky ne... :? myslim že je jeho věc kolik mu je, jak se říká když to umíš a hraješ fér tak si to dělej...No na druhou stranu kdo z nás nechutnal alkohol dřív jak v 18 letech.. :o
K tématu : Já osobně zatim mam jeden zásobník a plastovou nádobu na kuličky. trochu to chrastí to je jasný ale v airsoftu bych to tolik neřešil. Ale jak řekl griffon zásobníků mít víc je nejlepší. No za zásobník dáš dneska 200-300kč a za nějakou sumku na ne kterou připneš na pásek taky tak stejně.

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


29 pro 2010, 14:58
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 02 dub 2011, 22:12
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: Kuličky
To já to mám docela lehký,jelikož nejsem prachatej,tak mám jen jeden zásobník (díky bože (čínani) že má 600kulí..) ten mám plnej + v kapse (náprsní) nosím http://airsoftshop.cz/product_info.php? ... ts_id=6497 může být i ta od vietnamců,ale prostě ICS je ICS :D.. ani to moc nechrastí,a nějak mi těch 1600 kulí na akci stačí.. kamarád nosí 3 zásobníky.. nechápu na co,třeba já mám čezetu záložku,a řekl bych že je to větší radost ji mít,než 3 zásobníky navíc do primárky.. (myšleno tak,že místo toho abych hodil novej mag tak vytáhnu pistolku,pomazlím se a kryju se s ní při přebíjení)... a navíc,v aeg po vyndání magu zůstavaj 3 kuličky,takže je můžete použít jako stav největší nouze - krátká dávka nebo 3 mířené střely..
a navíc s tou lahvičkou od ICS se to plní skoro samo :) .. akorád štěrcháte,kdybxch měl normálni pytel,tak ho půlku rozsypu..

jedinej problém je třeba ten,když máte pistolku,například jako já čezetu od asg,tak ta se musí plnit plničkou,a náhradní mag stojí 4 kila,což není málol,n ato že má nějak 16 nábojů.. takže leda nosit k pistoli ještě jednu pistol,a nebo si někam zalízt a prostě přebít.


09 dub 2011, 19:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kuličky
Sorry, ale píšeš tu docela kraviny. I tři zásobníky jsou málo a pistole rozhodně nenahradí rezervní zásobníky do primárního kvéru, to je prostě blbost. Dosypávání zásobníku trvá oproti přebití nepoměrně dlouho a rozhodně při něm nezvládneš ještě střílet z pistole...a i kdybys byl třírukej frajer a zvládal to, tak šestnáct ran z pistole je prd, takže díky tomu že nemáš rezervní magy jsi po těch několik desítek sekund než to doláduješ prostě k ničemu, což je v boji průser. A není pravda, že v AEG zůstávaj po vyndání zásobníku tři kuličky, ty kuličky vypadnou ven a i kdyby tam držely, tak bez zásobníku je nic nepodá do komory.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 dub 2011, 19:47
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 02 dub 2011, 22:12
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: Kuličky
Griffone,k tomu poslednímu - Jó,to řekni mímu kámošovi,kterej takhle přišel k díře v hlavě.
Potom,osobně mi přebíjení mojí metodou netrvá dlouho (myslím vyndání,dosypání nandání) prostě když dojdou kule,tak vytáhnu pistol,položím vedle sebe,vytáhu mag,nasypu kule (a s tou násypkou to jde kua rychle) zandám mag,a v 95% ani pistol není potřeba použít.
a nemusíš být třírukej,prostě dáš mag a násypku to jedný ruky,druhou chytneš pistol a prostě střílíš..

a podle tvého míňení,když si několikrát doporučoval výše zmíňenou pistol od ASG hráčům co chtějí něco proti elektrikám,tak u těch nevadí že to má jen 16 v zásobáku? :) ..


09 dub 2011, 19:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kuličky
Len1n píše:
Griffone,k tomu poslednímu - Jó,to řekni mímu kámošovi,kterej takhle přišel k díře v hlavě.
Potom,osobně mi přebíjení mojí metodou netrvá dlouho (myslím vyndání,dosypání nandání) prostě když dojdou kule,tak vytáhnu pistol,položím vedle sebe,vytáhu mag,nasypu kule (a s tou násypkou to jde kua rychle) zandám mag,a v 95% ani pistol není potřeba použít.
a nemusíš být třírukej,prostě dáš mag a násypku to jedný ruky,druhou chytneš pistol a prostě střílíš..

a podle tvého míňení,když si několikrát doporučoval výše zmíňenou pistol od ASG hráčům co chtějí něco proti elektrikám,tak u těch nevadí že to má jen 16 v zásobáku? :) ..

"HRÁČ" K tomu co si napsal se nedá nic jinýho říct než ty nabiješ tak tě donutím vystřílet celou záložku aniž by si mě trefil a pak tě pochčiju.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


09 dub 2011, 20:04
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 02 dub 2011, 22:12
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: Kuličky
Ne.Vytáhnu pistol,a nedovolím ti ke mě se přiblížit,mezitím během 10 sekund dobiju mag,a hraju dál ;)


09 dub 2011, 20:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kuličky
Len1n píše:
Ne.Vytáhnu pistol,a nedovolím ti ke mě se přiblížit,mezitím během 10 sekund dobiju mag,a hraju dál ;)

:lol: :lol: :lol: žiješ ve lži :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


09 dub 2011, 20:16
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Kuličky
Len1n píše:
To já to mám docela lehký,jelikož nejsem prachatej,tak mám jen jeden zásobník (díky bože (čínani) že má 600kulí..) ten mám plnej ..................................


ty tvoje 3 kuličky nic do trysky nedostane ani gravitace pokud tam nemáš zásobník, takže pěkná blbost, navíc to tvoje ládování..... to už je mi lepší mít muj tlačák za 2 stovky a dát si ho když dokropim točák... chtěl bych tě vidět frajere jak někoho sundáš tou pistolí když k tobě přiběhně s namířenym automatem, to tě vezme i skoro přes roh zatimco ty si budeš odkládat zásobníček a odjištovat tvojí položenou pistoli


já to vyřešil tak, že mam malou a velkou plničku, malou spíš na tlačáky (resp. na 2/3 jednoho tlačáku) a velkou na točák (otvírám ten šoupací závěr kterym se plní) nebo případně na tlačák, ale má slabou pružinu takže se ta "páčka" která se mačká nevrací až nahoru takže na to je potřeba asi 2x víc času.


09 dub 2011, 20:17
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2010, 15:04
Příspěvky: 71
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Kuličky
Ale jeste si ho musis natocit nebo ne aby ti podaval kulicky


09 dub 2011, 20:18
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 02 dub 2011, 22:12
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: Kuličky
Ježiš,vy to taky hrotíte strašně do extrémních situací,samozřejmě když mi dojde munice tak se stáhnu nebo kryju to je snad základ,a nezlobte se na mě když na vás jak terminátor jde nepřítel,tak většinou běží - nemá mířenou střelu - má stejnou úsťovku jako vy (ta čezeta má s novou bombičkou až 150m/s a mám to změřené,takže normálně asi 110-120) akorád má auto.a navíc,když máte milion zásobníků,tak štěrcháte..

A hele,prostě myslite si co chcete,ale já byl u toho když jeden frája kámošovi mířil na hlavu,vyndal zásobník a střelil na auto a kamarád měl prostě kuličku v hlavě.Potom sem jednou na akci viděl,jak takto jednou někdo někomu střelil do nohy.Prosě možná máte teorii,ale já to mám na vlastní pěst oskoušený


09 dub 2011, 20:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kuličky
Len1n píše:
Ježiš,vy to taky hrotíte strašně do extrémních situací,samozřejmě když mi dojde munice tak se stáhnu nebo kryju to je snad základ,a nezlobte se na mě když na vás jak terminátor jde nepřítel,tak většinou běží - nemá mířenou střelu - má stejnou úsťovku jako vy (ta čezeta má s novou bombičkou až 150m/s a mám to změřené,takže normálně asi 110-120) akorád má auto.a navíc,když máte milion zásobníků,tak štěrcháte..

A hele,prostě myslite si co chcete,ale já byl u toho když jeden frája kámošovi mířil na hlavu,vyndal zásobník a střelil na auto a kamarád měl prostě kuličku v hlavě.Potom sem jednou na akci viděl,jak takto jednou někdo někomu střelil do nohy.Prosě možná máte teorii,ale já to mám na vlastní pěst oskoušený

Tlačáky asi tak nadále s pistolkouproti AEG nemáš šanci. Nadále pokud se stáhneš tak to znamená že si oputil pozici a dovolil se enemi přenístit čily si tam na hovno. I za běhu tě sejmu s dobrou přesností když víš jak běžet. Nevymíšlej si koniny ty ověřenej a nepiš pohádky.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


09 dub 2011, 20:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz