Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 02:21




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 M4A1 RIS APS první generace 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 20 led 2016, 12:30
Příspěvky: 3
Nový příspěvek M4A1 RIS APS první generace
Zdravím,
má někdo nebo dokonce upgradoval někdo tuto zbran ?

http://www.airsoftguns.cz/m4a1-ris-aps

mělo by se jednat o první generaci M4 od firmy APS s atypickým mechaboxem.
Zajímalo by mě jestli do ní jde vložit jiný nebo za cenu jakých úprav.

Díky !


28 dub 2016, 13:39
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: M4A1 RIS APS první generace
Viděl jsem tam vložený AT mech, měl zbroušený zadek a taktéž tělo zevnitř v místě, kde ten zadek mechu dosedá. Ale nejsem schopný říct, jestli to mělo nějakou rozumnou osu! Nehledě na to, že AT mech není zrovna výhra.
Kdysi měl kámoš v APS těle SHS mech, ale vážně tam sedl špatně, úsťovka na úrovni síly pružiny.
Dost keců, teď k věci- doporučuji dotěsnit vzduchotechniku, dát novou kabeláž a pružinu M110. To je asi tak maximální upgrade pro stará APSka. Jiný mech by tam možná šel, ale za to množství práce s nejistým výsledkem to nestojí.


29 dub 2016, 12:42
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 20 led 2016, 12:30
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: M4A1 RIS APS první generace
Ahoj, díky za odpověď. Co je AT mechabox ? mohl by jsi hodit odkaz ?
v mém případě upgrade zatím dělat nechci. Udělal jsem novou kabeláž s mosfetem, protože na staré se napálily kontakty a přestalo to střilet. Jedná se mi o to, že dřív nebo později ten mechabox určitě praskne a s tím bych chtěl udělat upgrade. Uprava ( ubroušení mechaboxu, těla) nebude problém ale rad bych věděl na kterém typu stavět.


02 kvě 2016, 13:09
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 18 lis 2015, 08:46
Příspěvky: 5
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: M4A1 RIS APS první generace
Měl jsem to v době, kdy to byl hit a užil jsem si s tím svoje. Ten mech bych taky neměnil. Vim bezpečně, že snese až M120, utěsněný z výroby to jakž takž bylo. Největší bolestí těchhle APS byl blowback a z toho vyplývající brutální lenost, opalování spoušť. kontaktů a brzká smrt baterie. Takže, dal bych mosfet, 9,6V NiMH, třeba dean-T konektory a střílet dokud se to nerozpadne. Pokud ti vyloženě vadí ten blowback, tak ho zruš - banální operace.


03 kvě 2016, 10:10
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 20 led 2016, 12:30
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: M4A1 RIS APS první generace
To se právě stalo a taky jsem to udělal. Napálili se kontakty, takže jsem udělal novou kabeláž s mosfetem. odpojil Blowback a baterku mam 9,6. Střílí to ale ten mecháč a ostatní díly dlouho nevydrží a to je důvod proč to řeším. Nechci měnit mechabox právě teď. Dokud se to nerozpadne tak do toho sahat nebudu, ale v budoucnu se mi nechce vyhazovat celokovové tělo když bych stejně kupoval úplně stejnou (na pohled) M4. Takže se zajímám o to, který mechabox by tam šel abych mohl udělat kompletní upgrade.

Díky za info


03 kvě 2016, 10:18
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: M4A1 RIS APS první generace
V dnešní době podle mě už nemá smysl používat NiMh baterie, být tebou tak bych určitě šel do lipolek, 2S ti na 120 bude bohatě stačit.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


03 kvě 2016, 10:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz