Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:24




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Upgrade barrett m82 (Sw-02) 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 čer 2014, 14:18
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Upgrade barrett m82 (Sw-02)
Dobrý den,

Zakoupil jsem tuto zbraň v základu z druhé ruky. No a mám v guláš, proto bych se tu chtěl s Vámi poradit s čím začít. Můj sen je dosažení 190m/s.

Někde jsem se tu dočetl, že stačí dát silnější pružinu, lepší vzduchotechniku, hop komoru a tak se z toho dá vytáhnout až 180/ms s tím že akorát co rok vyměnil kola.
Dále jsem už zkusil kontaktovat servis a tam mi prozměnu řekli, že silnější pružina než 130m/s je blbost a že to mužu nahnat pouze vzduchotechnikou.
Také jsem se dozvěděl, že by bylo lepší dát tam mechabox verze 3, protože prý lépe zvládá silnější pružiny a teprve na tom stavět.

Tímto Vás prosím o rady a návrhy, jak by se to dalo provést.
Děkuji


07 bře 2016, 19:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade barrett m82 (Sw-02)
Na takúto úsťovku potrebuješ kompletný upgrade, takže napíš aký máš nato rozpočet a uvidíme čo sa zato z toho dá vytiahnuť. Ako si prišiel práve na číslo 190m/s?
Mimochodom je to hlúposť a zbytočné. Do zbrane stavanej na mechaboxe V2 pchať 3ojku je tiež riadna hovadina, toto dnes už predsa rieši CNC mechabox ktorému sa pri tvojich požiadavkoch nevyhneš a je tvojim základným stavebným kameňom..

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


07 bře 2016, 20:25
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 čer 2014, 14:18
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Upgrade barrett m82 (Sw-02)
momentálně mužu do zbraně investovat kolem pěti tisíc. Až zas něco našetřím tak bych pokračoval. 190m/s nepotřebuji dosáhnout za každou cenu, jde mi hlavně o to, aby mně nepřestřílelo kdejaký aeg, když je barrett takovej macek.
poohlídl sem se tedy po mechu a něčem co mi pomůže nahnat nějaký m/s
mechabox:
http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/81_163_92_521/products_id/11373
upgrade set:
http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/81_163_94/products_id/2828
je to pro začatek vhodné? nebo by se to dá udělat i lépe.
děkuji za rady


09 bře 2016, 17:19
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 12 dub 2013, 12:45
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Upgrade barrett m82 (Sw-02)
No kéž by se dostřel zbraní lišil jejich vzhledem .. :roll:

Nejdřív bych se zamyslel nad tim, jestli do extrému fakt hnát chceš, protože 180+ je na aeg prostě hodně. Jestli jo, bude to stát peníze. hodně peněz.

Jestli jo, mech vezmi RA rozdíl je tam sotva pár stovek. Na set od guarderu zapomeň, to už je dávno překonaná záležitost. Prolez fórum, však je to II mech jako každej jinej.


11 bře 2016, 16:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade barrett m82 (Sw-02)
Veď práve, že to čo nazývaš "kdejaký aeg" je aj tvoj barett. Je to obyčajné čínske AEG na dvojkovom mechaboxe, ktoré je neobyčajné len svojou neohrabanosťou. Tým že by si ztoho dostal 190m/s by si viacmenej ajtak nič nezískal.Podla mňa to je v airsofte veľmi zlá volba na sniperskú pušku, ak nenapodobuješ. Chápem zbraň sa ti asi páči vzhľadom. Chce to komplet vymeniť vnútro.Vyššie uvedený RA mechabox, extreme mosfet od jefftronu, kolesá 100:300 SHS, motor systema alebo ultimate prípadne SHS, piest SHS plné kovové ozubenie, vzduchotechniku do RA mecháču najlepšie RA , na GD sa za tie peniaze vykašli, ako sadne ASG ultimate neviem,pružinu viac ako SP 160 od GD by som nedával..zbytočnosť, CNC hopkomoru, najlepšie prowin. Sniper chce určite aj riadnu hop gumu a hlaveň, ušetríš s hlavňou od SRC, super je ASG ultimate, taktiež to chce 11ku lipolku, XT60 konektory..nezabúdať na drobné diely mechaboxu lebo pochybujem že si všetko sadne ako má..skôr naopak. Zabere to kopec penazí a času..zrejme to bude chceť vela roboty a ladenia..a nič ztoho ti vo výsledku táto zbraň nevráti a ak by ti nakonec tá zbraň dávala aj 300m/s hru sňou si vôbec neužiješ, je to nevďačná opachá. Barett je v reále stavaný na taký spôsob boja ku ktorému sa v airsofte nikdy ani len nepriblížiš..a tak isto ako aj v reále keby niekto behá po lese alebo mestskej zástavbe s barettom, nespraví nič a pošlú ho dole medzi prvými

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


11 bře 2016, 17:37
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 čer 2014, 14:18
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Upgrade barrett m82 (Sw-02)
Bohužel máš pravdu, je to těžkej krám vhodnej akorát na okrasu a né do lesa. Příště už aspoň vím, že mám kupovat hlavou a né srdcem. Každopádně je to moje srdcovka, tak se s ní chci tahat.
jinak našel jsem tady příspěvek o barrettu:

"dva roky sem jel se 160 pružinou na základním mechu a doteď nepraskl a jede dál. Vzduchárna bylo od SHS tryska taktéž kola základ po roce vyměněno za jiné čínské a jede to do teď. Hop komora Pro Win. Úsťovka 180ms. Není potřeba takové investice jen je potřeba si s tím vyhrát."

dalo by se to takhle udělat ? aspoň na tuhle sezonu. Že bych koupil:
vzduchotechniku
http://www.airsoftguns.cz/bore-up-set-valce-m4-m16-shs
hop komuru (buď nevedou prowin komoru, nebo shs vzduchotechniku)
http://www.airsoftguns.cz/kompletni-cnc-hop-up-komora-m16-m4-gen-2-shs
pružinu
http://www.airsoftguns.cz/pruzina-m160-shs
a mosfetem (extreme není skladem)
http://www.airsoftguns.cz/procesorovka-v2-jefftron
nebo víte o lepším obchodě/servisu, kde by to dali dokupy?

s tím, že bych přes zimu dokoupil mechabox, motor, kola, hop gumu a hlaveň. Sem smířenej s tím že celkově do toho investuju kolem deseti tisíc. Ale teprve je musím vydělat.

Každopádně děkuji za odpovědi


11 bře 2016, 18:51
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 12 dub 2013, 12:45
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Upgrade barrett m82 (Sw-02)
Proč nechceš koupit ra vzduch, když stejně bude brát ra mecháč?
Proč nebrat prowin komoru, ale snad ještě dražší shs?
Proč shs péro, když gd je osvědčený?
Proč nebrat třeba verzi 3 procesorovky? Skladem na aspro.
Proč se nedohodnout konkrétně s člověkem, co ti to bude dělat? Já jen, že na to může mít taky nějakej názor a zkušenosti ..
A proč nepočkat na komplet upgrade a zatim hrát se základem? Páč ten základ spíš nevydrží celou sezónu, než jo..

:roll:


12 bře 2016, 14:54
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz