Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 00:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 986 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Další
 Upgrade L96A1 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 17:30
Příspěvky: 251
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Zdravím, máte ž někdo zkušenosti s tou novou "upgrade" verzí L96 s 560fps? Myslíte, že ten kovový spoušták vydrží těch základních 175m/s? Mě to totiž příjde jako ideál. Ještě k tomu Hop-up komoru s PDI gumou a přesnou hlaveň a myslím, že těch 180m/s by to dávat mohlo a bylo by to i přesné. Navíc, dokud se něco nepodělá, tak bych nemusel kupovat spoušták, ani ten set válce ASpro, takže ušetřené peníze :).

Jo a k těm spoušťákům, nevíte, kdy je budou Airsoftpro nabízet? Už se o tom mluví dost dlouho. A co si myslíte o tomhletom? http://www.airsoftpost.com/product_info ... s_id=34004 Myslíte, že by mohl být lepší, než ten kovový od Wellu?

Jinak podle mě je opravdu zbytečný si jako manuálky kupovat Maruzen L96, protože při upgradu se stejně skoro vše vymění a pak vám zbyde tělo za 9000kč, Tady máte tělo za 2500Kč ;)


EDIT:

Možná budu mít z inzerátu už s nainstalovaným kovovým spouštákem (ten od Well), s madbull hlavní a hlavně s nějakým ocelovým setem válce, kterej se svého času prodával na airsoftveci za 2900Kč. Nevíte o něm něco bližšího? Podle mě by mohl být lepší jak ten ASpro za 1590Kč. Ale jde mi o to, jestli tam bude (na trysku) dobře pasovat hop-up komora od ASpro a nebo jestli tam půjde lépe ta masivní od PDI. Nerad bych koupil špatně a podle vzhledu vypadá každá úplně jinak. Máte s tím někdo zkušenost?

A taky bych se chtěl zeptat spíš na osobní názor. Na 180m/s se asi bude hodit nejvíc 0.36g že? Značky bohužel nic moc.. Madbull, BLS, vše na jedno brdo (bohužel Marui ani Layax nevyrábí víc, jak 0.30g kule) možná Straight jsou nejlepší. Uvažoval jsem o 0.43, ale ty by letěly zas dost pomalu.

_________________
AimTop M4A1 Magpul MOE - 155m/s
ASG Socom MK23 - 115m/s
GP Aimpoint M2 + GP 2x Magnifier
Navy Seals silencer


29 bře 2011, 17:52
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 15:04
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
mam 170 pruzinu a strilim tim 0,36 od aimtopu a prijde mi to v pohode...
ale co sem slysel o tech pruzinach, tak se pry degenerujou hodne, takze spis pocitam ze je to tak 160-170 tedkonc...

ten spoustak od wellu mi prijde, ze ma dost slabe steny, ale treba to bude stacit... tam je nejdulezitejsi ten zachyt pistu, kterej se ti osoupe... mne se osoupal i na druhy strane, kde je prevod na tu stredni soucastku a pak na spoust a to jsem mel udelanej svuj kovovej... tak jsem to trochu heftnul a zbrousil... melo by to byt tvrdsi...
a pak jde o prichyceni k telu... drzi to tam docela na kousku pac, kdyz das delsi srouby tak ti polezou do valce... tak bacha at si ty zavity neurves... ja je urval a delal jsem si do toho novy a ten matros neni nejtvrdsi...

ten spoustak cos poslal, vypada presne jak ten od wellu, tak se spis vyplati koupit u morrise

jsem zvedav, kdyz ASpro vyhodi ty spoustaky... ja teda spis cekam na ty nerez valce... taky mi psali, ze budou mit hlavne do MB01cek a po dvou mesicich pisu znovu a ze nebudou... at si koupim delsi, ze mi ji uriznou xD
komory ze taky budou a jeste nejsou xD a nechci to objednavat z nekolika obchodu


31 bře 2011, 10:58
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 bře 2010, 20:57
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Máte někdo zkušenosti s PDI setem pro L96(MB-01)? Našel jsem tento set: http://www.airsoftatlanta.com/PDI_Type_ ... /66227.htm , který vypadá velice slušně a je prej lepší než od Laylaxu. Jenže nevím co bych tam dal za pružinu, aby to vydrželo dlouhodobě. Rozhoduju se mezi http://www.airsoftatlanta.com/Airsoft_P ... /66273.htm a http://www.airsoftatlanta.com/Airsoft_P ... /66272.htm . Předpokladám, že se to natahuje líp než pružiny od ASpro. A poslední dotaz, je PDI set o dost lepší než ten od ASpro:D (hlavně co se týče výkonu)?

EDIT: zkoukl jsem stránky x-fire a všiml jsem si, že PDI vypustil úplně nový set Raven http://www.x-fire.org/raven/e.r_Type96_ ... _full.html za vynikající cenu, jenže jaksi jsem se nedočetl jestli je lepší od těch starších a zda-li by vydržel pružinu např. SS 4000. Co myslíte?


03 dub 2011, 20:05
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 15:04
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Stefun píše:
Máte někdo zkušenosti s PDI setem pro L96(MB-01)? Našel jsem tento set: http://www.airsoftatlanta.com/PDI_Type_ ... /66227.htm , který vypadá velice slušně a je prej lepší než od Laylaxu. Jenže nevím co bych tam dal za pružinu, aby to vydrželo dlouhodobě. Rozhoduju se mezi http://www.airsoftatlanta.com/Airsoft_P ... /66273.htm a http://www.airsoftatlanta.com/Airsoft_P ... /66272.htm . Předpokladám, že se to natahuje líp než pružiny od ASpro. A poslední dotaz, je PDI set o dost lepší než ten od ASpro:D (hlavně co se týče výkonu)?


hele PDI je podle mne kvalitou uplne nekde jinde nez ASpro, ale kdyz mne prasknul pist od ASpro, tak mi z Anareusu okamzite poslali novy (plny - model 2010) a na nic se neptali... takze otazka, kdyby ti poslali treba vadnej, tak se to dosti spatne reklamuje... a tu 300% pruzinu by to podle mne utahlo...

dotaz na ostatni:
chci si kupovat hlaven do MB 01, na ASpro psali, at si koupim vetsi a ze mi ji uriznou, pac do L96 nebudou... vyplati se koupit prumer 6,02 ??? konkretne asi http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?cPath=85_152_135&products_id=1169 hodne lidi pise, ze se tam pak zasekavaji kulicky, ale prijde mi, ze 6,02 jeste neni tak hrozny, ne? mate nekdo zkusenosti???
nevite jak to rezou? jestli to pak nejak zapracuji? nebo to jen uriznou pilkou a nechaji to byt? to snad ne, ne? :D

k tomu rovnou beru i jejich hop up komoru, ktera se opet naskladnila... jakou byste mi doporucili hop gumu z jejich nynejsiho vyberu???


04 dub 2011, 19:32
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Přesně tuhle hlaveň mám v AEG na 156m/s, vystříleno cca 2 pytle kulí 0,28 Guarder bez jedinýho problému.

Hopgumu všichni píšou černou Guarder, ale já teď třeba bojuju s jedním kusem (nevím, jestli není stará nebo co), kterej mi v SHS komoře pro M4 podává 2 kule. Rovnal jsem jí už hodněkrát, ale límečkem ty kule normálně propadávaj, když je v komoře a i když ji mám vyndanou, neudrží vůbec nic. naproti tomu jsem doma vyhrabal nějaku činskou hopgumu, která je krásně měkká, bez otřepů a v límečku kule krásně drží, tak babo raď......asi se i u Guarderu dá narazit na špatnej kus.

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


04 dub 2011, 20:26
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 15:04
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
dik za rychlou odpoved, tu guarderku tam bohuzel nemaji a ja potrebuji objednavat, co nejdrive, co bys mi z airsoftpra shopu doporucil? myslim z aktualni nabidky... a je nutny i ten pritlacny valecek? do hop upu delam poprve, tak vubec nevim o co jde :)


04 dub 2011, 20:39
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Maj skladem systemu, tak bych ti doporučil tu :)
přítlačnej váleček tam bejt musí, ale pokud myslíš tvarovanej, tak ten jsem zkoušel a nepoznal jsem rozdí, na to ti bude muset odpovedět někdo, kdo s tím má víc zkušeností.
Na instalaci hopgumy nic není, ale chce to dělat pomalu a přemejšlet u toho :D
Např vyčistit komoru od nečistot, než to tam zastrčíš, než navlíkneš gumu na hlaveň, tak hlaveň odmastit, aby nezklouzávala a hopgumu na hlavni potřít silikonovym olejem, než jí zastrčíš do komory, částečně ním zamezíš nebezpečí shrnutí(stačí si na prst stříknout Silkal a tím to potřít), pak je hlavní, aby hlaveň s hopgumou byla v komoře správně pootočená, prostě aby ti ten jazíček koukal do hlavně symetricky, jinak ti budou kuličky zatáčet.
Hlavně to dělej všechno pomalu a né moc velkou silou :D

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


04 dub 2011, 21:57
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 15:04
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
tak uz to mam doma, zitra jen dojedu pro guru hlaven ke kamosovi, nakonec jsem se odvazil vzit delsi M16 509 mm, reknu sousedovi at mi to zkrati... v guru rikali, ze u nich jedine pilkou, ze to maj moc tvrdy na soustruh xD uvidim zitra, co rekli kamosovi, ale podle mne to ten soused necim dokaze uriznout ma to jako remeslo :)
kdyz vidim tu hop up komoru, tak se bojim, ze ji nenainstaluju spravne :D na netu na ni nikde navody nejsou... je tam nejaka podoba s originalem? az to budu sundavat, tak jestli si to mam nejak extra pamatovat?

jinak mate nekdo fotky nebo nejaky nacrtky toho zero triggeru? furt pisete o kluznych loziskach a kladkach, predelal jsem si celej zakladni spoustak a uz mi tam zbyla jen spoust originalni :D a nejake to vylepseni by se treba udelat dalo, ale takhle jenom z popisu fakt nic neudelam, kdyz si to poradne neumim predstavit :(


07 dub 2011, 21:39
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 kvě 2011, 16:08
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Zdravím, chci si koupit starší pušku a udělat větší úpravy. už mám nápady, ale nevim jestli do toho jít, protože vlastně nevim jak vevnitř vypadá.
Hoďte sem prosim někdo fotku rozebrané sniperky (stačí sundaný kryt), musí to být manuál. Jedná se mi o princip natahování pístu/pružiny a systém "jak se dostane kulička do hlavně".

Jediný co sem našel je tohle:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 44/AEG.gif
ale to je AEG a rači bych fotku.


04 kvě 2011, 18:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Pogoogli si recenze kvérů, popřípadě návody na rozborku.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 kvě 2011, 18:54
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 15:04
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
tak nejake postrehy:
1. koupil jsem si z ASpra celej set se 170, nevydrzel pist, ale bylo to kupovano z anarea a tak mi obratem poslali ten plny (modelovy rok 2010),
2. pote to nevydrzel spoustak, udelal jsem kovovy se soucastkami ze zakladu, spoust, zachyt valce. Zachyt pistu jsem si udelal vlastni. Ten se za chvili obrousil, takze jsem ho zapiloval a navaril tam svareckou "struzku" a hned zakalil, aby to bylo tvrde. Pak vypiloval do zobacku, jako to bylo predtim.
3. jelikoz jsem ten zachyt pistu ztvrdil na obou stranach, opilovala se ta prostredni cast ve spoustaku - takova ta paka, mezi spousti a zachytem pistu, takze jsem ji vyhodil a udelal si celou novou a zatim nebylo potreba ji navarovat...
4. po par akcich jsem si vsiml, ze je vysypane lozisko na trnu pruziny, tak jsem tam dal aspon podlozku, ale pochybuju, ze pomaha... jeste nebyl cas koupit nove
5. napraskl valec rano par hodin pred akci, tak jsem dal zakladni pruzinu 140, aby mi to aspon chvilku na akci vydrzelo :) letalo to pekne, ale dosti pomalu :) jednu hru to vydrzelo, pak jsem ho urval :) ted uz mam novej ocelovej cernenej z ASpra, ale chtel jsem pockat na ty nerezovy, ale to uz je jedno, koupil jsem tedy valec, tu pogumovanou hlavu valce, ktera tam ma teda jakousi gumu... a 180 pruzinu, kterou tam mam ted, obcas mam problem s natazenim, pac si myslim, ze se tam pruzina krouti, hlavne jsem myslel, ze cim "silnejsi" pruzina tim silnejsi drat a ne delsi xD ale je to hodne silne... vic uz urcite ne...
6. nevim proc, ale vyhlodalo mi to ten podavac v zasobniku, kterej jezdi a vytlacuje kulicky, takze tu posledni to nepoda... je to mozna tim, ze se mi predtim zlomil sroubek, ktery drzel HOP UP komoru a drzak zasobaku, takze jsem dal novy sroubek a vypodlouzil ten podavac, aby nemel takovou vuli se hybat dopredu a dozadu
7. dal jsem tam guru hlaven 603mm, kterou mi znamy zkratil na soustruhu, rikal, ze je to normalni mosaz, jen je to necim potazeny... u nich mi to nemohli zkratit, ze pry jim to uz predtim ztupilo kudlu... znamej s tim problem nemel, tak nevim...
8. hop up komora od ASpra a gumicka systema energy, lepsi zrovna nebyla
9. kdyz jsem nekolikrat pridelaval a oddelaval spoustak, tak se vyrval zadni zavit... uz dvakrat jsem delal novy, ted tam mam 4 sroub a zatim drzi, je to holt tou jejich slitinou mekkou
10. vyhodil jsem tu tycku, co pry signalizuje natazeni, abych tam mohl dat plnej ocelovej hranol na zachyt valce az nahoru (pres cely valec), aniz by v sobe musel mit diru...

zaverem: pokud muzete, nechte si ten zachyt pistu a tu paku udelat z nerezu a budete v pohode :) jinak urcite bude lepsi ten loziskovej system, jako ma zero trigger, ale ani takhle mi spoust neprijde nijak tezka
mam ted nove koupeny 0,43 aimtopy, zitra jedu ke kamosovi, ktery ma lepe postaveny sverak, takze budu moct postelovat optiku, s tema cernyma kulema to moc nejde stelovat od oka :) na ty 170 jsem pouzival 0,36, ale myslim, ze by sly i ty 0,43


13 kvě 2011, 22:34
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Zdravim
Dnes mi přišla moje L96 od Wellu
Předchozí majitel říkal že zadní šroubek nejde vyndat tak jsem ho vyvrtal.
ovšem pak užse nemůžu dostat k pístu prostě to nejde nijak rozebrat.
Pro představu myslím tu trubku na 6. obrázku ( http://www.airguns.cz/shop/kutiluv-kout ... or_31.html )


23 kvě 2011, 17:46
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
C4R píše:
Zdravim
Dnes mi přišla moje L96 od Wellu
Předchozí majitel říkal že zadní šroubek nejde vyndat tak jsem ho vyvrtal.
ovšem pak užse nemůžu dostat k pístu prostě to nejde nijak rozebrat.
Pro představu myslím tu trubku na 6. obrázku ( http://www.airguns.cz/shop/kutiluv-kout ... or_31.html )


1. nejdřív sundej spoušťový mechanismus (vysunout ocelovou tyč, to je před spouští a vede dovnitř do válce.
2. odšroubuj zezadu "věc" se šroubem (tu jsi tedy vyvrtal?) před pákou
3. odšroubuj hlavu válce (jo může to působením pružiny jít ztuha, záleží na síle pružiny)
4. profit

(a celý válec z těla jde obvykle kvůli západce snáze vysunout jen jednou stranou....)

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


23 kvě 2011, 19:09
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
to všechno sem udělal ale prost+ě tqa kovová trubka ne a ne se rozpadnout :D


23 kvě 2011, 19:25
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
je tam zavit. a potrebujes na to kleste s uzkou spici co das do tech 2 der u trysky...

no a nebo sou na tele v prostoru kde ma byt zavit 2 prolisy, a to pak nerozdelas, bo nejaka serie (nevim kam urcena ale co vim tak je mel u nas naskladnene BAS) je tak "zabezpecena" proti rozebrani... pres ty prolisy neodsroubujes hlavu valce :-(

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


24 kvě 2011, 10:06
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 18 led 2011, 16:44
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Nevíte, jestli při zvednutí páky nahoru (prostě když chceš natáhout) tak jestli se má pootočit válec kolem svojí osy?


06 čer 2011, 21:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Ronie67 píše:
Nevíte, jestli při zvednutí páky nahoru (prostě když chceš natáhout) tak jestli se má pootočit válec kolem svojí osy?

Určitě ne...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


06 čer 2011, 21:47
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
pokud da. tak je problem v zachytu valce (dlouha tycka co jde ze spoustaku)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


07 čer 2011, 06:44
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 čer 2011, 15:05
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Prosím kolik by mně stálo přestavět Ch L96 Sniepr černá(Manuální,celokov)UPGRADE Version(WELL)(MB01)....Cht+l bych jí přestavět na 190 pružinu,kolik by mně to stálo a co všechno bych musel koupit...(odkaz na snip hodit nemužu už tam není....)asi to do tydle sekce nepatří ale za zeptání nic nedám.....


15 čer 2011, 15:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Musel bys koupit komplet nové vnitřnosti, přišlo by tě to na cca 10000Kč.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 čer 2011, 16:00
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 čer 2011, 15:05
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
aha tak to je dobrý no :D:D neví někdo kolik je tam pružina a jaká by se tam dala dát silnější za normální cenu ...jestli to tedy de:D


15 čer 2011, 16:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Záleží na tom, co je podle tebe normální cena. Dá se koupit set od Airsoftpro, kterej stojí asi dvojku, ale to je tak na tu 150ku nebo co k tomu dávaj jako nejslabší možnost. A pak to chce taky kovovej spoušťák, což jsou minimálně další dva tisíce.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 čer 2011, 13:28
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 16 čer 2011, 20:26
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
ahoj
Koupil jsme si upgrade do své l96 s pružinou 180 vím že je pozdě se ptát ale není to moc ?


16 čer 2011, 20:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
raek píše:
ahoj
Koupil jsme si upgrade do své l96 s pružinou 180 vím že je pozdě se ptát ale není to moc ?


Moc v jakém smyslu?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 čer 2011, 20:49
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
přidám se ke Griffovi, jak jako moc??

Stačí mít rozum a trochu sílu :D

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


17 čer 2011, 10:36
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
raek píše:
ahoj
Koupil jsme si upgrade do své l96 s pružinou 180 vím že je pozdě se ptát ale není to moc ?

vím že je pozdě se ptát a co děti? Mají si kde hrát?

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


17 čer 2011, 13:10
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 15:04
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Griffon píše:
Záleží na tom, co je podle tebe normální cena. Dá se koupit set od Airsoftpro, kterej stojí asi dvojku, ale to je tak na tu 150ku nebo co k tomu dávaj jako nejslabší možnost. A pak to chce taky kovovej spoušťák, což jsou minimálně další dva tisíce.


to si myslel tak, ze to stoji za ho*no obecne nebo pokud koupi pouze ten set, tak aby to ostatni dily pobraly???

narazim na to: "ale to je tak na tu 150ku nebo ..." :)


18 čer 2011, 16:20
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 čer 2011, 20:09
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
mam ve snipce 150 pružinu a když tam dám silnejší tak mi to strašne mlátí a je to strašne slyšet potatte jak to mam ztišit dekuji


18 čer 2011, 20:14
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 čer 2011, 20:09
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
cau hale poradte jak odhlučnic snipu se 170 pruzinou


19 čer 2011, 07:43
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 15:04
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Upgrade L96A1
Vencl16 píše:
cau hale poradte jak odhlučnic snipu se 170 pruzinou

Vencl16 píše:
mam ve snipce 150 pružinu a když tam dám silnejší tak mi to strašne mlátí a je to strašne slyšet potatte jak to mam ztišit dekuji


znáš tlačítko edit???

proc pises dvakrat stejnou vec?

kup si plynovku, kdyz to chces mit tichy, je jasne, ze cim silnejsi pruzina, tím větší náraz, muzes si tam nasrat pogumovaný věci, ale stejně to moc nepomůže nebo si tam dej 140 a budes to mít tiché dost


19 čer 2011, 08:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 986 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz