Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:09




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Upgrade pro SW PPš-41 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 02 črc 2017, 17:23
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Upgrade pro SW PPš-41
Dobrý den, chtěl bych si vylepšit mého Špagina, který nyní má 106 m/s. Zatím prošel jenom malými změny (výměna plastového pístu za kovový, nová hop-up gumička a delší hlaveň). Chtěl bych se zeptat jestli by byla možná výměna původní pružiny M100, za M120 nebo M110, bez výměny ostatních dílů (popřípadě kterých +cena cca.).


02 črc 2017, 17:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade pro SW PPš-41
Ďalší upgrade začni výmenou kovového piestu za plastový. Viac ako 110 by som tam určite nedával, no ostal by som radšej pri pôvodnej pružine a upgrade riešil vzduchotechnikou a dotesnením. Upgrade na báze výmeny pružiny za silnejšiu je hovadina, takto sa to nerobí.
Každopádne ten kovový piest a dlhšiu hlaveň považuj za vyhodené peniaze. Dali sa investovať lepšie a prínos by bol badatelnejší.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


02 črc 2017, 18:03
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 črc 2017, 17:23
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Upgrade pro SW PPš-41
Píst jsem vyměnit musel, protože už byl úplně na cimprcampr a hlaveň mi v servisu vyměnili zdarma. Takže vy byste jste doporučoval vylepšit vzduchotechniku? Který produkt (link) by jste mi doporučil, jsem v airsoftu poměrně nový a ještě se v tom moc nevyznám.


02 črc 2017, 18:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade pro SW PPš-41
Kľudne mi tykaj :-)
Najlepšie čo môžeš urobiť je dať tam nejaký lahký piest s jedným kovovým zubom, zmerať trysku a vymeniť ju za trysku s tesnením, pozreť či tam máš plný valec alebo valec s otvorom + skúsiť tesnosť vzduchotechniky a ak to neni uplne ono dotesniť teflonkou alebo vymeniť ju.
Takže zisti ten valec + dĺžku trysky a potom môžme prejsť k hľadaniu vhodných dielov

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


02 črc 2017, 18:55
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 črc 2017, 17:23
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Upgrade pro SW PPš-41
Už jsem to jednou rozebíral a moc dobře to nedopadlo, protože jsem předtím, než jsem otevřel gearbox, nevytáhl pružinu a tak mi potom z toho vystřelila a div že jsem všechny ty kolečka našel. Snad se to tentokrát nestane, ale co jsem se teď díval na disassembly video tak válec je plný. Ale mám pár otázek 1. Kde se měří ta tryska na průměr nebo na délku? 2. Jak vyzkouším jestli je vzduchotechnika dostatečně těsná.
3. Nedoporučil by si mi radši ať s tím jdu do profesionálního servisu, protože on to není zrovna vhodný gearbox pro úpravy od začátečníka.


02 črc 2017, 19:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade pro SW PPš-41
Trysku cháp ako zmerať jej dĺžku.
Ten mechabox je na servis jednoduchší ako V3 aj V2 ale pre začiatočníka rozborka mecháču moc neni vhodná ak si na to neveríš a nie si natoľko technicky zdatný radšej to dať do servisu. Tu však dochádza k tomu že v servise ti často nakukajú hovadiny len aby si tam nechal čo najviac penazí. Ideál by bolo pohľadať v tvojom okolí šikovného servisáka čo by ti to zložil. Pozri na fóre seznam servisních technikú, prípadne sa na nejakého dotazuj.
Tesnosť vzduchotechniky sa skúša viď : http://www.airsoftchrudim.cz/recenze/se ... ani_4.html

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


02 črc 2017, 19:37
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 črc 2017, 17:23
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Upgrade pro SW PPš-41
ok díky moc za pomoc


02 črc 2017, 19:58
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 črc 2017, 17:23
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Upgrade pro SW PPš-41
nebo ještě jedna otázka :D. Nestačilo by kdybych si koupil jeden z těhle setů? http://airsoftpro.cz/cz/dily-zbrani-upgrade/pro-elektricke-zbrane-vnitrni/mechaboxy-a-vnitrni-dily/kompletni-sety/profesionalni-upgrade-set-pro-m4-m150-2-detail akorát slabší a s přiměřenou tryskou.


02 črc 2017, 20:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Upgrade pro SW PPš-41
Tieto sety sú často zbytočné a predražené. Neviem ako SW ale Ares má hlavu valca tuším V2 .
Takže by som pozrel hlavu valca V2 (ak ju ovšem má aj tvoj SW), trysku danej dĺžky s O krúžkom a nejakú lahkú hlavu piestu napr: http://www.airsoftparts.cz/hlavy-pistu/ ... light.html

- http://www.airsoftparts.cz/hlavy-valce/ ... -2gen.html
trysku podla dĺžky, valec podla dĺžky hlavne + plastový piest s jedným kovovým zubom (SHS alebo hoci čo okrem APS a piestov pre SR25 atď
)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


02 črc 2017, 21:12
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz