Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 00:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Upgrade Aim Top 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 06 led 2013, 13:49
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Upgrade Aim Top
Jak už předmět napovídá, chtěl bych si upgradovat svou M4 od Aim Topu a potřebuji poradit. Už jsem si toho dost pročetl a dozvěděl se, že budu potřebovat vymněnit Hop up komoru a doplnit o MBlock. Myslíte že kdybych pouzil tento set: http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=626 , tuto komoru http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=2238 , tento motorek: http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=230 a MBlock, tak že by to šlapalo dobře? Popřípadě jaké díly by jste vymněnili nebo doplnili. A jakou baterku bych mel pouzivat? Budu vděčný za každou radu.


06 led 2013, 21:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Proč chceš dávat do kvéru věci, co už v něm máš? Myšleno ten upgrade set a AT motor. A ty máš s hopkomorou nějaké problémy? A to jsi jako ten kvér doteď měl bez baterky, že se ptáš na baterku?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 led 2013, 21:48
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 06 led 2013, 13:49
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Za ten motor a set se omlouvám. Moje blbost. Já jsem si to neporovnal a ani si neuvedomil, že by to mohlo bylo stejny jak v zakladu :roll: , protože se mi nejak nechce verit tomu ze by to utahlo M150 ktera je v setu. Baterku jsem myslel v návaznosti na ten motor. Samozřejmě, že baterku mám. A tu komoru. S tou zatim zadny problem nemam. Jen kdyz jsem se snazil zjistit co by na ten upgrade ostatní doporučili a jaky s tim maj zkusenosti, tak jsem se dočetl že je lepší komoru vyměnit za CNC. V upgradu nemam temeř žádný zkušenosti tak se omlouvám za moje blbosti. Když tema uzavres tak se vubec nebudu zlobit a pokusim se zeptat jinak a vic si to promyslim. :) :wink:


06 led 2013, 22:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Pokud vše jede, jak má, kup akorát Mblock.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 led 2013, 22:51
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2011, 15:38
Příspěvky: 494
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Pokud ti vše funguje tak si tam jen nech nainstalovat Mblock, kabely s mosfetem a kovovou hlavu pístu, dostřel se ti nezvýší ale zbraň bude mít výrazně delší životnost.

_________________
Kdo se bojí nesmí do lesa!


07 led 2013, 06:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Já jenom doplnim, že ta nová hlava pístu neni špatnej nápad, ale určitě to není nezbytný, mosfet je potřeba jenom, když bys používal lipol, na nixx baterce se dá v pohodě jet bez něj.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 led 2013, 08:07
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Potreboval bych poradit - moje M4 Aimtop ma problem s nekterymi tlacaky a tak me napadlo vymenit puvodni AT komoru za novou od ASpro - http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=2238

Precetl sem ruzna temata a psal Jeffovi. Ten mi poradil, ze je potreba vymenit take trysku, pac puvodni AT si s novou komorou nemusi rozumet. Muze byt tahle http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ucts_id=82 ?
No a kdyz uz se to bude cele predelavat, tak bych asi vymenil hlavu valce (doporucovalo se to v recenzi) za tuto http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=109 a k nove trysce bude asi treba novou hlavu pistu - http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=113

Je to smysluplny vyber, nebo by ste dali neco jinak?


30 led 2013, 17:42
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
No nevím proč by měnil hlavu válce....(link na recenzi?) hlavu pístu bych dal duralovou (aspro,retro,SS), ten nos se mi úplně neosvědčil...
tryska a komora ok....
když už bych byl uvnitř dal bych kabely z mosfetem a Mblock....

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


30 led 2013, 19:37
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Jacobe diky za reakci. Jo to sem se seknul - v recenzi se doporucuje vymenit hlavu pistu http://www.airsoftchrudim.cz/recenze/m4 ... top_3.html a na ASpro maji tuhle http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ucts_id=62 , pak uz jen NBU a ty asi nejsou vhodny, pokad neni cela NBU vzduchotechnika, ne?
K te hlave valce - to mam od kolegy, kteremu nesedla nova ASpro tryska pro P90 s puvodni hlavou valce. Tak proto se ptam...

Kabely, mosfet a diru do valce mi delal loni Jeff.


31 led 2013, 09:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Tahle hlava pístu je dobrá. NBU nejenom že nejsou vhodný, v kombinaci se standardním vzduchem prostě použít nejdou. Nicméně já v AT kvéru mam už skoro dva roky původní plastovou hlavu a jezdí to taky v pohodě, dal jsem akorát Mblock, novou komoru (plastovou VFC, měl jsem jí jako přebytek a sedla kupodivu parádně), upravil jsem trysku (o desetinku zkrátil a udělal jiný zkosení) a to je všechno. I kabely mam původní, ale používam klasický NiCd baterky, s lipolkou to ten mosfet chce.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 led 2013, 12:05
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Jo, Mblok tam je, taky M120. Ale jak sem psal - chci menit tu Hopkomoru a tak to asi bude potrebovat vymenit i nejaky dalsi casti - jedu na Lipolky.

BTW - psal sem Jeffovi i Montymu, jestli by to byli ochotni spravit. Jeff nema cas a Monty mi neodepsal. Tak nevim kde najit spolehlivyho servisaka v okoli Brna/Trebice (tema o servisacich sem cetl, ale z Brna tam byl jen Monty), tudiz to budu muset asi prubnout sam...


31 led 2013, 12:14
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 24 zář 2012, 17:29
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Ahoj,chtel bych ,,rozumne,, upravit svoji M4 RIS upg. M150 od Aimtopu,ted serie,uplne nova.Jelikoz jsem zvykly z aut,ze aby vec fungovala,musi fungovat jako celek,ne jen jeho casti. Poradte mi prosim co je pro mnou zamyslenou konfiguraci nejlepsi kombinace.
Dily ktere jsou doma>
Mblock,MOSFET
Dily mezi kterymi se rozhoduji>
1. Presna hlaven (cenove do 800,-) delsi/kratsi?
2. S tim souvisejici uprava vzduchotechniky> Jaky pist?Hlavu pistu? Valec muze pri delsi hlavni zustat seriovy?
3. Hop Up komora > Airsoftpro nebo SNS?Jakou gumu?
4. Co jeste koupit/vymenit? (precetl jsem si zde ze motor,kola netreba)

Pro Griffona> Nasel jsem par obecnych prispevku,ale nic konkretniho o tomhle setupu.


18 úno 2013, 21:21
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Mosfet, Mblock určitě dej...Komora ASpro červená je na tom dost podobně jako SHS je to v podstatě jedno oboje jsou to super komory...
Délku hlavně podle toho kde hraješ (v At už je poměrně slušná hlaveň), u At je právě blbý že v základu je plný válec který pasuje k 510mm hlavni a né ke 360mm co tam je... Takže buď měníš hlaveň nebo válec...
Jinak to chce standartně přepodložkovat,promazat dotěsnit, není naškodu zkusit jinou hop gumu / trysku třeba z toho dostaneš víc...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


18 úno 2013, 21:49
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 24 zář 2012, 17:29
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Dik moc. Koupim tu delsi hlaven.
Hlavu pistu vymenit netreba?
Hlaven tedy 510mm,je ktera je nejlepsi? Prometheus/SRC/Guarder/?


18 úno 2013, 22:00
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Km head, origo prometheus, SRC,GD,Madbull...pořadí od nejlepší..
Hlavy pístu byly u prvních seríí blbý ale teď už jsem dlouho neviděl žádnou ruplou (na 130ce)....

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


18 úno 2013, 22:10
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Tak sme s kamosem sedli na upgrade a 2 dny se nestacili divit...
V skratce popisu:
Puvodni plan byl vymenit puvodni hopkomoru za novou (ASpro CNC, 2 generace) - nepodavani nekterych tlacaku (2rade aimtop) + zvyseni ustovky.
K tomu sem objednal jeste ASpro trysku + hlavu valce a pistu.
Poznatky:
Hop komora je do AT jak delena - sedi uplne bezvadne.
Po roce vcelku aktivniho hrani ma puvodni AT tryska vysoke uniky. Nova ASpro tryska sedne na ASpro hlavu valce bezvadne + tesni... Problem je, ze univerzalni ASpro hlava valce nesedne do ATmechu a to za zadnou cenu (zato sedne do mechace od G36 - odzkouseno)...
Takze sme pouzili puvodni hlavu valce s AStryskou a bylo to bez problemu. Ten nastava u toho, ze AStryska nesedne do puvodniho raminka podavace... Nastesti sme meli k dyspozici Systema M4 podavac a tam sedla jak ulita...
Hlava pistu nejevila znamky opotrebovani, ale stejne malo tesnila. Takze sme ji vymenili za ASpro. A dalsi problem - novy O-krouzek netesnil. Po vymene tesneni ze stare hlavy valce to tesni jak prase...
Po seskladani se nam zdalo, ze to lita lip. Zitra zmerime v shopu ustovku a vyzkousim podavani tech tlacaku...
Dam vedet jak to dopadlo.


24 úno 2013, 20:29
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Tak dnesni mereni...
vystreleno 20BB s 0,2g - nastal pokles rychlosti (puvodni 124-135m/s) na 85-98m/s, ale nejhorsi je ze kazda cca 4-5kule mela +-51m/s


25 úno 2013, 14:14
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Tak davam aktualizacu stavu...

Po konzultaci s p. Chybou vyplynulo, ze AT ma trochu jinak udelane vystupky pro hlavu valce a tudiz tam zadny standard nepasuje. Takze sme museli dat puvodni hlavu - ustovka se ted zvedla na puvvodni hodnotu +-130m/s na Guarder SP120, coz je pro me OK. Co je ale hlavni, tak diky Hopkomore od ASpro uz mi podavaji vsechny tlacaky...

Takze za me spokojenost.


16 bře 2013, 08:29
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2012, 19:50
Příspěvky: 97
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Rozmýšlam nad AT M4 150m/s tak ma zaujíma či si narazil ešte na dačo nekompatibilné okrem ramienka podávača a hlavy valca, dik.


16 bře 2013, 16:03
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Ramínko i hlava pasuje po úpravách standart, AT bych se nebál pokud chceš kvér co už v základu střílí lehce nadprůměrně tak je to dobrá volba (ideaálně kvalitní kabely,mosfet,komoru a Mblock)...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


16 bře 2013, 20:21
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Jo, souhlas s Jacobem - je to dobrej kver a sem spokojenej. Hopkomoru sem menil vice mene jen kvuli problemu s podavanim u nekterych tlacaku (dvourade) a tak kdyz uz to bylo rozebrany resili sme vzducharnu. Ta moje je puvodne prave ta 150m/s, ale menil sem puvodni brko za M120 - dyl to pak vydrzi a ustovka 130m/s mi staci...


16 bře 2013, 21:57
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Ak sa mozem spytat rad by som vedel akym sposobom sa da povodne ramienko upravit pre funciu s ASpro triskou. Keď ju tam totiž dám jazdí to dosť tažko , ako keby ten predok bol moc dlhý alebo čo proste mám dojem že to drie vpredu dole v mechaboxe kade jazdí ramienko. Prípadne nejaké dobré a lacné ramienko ktoré tam pasne bez úprav... ďakujem.

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


08 kvě 2013, 01:16
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Spíš ti drhne tryska na hlavě válce nebo v komoře, ramínkem to nebude.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 kvě 2013, 13:21
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
nie ked tam nieje ramienko secko behá pekne, ale ked ho založím tak uź ide takšie. Problém je ten že pôvodná tryska od aimtopu tam sadla do tej drážky na ale ako keby tá drážka na tej novej bola užšia prípadne plitšia, pekne to cvakne ked sa nasadí tryska ale nesadne tak hlboko. Tryska samotna ked je na hlave behá pekne, ked je už založené ramienko tak ide takšie (teras neriešim hop, ten je úplne na hovno a potrebujem nový, nepodáva z tlačákov, drhne v nom tryska akonahle je na hop trošku odspodu tlak .. no proste nic moc.)

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


08 kvě 2013, 21:39
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
No tak buď uprav ten výstupek ramínka do tý drážky trysky, nebo obruš tu část kde to drhne (v rohu u hlavy válce)....

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


09 kvě 2013, 06:40
Profil
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Cus chlapi.
Chci se přeptat na pár věcí jelikož jsem si udělal radost, a konečně koupil funglovku M4 A1 crane pažba - celokov, Upgrade 150 m/s [AimTop]


Tak že prosím, jestli by jste byly tak hodní a odpověděli mi na pár věcí:

1, válec je tam určitě plný a měla by se (jak zde prezentujete) vyvrtat do něj díra 45mm od začátku ze směru od hlavy válce. OK ale není náhodou ten válec do trychtíře? u GP jsme se s tím už setkal?

2, když tu díru vyvrtám, nesníží tím úsťovou rychlost? Opravdu ta díra ve válci má takový dopad na rozptyl?

3, Vše je tam OK, ale nelíbí se mi hlava pístu - bude OK tahle:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ucts_id=62

4, bude dobré osadit motorové kolo spožďovací měděnou vačkou nebo nechat tak? (doma jí mám z předešlé zbraně)

5, Výměna origo plastové hopkomory za klasickou SHS kovovou komoru kterou zapřu lépe mechabox (vypodložkovat hlaveň O kroužky) Ano či zbytečnos? (SHSkovou komoru doma mám 2 měsíce novou)

6, Jaký je Váš názor na to vybroušení rádiusů na mechu? ANO či NE? Pružina zústane M130

7, Origo plastovou trysku 21,5mm ponechat, nebo dát hliníkovou 21,4mm? (i tu doma již mám)

8, Téměř nutný upgrade :-) je samozřejmostí (přepodložkovat, promazat, sil. kabeláž mosfet, LI-Pol 7,4V)


Předem díky za názory.

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


11 říj 2013, 16:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Ne není tam trychtíř....
Ano ale dost málo, v něktrých případech dokonce zvýšíš...ano má to dopad ale primárně jde o výdrž mechu...
Původní není špatná aspro hlavou nic nezkazíš
Nová komora ano určitě bych jí dal
Rádiusy ano
trysku bych nechal původní je fajn

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


11 říj 2013, 17:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
1. Není, je tam fakt plnej válec.
2. Hele, ATčka jsou dostatečně přesný i s plnym válcem. Ono je to znát spíš u kratších hlavní. Úsťovku bys tim snížit neměl. Jinak já s plnym válcem v ATčku nastřílel tisíce ran (důvodem je lenost) a bez problémů.
3. Jop, ale opět, se základovou hlavou jedu dlouhodobě bez problémů, tudíž výměnu nepovažuju za nutnou.
4. Je to zbytečný.
5. Rozhodně, komora je jediná větší slabina AT kvérů.
6. Proč ne, neni to samospásný, ale pomůže to.
7. 21,4mm bude krátká. Klidně bych nechal původní, těsní dobře.

Edit: Zase druhej...ale tak alespoň, že se shodneme :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 říj 2013, 17:14
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
chlapi díky moc za rady "tentokráte" :-) vás poslechnu na slovo :-)

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


11 říj 2013, 17:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Upgrade Aim Top
Může mi někdo potvdit, že základní hlaveň Aim Top 6,04mm co je ve zbrani je v základu bez popisu na těle hlavně a je celá měděná?

Díky.

PS: už jí mám doma ale popravdě - zklamání:

Zlomený přední úchyt na popruh
Chybí vytěrák hlavně
Zvuk co vydává je příšerný
Po povolení přítlaku motorku, se to trošku zlepšilo, ale i tak je to brutus...

No za těch 6.000kč to fakt mohlo bejt o něco lepší.

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


14 říj 2013, 16:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz