Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:28




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 M14 real wood 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 21 zář 2011, 18:37
Příspěvky: 40
Nový příspěvek M14 real wood
Zdravím, chtěl bych se zeptat na tuhle konkrétní zbraň. http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... uctId=3477 Je mi jasné že podle příspěvků starších 3-4 roky byla CYMA vždy kamenována, ale zajímalo by mě jak je na tom teď? A zvlášť tenhle model, u kterého ASMorava uvádí 120 m/s základ. A zajímá mě i z hlediska upgradu. Láká mě koupě M14 a vím že nejkvalitnější jsou podle všeho CA a GG, jenže jsem nikde pro tyhle značky nenašel levné pasující tlačné zásobníky, které by seděly (podle shopů zásobníky CM nesedí) a originál CA jsou příliš drahé a já vážně nehodlám točit kolečkem na těch šťěrkátkách, se směšně velkou kapacitou, které někdo nazývá "zásobníkem" tedy točákem. (I ve své současné SR25 používám jen tlačáky naplňěné tak 50bb max). No a proto mě zajímá tahle CYMA na které mě zaujalo i celodřevěné provedení. Jinak střílím prakticky vždy jen na semi (i u téhle M14 by z ní záhy "vznikla" M21 s optikou a bipodem). To uvádím, proto aby jste měli představu o tom jak moc bude zbraň namáhána pokud to má vliv. Takže mé dotazy: Názor všeobecně na tuhle konkrétní pušku.. a dále jak draho by vyšel upgrade na 140 m/s mooooooožná 150 m/s a co všechno by bylo třeba přidat aby se nerozpadla? Díky za odpovědi. PS: pokud znáte kvalitní a přitom levné tlačáky pasující do CA nebo GG nevidím problém, nakonec jít do nich.


30 lis 2014, 18:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: M14 real wood
je to stale stejne, cyma nijak nezmenila vyrobu teto M14 za ty leta. mech tak tak vydsi pruzinu m120, dokud nekdo nevyrobi cnc mech (mozna retroarms), tak o upgradu nema smysl uvazovat. bohuzel i vnejsek se casto rozpada, coz uz tezko vyresis

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


30 lis 2014, 20:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M14 real wood
Nebuď blázen, vyhodit 6000 za čínskou M14, když za ty prachy můžeš mít CA nebo GG. Vnitřek se pro upgrade nehodí, vnějšek je pořád stejně nekvalitní. Ani jedno z toho prakticky nemá řešení. Kup si kvalitní kvér, upgrade tě přijde na pár korun a zásobníky v nejhorším dokoupíš časem, radši mít dobrou pušku a přežít chvíli s točákem, než čínskej křáp s tlačákama.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 lis 2014, 23:27
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2012, 12:47
Příspěvky: 213
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: M14 real wood
Z mojí zkušenosti je upgrade M14 od cymy/tm docela peklo. Nejen kvůli provedení, ale především kvůli konceptu, kde je mechabox mimo osu hlavně. Netěsní to, nepodává to spolehlivě a výkon jde do kopru.

Pro srovnání, když v M4 dáš nakřivo mechabox, můžeš ztratit 10-30m/s

Oproti tomu minulý týden jsem dělal upgrade G&G zbraně (mechabox a komora stejné podobné CA) a je to úplně jiná liga.
Vše krásně přesné, mnohem míň debilních pružinek a šroubků, složit to jde jen rovně a na fest. Základní kolečka vypadají velice dobře, mechabox je docela cihla a kuličková ložiska jsou 8mm na pístovém, 7mm na ostatních kolech. Pořiď tedy něco takového, dej do zbraně M130, vzduchotechniku a píst a máš vystaráno.

Moje zbraň: Maple Leaf hopguma, Madbull hlaveň, M150, Retroarms vzduchotechnika a na první pokus (!!!) 168-170m/s.

Jen poznámečka, G&G má atyp hlavu válce. Já jsem použil Hlavu pro P90 a nechal jsem ubrat materiál na soustruhu (Retroarms P90 hlava válce, foto je ilustrativní).


Přílohy:
cylheads.jpg
cylheads.jpg [ 435.92 KiB | Zobrazeno 5319 krát ]
01 pro 2014, 10:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz