Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:06




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 12 pro 2010, 22:34
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
to Curtis:
Ak ti nechodí záver vpred tak to bude slabá vratná pružina. Buď treba vymeniť, podložiť a taktiež mazať drážky zbrane. Mne to dokonca robilo aj s plastovým záverom. Pomalé vracanie záveru spôsubuje jeho nedovretie, to platí aj pri ostrých zbraniach..

[color=#000080]Po jednom cyklu se nabije kulička, ale nenatáhne se kohoutek, nejde tedy dál střílet, pouze po manuálním natažení kohoutku.[/color]
Ako manuálne pri glocku naťahuješ kohútik?
Asi máš na mysli znovu obtiahnutie.
Mne no taktiež robilo. Pomoc: rozobrať, skontolovať tesnenie na pieste, po prípade vymeniť, skontrolovať trysku či nieje prasknutá, ja som na svojej objavil jemnú prasklinu..
Pri skladaní jemne natiahni pružinku čo vracá trysku. To sa mi osvedčilo.

Ak ti zostáva stlačený ventil zásobníka skontroluje či nieje niekde nečistota..


02 pro 2013, 13:41
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2012, 12:47
Příspěvky: 213
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Už se mi to podařilo opravit, šlo pouze o ohnutý díl spouště, který způsoboval, že se kohoutek (v glocku vevnitř závěru) nezachytil v natažené poloze. Mimo to malé úpravy na těle + kompletní rozebrání a promazání.


02 pro 2013, 19:18
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2013, 17:48
Příspěvky: 105
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
sniper79 píše:
to Curtis:

Pri skladaní jemne natiahni pružinku čo vracá trysku. To sa mi osvedčilo.



Ak nemas zosilnenu trysku (zarazku vratnej pruzinky) tak to je posledna vec ktoru by som niekomu odporucil.

_________________
AimTop M4A1 M130 - 155 m/s (0,20 GD)
WE G18C - 97,96 m/s


02 pro 2013, 21:36
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Pri častejšom používaní zbrane sa môže pružinka unaviť a nebude pracovať ako by mala , lepšie je kupiť za pár dolárov celý set pružiniek a vymeniť povedzme raz za rok alebo každých 10k gulí ak už je vydieť že sa zbraň zadrháva.
Takisto Vrátna pružina Záveru sa vyťahá , stačí zohnať novú základnú , alebo ak je záver z hliníku prípadne má v prednej časti kovovú výstuž može sa použiť aj silnejšia.
Ja mám nahradenú dlhšou vrátnou pružinou z Hi-capi 5.1 a cyklus sa pekne zrýchlil.

_________________
Strelec bez zbrane :)


02 pro 2013, 23:50
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2012, 12:47
Příspěvky: 213
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
V pripade zajmu mi po oprave zbyly nejake pruzinky navic (udernik, zakladni vratna vc. trnu, vratna blowbacku, spoustova, mozna i dalsi). Neberte to jako inzerat, ale jako nabidku dilu, kdyby nekdo nechtel shanet ze zahranici.


16 pro 2013, 16:02
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Zdravím, je už nějak osvědčená tato hlaveň ? Uvažuju nad tím, vlastně kvůli tlumiči (pistole s tlumičem jsou prostě sexy).

Mám Glock 18C WE, používám ho v současnosti jako primárku, tak ji chci trochu vylepšit.

EDIT:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=2510

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


25 pro 2013, 01:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Hlavně s ráží 6,03 patří mezi nejpřesnější co se týče uskupení, je v celku jedno od jakého výrobce to je, chodí to +/- na stejno. Co se týče materiálu, tak nerez přežije skoro cokoliv :o) Přesnost ovlivňuje ještě řada dalších faktorů a to včetně navýšení rychlosti.

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


25 pro 2013, 11:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Takže dostanu se s výkonem a přesností trochu výš než u základu jo.
Jinak, vím že ty se v tom orientuješ, jaké díly by bylo do mého Glocka na prvním místě ? Nebo pokud bys měl nějaké přebytky doma.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


25 pro 2013, 12:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
V prvom rade kvalitný zásobník od TM alebo aspoň v pôvodnom vymeniť gas route od ninebal a možno aj hop up gumu A+studio.
Sam mám dom túto hlaveň len kratšiu 19cm v sete s tlmičom čo pasuje do WE zbraní spolu s gas route od ninebal a hop up gumu A+ studio to dáva pekných 430 - 450 FPS dostrel okolo 70m a vysokú presnesť na 40m sa dá trafiť kruh okolo 20 cm záleží na poveternostných podmienkach váhe a kvalite BB a schopnosti strelca


25 pro 2013, 17:00
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Náhodou Gas Route asi doma navíc nemáš což. S objednávkami z pryč nemám zkušenosti.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


25 pro 2013, 19:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Gas route od ninebal sa predáva ako teplé rožky sám by som ešte pár kusov potreboval. Stačí ti mať kartu ktorou sa dá platiť cez internet paypal účet a ostatné je hračka.


25 pro 2013, 19:46
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2009, 11:58
Příspěvky: 570
Bydliště: Chomutov
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Tak přesnost ovlivní více věcí, hlaveň ji určitě zlepší včetně výkonu... dobrých výsledků lze dosáhnout i ze stávající gumou a případně dokoupit výše jmenovanou, jinak pokud použiješ stávající chce ji lehce stáhnout páskou, aby více těsnila. Důležité je také správné vystředění hop up bobku a to, aby byl korektně co se týče os a ne šikmo k jedné straně, takže si pohrát s nastavení přítlačného plechu, ideální to je dělat pod lupou. Pokud si to sedne, nedoporučuji už s nastavením hýbat, při přitlačení nebo povolení kolečka se vyplatí vždy zkontrolovat zda nedošlo ke změně, vychýlení bobku. Výměnu si zaslouží i vratná a bicí pružina, pokud jsou finance, zrychlí to chod a závěr pak chodí spolehlivěji. Gas route je fajn, ale může se stát, že tě notně potrápí při nastavování, může se pomaleji vracet tryska a pak selhává nabíjení další kuličky, takže se to musí řešit úpravami. Jde si pomoci i vyvložkováním stávající gas route a dosáhne se obdobného efektu. Pomůže i úprav dávkovacího ventilu . Nějaké fps na víc nebo koupit nové ventily, ale to je už notně vyšší investice a né každý za tu investici stojí, je to o pokusech se značkou, né všechno co vypadá stejně i stejně chodí. Přesnost také zlepšuje celkové lícování zbraně, čím větší vůle, tím větší a nepředvídatelnější rozptyl. Co ovlivní hodně přesnost je střelivo, čím větší váha tím větší přesnost, ale snižuje se dostřel. Pro pistole je hranice 3 g, víc už vede ke zhoršení střelby a větší gramáže nejsou přínosem, co jsem zatím testoval bylo tomu tak. Slušný průměr podává střelivo kol 0,25 g. Je obrovský rozdíl i ve značce střeliva, top je G&G, rozdíl je poznat řádově v desítkách procent. Dnes už ničím jiným nekrmím než 0,3 G&G. Hlaveň chce po každých střelbách čistit, pokud se tak neučiní příští střelby je horší přesnost, zaschlý silikon a nečistoty udělají své. Čistit hlaveň se vyplatí s nabitou kuličkou, zamezí poškození gumy. Co se týče výkonu, ovlivňuje ho i teplota zásobníku, podchlazený zásobník může dávat až o 70 FPS méně. S pětiplacovou hlavní se pohybuji kolem 320 FPS s 0,3 g G&G. Za zmínku stojí ještě odladění spouště, pak jsi schopen mít 4-6 výstřelů do vteřiny, což se ke hře může hodit. A co by tě asi mohlo potěšit je možnost instalace kolimátoru, usnadňuje to zamíření a zrychlí a zpřesní to střelbu, obzvláště v tmavých prostorech, vhodné jsou otevřené tipy kolimátorů, méně vhodné pak tubusové.

_________________
TM Hi Capa 5.1 dust cover
TM Hi Capa 5.0 La Brama
TM Hi Capa 7.0 Caspina


http://www.sinergy.sk/blog/blog-page/4


25 pro 2013, 20:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Ano súhlasí sám som tie upravy robil na základe tvojich skúseností ale už samotná výmena gas route u WE a KJW výrazne zvýši presnosť a dostrel zbrane a hlavne funkčnosť. Po tých úpravách čo severan popisuje je to ešte lepšie. Na 10 m trénujem na kruhy okolo 4 - 5 cm na Za cca 30 s trafím 6 - 8 z 25 tich

Používam strelivo G&G 0,25g ale na 10 m je to presné aj s menej zvučnými značkami zistil som že na tej istej linke sa robia asi 3 značky kalita je porovnatelná.

Na KP-06 od KJW sa mi inštaláciou gas route a hop up gumy zvýšilo FPS na 380 z pôvodných 340 na pôvodnom zásobníku. Na pôvodnom gas route mi zásobník takmer vôbec nestrieľal


25 pro 2013, 22:00
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Všechno to zní náramně lákavě, ale mimo finance to určitě bude vyžadovat hodně jemné práce kterou si budu muset osmělit. Dík

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


25 pro 2013, 22:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Ani nie prečitaj si severanove članky v sekcii IPSC o upgrade na základný upgrade stači stači kvalitný gas route a hop up guma trocha teflonovej pasky a trpezlivosti
Cca 20USD plus pošta a tvoj čas


26 pro 2013, 08:59
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 17:30
Příspěvky: 251
Nový příspěvek Re: Upgrade Tokyo Marui Glock 17 GBB a plynovek obecně
Tak po delší době jsem si opět udělal radost plynovkou. Koupil jsem Hi-Capu 5.1 (podle všeho od WE) za velmi slušné peníze a dal se do upgradování. Nakonec bylo vyměněno:

- hlaveň
- hop-up guma
- píst
- pružinka pístnice
- těsnící guma hrdla zásobníku
- recoil a hammer pružiny

Výsledek je zatím kolem 102m/s, ještě vyzkouším jiné písty a hop-gumy.

P.S. doma mi zbylo pár náhradních dílů a jiné upgrade díly, takže kdyby měl někdo zájem, může mi napsat:
Obrázek

_________________
AimTop M4A1 Magpul MOE - 155m/s
ASG Socom MK23 - 115m/s
GP Aimpoint M2 + GP 2x Magnifier
Navy Seals silencer


07 bře 2014, 21:37
Profil
Četař
Četař

Registrován: 17 dub 2014, 16:45
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Kde a jakou nejlepší nabíjecí trysku mám koupit do G18c od WE 4.gen aby nepraskala s Green gasem? A jakou těsnou hlaveň aby se zlepšil dostřel a soustřel?


29 dub 2014, 18:20
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 dub 2015, 19:51
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Ahoj,

chci se zeptat ohledně upgradu KP-07 1911 MEU od KJW. Vyplatí se na této pistoli vyměnit hop up komoru nebo postačí standardní? Jde mi o to zdali můžu očekávat zlepšení přesnosti nebo výkonu.

uvažuji o : http://shop.ehobbyasia.com/t-s-c-cnc-ho ... T6TydLtmko

Díky.


27 dub 2015, 20:54
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Na KJW nie je potrebné nič meniť len gas route a hop up gumu. Jedine žeby sa niečo zničilo.


01 črc 2015, 21:33
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 09 srp 2015, 20:41
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Zdravím,
Dnes mi došla moje další zbraň a jedná se o WE M1911 A1.
Rozhodl jsem se upgradovat.
Tady je můj výběr:
Hopup Guma:
http://www.armymarket.cz/silikonova-hop-up-gumicka-pro-gbb-pistole-tm-we-kj-70-degrees-shs-d6034
Měla by bejt dobrá ale to se uvidí.

Hlaveň:
Chtěl jsem tania kobu twist ale tu bych musel zkrátit a je limitována na 330FPSek a to je problém...
http://www.armymarket.cz/hlaven-6-01-pro-hi-capa-5-1-stkm13c-steel-with-palsonite-qpq-surface-processing-pdi-d6208-HI

S gas route od nine ball si nejsem jistý jestli bude pasovat protože moRRis říkal že pasuje jen na TM zásobáky a nevím jestli vůbec na 1911.Co vy na to?
http://www.armymarket.cz/gas-route-pro-hi-capa-p226-tokyo-marui-baleni-1ks-laylax-nine-ball-d6808-1

No a pružinu jsem koupil KING ARMS 150%.Jak na závěr tak na kladívko.

Mám za sebou upgrade TM deagla na 150% pružinu,guarder ventilek,hlaveň 6.03 a pár drobností.
Je to můj první příspěvek a forum čtu jen měsíc tak omluvte neznalost některých témat :oops: :oops:


10 srp 2015, 12:03
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 09 srp 2015, 20:41
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Zdravím,
Mám tu menší problém a byl bych moc, moc rád kdybyste mi ho pomohli vyřešit.
Přišel mi balík s gas route do glock 17 tm.
Tak jsem vzal zásobník ze svého we g18 a naistaloval jsem ho.
Naplnil jsem zásobník a zkontroloval jsem jestli těsní. Po kontrole jsem ho Naplnil střelivem a zasunul do zbraně a natáhl. Zbraň střelila ale měla divný zvuk,jakoby si kousek plynu odfoukla. Možná jsem našel problém:
[img][jerrrrry.rajce.idnes.cz/Glock_18c_gen4/#_2.jpg/img]
Zdá se mi že je gas route do U oproti originálu.
Pomůžete prosím?


27 srp 2015, 15:48
Profil
Četař
Četař

Registrován: 12 pro 2010, 22:34
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Zdravím vo spolok.
Mám na vás jednu otázočku, potreboval by som rozobrať vypúšťací ventil na zásobníkoch TM Glock. Vie niekto poradiť ako na to?
Chcel by som aj upozorniť že nie všetci výrobcovia predávajú tieto ventily kompletné. Bral som na skúšku značku AMG, Ready Fighter a Nine Ball, prvé dva nemajú pružinku. Poradíte niekto ktorú pružinku tam dať?
A neviem či ste si všimli, že aj TM pri nových zásobníkoch dáva silnejšiu pružinku. Staršie Glocky (G26 - cca 12 ročná, G17 -cca 9 ročná) nemajú problém vystrieľať, ale G18 - cca 4 ročný má s tými novými zásobníkmi problém, nedokáže to..
Otázočka na Severana: V tvojom návode som videl rozoberanie zásobníkov, ja som zistil pri tých starších, že odišli plniace ventilčeky. Jeden som skúšal rozobrať a tá mini gumička čo je tam , čím ju nahradiť, nemám predstavu kde zohnať také mini-pidi tesnenie..
Ďakujem za každú radu..


26 led 2016, 10:16
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Problém TM glocka je v pružine bicieho kladiva a tie mini tesnenia nájdeš v zapaľovači čo sa dá plniť.


10 úno 2016, 21:26
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 srp 2017, 08:39
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Zdravím všechny,
je pěkné vidět, jak se někteří starají o své plynové zbraně.
Pravda, že jsem unešený a jen tiše závidím některým členům jak podrobně rozumí této tématice.
Chystám se taky na upgrade moji oblíbené sekundárky G17T5 od WE.
Jako první krok bych chtěl vyměnit vnitřní hlaveň s hopup komorou.
Máte někdo zkušenosti se značkou MAPLE LEAF ??
Našel jsem totiž toto na českém trhu:
http://airsoftpro.cz/cz/dily-zbrani-upg ... ole-detail

http://airsoftpro.cz/cz/dily-zbrani-upg ... 226-detail

Mnohokrát Všem děkuji za rady :-).


16 srp 2017, 06:10
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Pokiaľ nie je základná komora zničená nepotrebuješ novú hlavňou nič nepokazíš .


05 zář 2017, 20:42
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 21 črc 2016, 18:55
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Zdravím pánové,
velmi zajímavá diskuze :) Jsem v tomhle amatér, mám koupenou zbraň glock 17 od TM, také přemýšlím, že bych do ní rád investoval něco, ale určitě ne v řádech tisíců. Jsem opravdu velký "lajk" a některým součástkám, které jste uváděli nerozumím. Mohli byste mi prosím nějak po lopatě a lajcky napsat, jaký upgrade byste mi doporučili? Určitě bych chtěl lepší přesnost a dostřel na CQB není nějak podstatný.

1) jako první volba bych chtěl kovový závěr zbraně
2) lepší přesnost = hlaveň, ale jakou?
3) nějakou další věc, která by prospěla zbrani?

Krom kovového závěru bych chtěl investovat dejme tomu 1000-2000Kč max. Kdybyste mi napsali, jaké díly objednat třeba z CZ eshopů, budu velmi rád za každý tip.

A ještě otázka: vesměs sem slyšel, že lidé používájí 0,28 kule, tady sem se dočetl, že používáte 0,2 a 0,25, které tedy jsou nejlepší?


22 led 2019, 08:17
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Pokud nechceš investovat v řádu tisíců a závěr ti drží, tak se na to vykašli :) Důvod - koupil jsem G17 od TM s tím, že to bude držák... No, je, až na ten plastový závěr, kdy mi greengas za rok roztrhal dva a proto jsem už musel jít do kovového. Bohužel to není jen investice do závěru, ale i vratné pružiny, musíš vyměnit pružinku úderníku... Vše koupíš v sadě, ale není to jednoduchá výměna kus za kus. Jelikož je závěr těžší, chce to ladit. Já musel například vyleštit vodící lišty a lehce zkrátit vratnou pružinu.

V základu ale střílel krásně, nevidím důvod upgradovat. Přesný mi přišel z krabice opravdu dost (WE má proti němu rozptyl kropicí konvice), ale pokud ti to nestačí, tak dej gumu Maple Leaf (za mě 60° Decepticon) a přítlak I-Key. Za málo peněz opravdu rozdíl, pak nebude problém hopit i 0,30g kule a více.

Osobně bych používal 0,28g. 0,25g jsou na základ také OK, 0,20 je podle mě nesmysl, protože nevyužijí potenciál zbraně.
PS: Viděl jsem glocka střílet 0,36g (ML guma, propylen, kovový set závěru) a dostřel větší jak levnější AEG. Takže s tím jdou opravdu dělat nesmysly :) A přitom ten výkon není nijak vyhrocený.


22 led 2019, 10:14
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: UPGRADE plynových GBB/GNB pistolí
Kúp si glocka od WE okrem kovového zaveru máš zásobník A dalsie náhradné diely ak ich správne skombinuješ bude t0 dokonalé :-)


22 led 2019, 20:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz