Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:06




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Verze 2 gb. píst se natáhne a sekne se před střelbou 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 kvě 2020, 17:12
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Verze 2 gb. píst se natáhne a sekne se před střelbou
Zdravím,
rozhodl jsem se upgradovat mou zbraň (píst, hrot, pružina 130, motor). Po složení mi zbraň nefungovala vůbec, po 6 hodinách rozebírání, přepodložkování, číštění, měnění komponentů starých na nové a z nových na staré, jsem zjistil, že mi dělá problém nová pružina M130, od úplné nefunkčnosti jsem se maximálně dostal do bodu, kdy se mi natáhne píst, smrští se pružina a sekne se přímo na konci, kdy má vystřelit. Píst mi zůstane přímo u hrotu. Poté jde slyšet jen pouhé cvakání z motoru a šetrně se pohybuje píst ve snaze vystřelit.

Baterká nabitá, vyzkoušel jsem i starý motor, ten nic. Motor který jsem koupil k pružině https://www.airsoft-online.cz/dlouhe-mo ... atezovy-2/

Jsem v tom dejme tomu začátečník a už si nevím rady čím to může být,
díky za případné rady.


14 kvě 2020, 17:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Verze 2 gb. píst se natáhne a sekne se před střelbou
První věc co vyzkoušej, že si zkusíš stlačit píst s pruzinou a trnem proti zemi, musí se ti pružina vejít celá do pístu včetně ložiska na trnu.

Pak zkontoluj vypodložkování kol, přítlak motoru a kabeláž, dost taky zaleží co máš za baterii, na M130 to chce už lipolku.

Více se pak dočteš v tomto článku:
http://www.airsoftchrudim.cz/recenze/servis_zbrani.html

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


14 kvě 2020, 18:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz