Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:33




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 SVD Airsoft pro 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 18 čer 2018, 07:51
Příspěvky: 6
Nový příspěvek SVD Airsoft pro
Ahojte ma niekto podobnu skusenost a vie mi niekto poradit.
S kamosom mame AIRSOFT SNIPER SVD GBB - ČERNÝ - CELOKOV, BLOWBACK - CO2 VERZE, kupilo sme si k nemu OPTICKÝ ZAMĚŘOVAČ SVD 4X26 (PSO-1). Problem je ten ze ked vystralim v optike ano gulku neuvidim. Ked som sa snazil prist na to co tomu je tak som zistil , pravdepodobne ze ulozenie v hlavne v tele zbrani je s miernym naklonom dole. To znamena ze optika a hlaven nie je rovnobezne, ale idu od seba ak trosku nie silno - co ma pusti tym ze opriem hlaven o nejaky predmet, ju mierne pridvihnem hore, tak uz vidim v optike aj gulicku ale je tak nizko, ze ju vidim len v spodnej casti optiky a kriz je daleko od nej.
Ako ste to riesili ak mate nieco podobne.


18 čer 2018, 08:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: SVD Airsoft pro
SVD je od firmy aimtop?
Aké používaš strelivo + skúšal si aj nastavenie zamerného kríža v optike? Taktiež sa treba pohrať aj s nastavením hop-upu. Úprimne, SVD v CO2 nieje moc šťastná voľba.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


18 čer 2018, 11:43
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 18 čer 2018, 07:51
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: SVD Airsoft pro
Pouzivam 0,30 g gulicky. Co sa tyka strelby striela krasne rovno a na dlhu vzdialenost. a nastavenie kriza. skusal som aj to ale kriz sa uz neda nizsie posunut. Problem je ten ze optika pozera vyssie ako je draha gulicky. ked sa pozriem na nejaky objekt v dialke cez optiku a strelim teraz trepnem optika pozeka asi o meter vyssie ako ako miesto kde trafi gulicka. Ten bod ani neuvidim v optike.


18 čer 2018, 12:27
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: SVD Airsoft pro
Skús napísať rýchlosť a strelivo s ktorým strieľaš a nejaký nastrelil terča napriklad na 30 m kam mieria a kam to strieľa.


18 čer 2018, 18:40
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 18 čer 2018, 07:51
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: SVD Airsoft pro
rychlost je okolo 500 fps na co2 bombicku s 0,30g . terc by som ti ukazal ale problem je, ja vobec v optike nevidim drahu gulky takze to tak nikdy netrafim. Ak sa pozriem na SVD z boku je viditelne ze ked optika smeruje rovno, hlaven smeruje nie rovnobezne ale s naklonom k zemi. Skusal som ju rozobrat a zistit kde je problem. Zistil som ze uz ( neviem ci sa vyjadrim spravne ) ta rurka v ktorej je ulozena hlaven je vsadena do tela zbrane nie rovno ale pod uhlom. Preto sa rozchadza draha gulky s optikou. Riesenie je ze kupim ris listu na SVD a dam nan klasiku optiku ktoru z jednej strany vypodlozkujem. Ale povedzme si rovno co je to SVD bez original optiky. Pytam sa ci uz niekto riesil takyto problem a ako ho vyriesil. Nech sa podeli so skusenostami
Na obrazku je zhruba nacrt ako sa to rozchadza.

Dakujem


Přílohy:
2561.jpg
2561.jpg [ 89.67 KiB | Zobrazeno 8044 krát ]
18 čer 2018, 21:41
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: SVD Airsoft pro
V prvom rade máš rýchlosť 152 m/s kde BB zacne hopovat cca pri 40 -50 m aj to v prípade že to hop up vôbec nahopuje čiže budeš potrebovať znížiť rýchlosť BB buď použitím nižšieho streliva čo vplyvom joule creep môže byť problém alebo znížiť vykon zbrane.
Ak chceš mať čo najväčší dostrel a zároveň slušnú presnosť BB by malo mať 126 m/s minimálna váha 0,36g a hop up čo ju dokáže dostatočne ohrozovať. Nevylučujem zle uloženie vonkajšej hlavne ale skôr si myslím že je to kombinácia vysokej rychlosti BB a nesprávne fungujúceho hop up.


19 čer 2018, 11:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz