Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Par Mk3 - problém s podáváním a nehopováním 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 27 pro 2015, 13:15
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Par Mk3 - problém s podáváním a nehopováním
Ahoj,

mám 2 problémy s Par Mk3.
1. Při použití tlačáku (original ICS) a jeho úplném naplnění je prvních cca 10 výstřelů výrazně horších než normálně - nehopuje to a kulička letí přímo z hlavně se znatelným poklesem - dostřel tak 20 metrů. Předpokládám, že je to moc velkým tlakem kuliček v komoře a asi nedojde k úplnému zatlačení trysky do komory.

2. Při střelbě dávkou (kadence asi 18 r/s) se mi zdá, že občas dojde k prázdné ráně. Odhaduju to jenom podle jiného zvuku.

K tomu prvnímu problému jsem někde našel, že snad u některých ICS je slabá pružina ramínka trysky a nedokáže "přetlačit" kuličky ze zásobníku. Ale to by nejspíš znamenalo, že při použití silnější pružinky by se mohl zase zhoršit problém s podáváním při dávce.

Nějaké nápady?


23 kvě 2018, 13:10
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Par Mk3 - problém s podáváním a nehopováním
lepší vačka + silnější pružinka ramínka. Pokuď problem přetrvává je v zásobníků vadná podávací pružina. Buď je vytahana a seka se ve vnitřním segmentu, nebo byla pod neustalym tlakem a ztratila pnutí.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


26 kvě 2018, 11:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Par Mk3 - problém s podáváním a nehopováním
Ďalšia dôvod býva často aj nekvalitné strelivo

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


27 kvě 2018, 19:56
Profil
Četař
Četař

Registrován: 31 pro 2016, 15:26
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Par Mk3 - problém s podáváním a nehopováním
Dolieha ti zásobník?
Mne na brand new Parku nedoliehali magi (takmer všetky vyskúšané) a efekt bol podobný, ako píšeš...


27 kvě 2018, 23:48
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 27 pro 2015, 13:15
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Par Mk3 - problém s podáváním a nehopováním
A co jsi s tím nedolíháním zásobníku dělal?
Střelivo - GG
Zásobníky jsou nový, takže jejich pružiny bych podezíral až jako poslední.

Vačka - můžeš mi prosím poslat odkaz, co to je?
Silnější pružinka ramínka - nějaký tip, jak ji sehnat? Našel jsem nějaké sady pružinek pro celý mechabox (třeba SHS), ale samotnou pružinku, ještě "silnější" nikde.


28 kvě 2018, 10:00
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 10 říj 2018, 19:04
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Par Mk3 - problém s podáváním a nehopováním
Zdravim tiez mam problem s mojou Parkouje v nej slusny upgrade ziadny zaklad nic podobne problem je ten ze gulicka ostane zaseknuta v komore pred hop gumou je to individualne vystrelim 8 zasobnikov a zasekne sa jedna alebo v jednom zasobniku sa zase naopak seknu 3 gule .. vobec netusim cim to je dokonca sme vylepsili strunu ktora je v hlavni aby este lepsie pasovala tak sme ju vypodlozkovali aby sedela na 100% mozem kludne prilozit aj foto viete cim by to mohlo byt ? Je to doat zle ked chcete na akcii vystrelit a zistite ze gula je v komore seknuta.. strelivo pouzivam vyhradne g&g 0.25 a 0.28


10 říj 2018, 19:20
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz