Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:39




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Aim-Top M4 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2009, 17:45
Příspěvky: 191
Nový příspěvek Aim-Top M4
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=877

Je to pro mě novinka, co myslíte, bude to takový zázrak, jak tvrdí?


17 pro 2009, 16:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 08 pro 2009, 15:36
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Rekl bych ze ano...Objednal jsem ji jako druhou zbran a doufam ze mi dneska prijde...Sice ne tu co si psal, ale M4A1 RAS..Cetl jsem trosku o motorech a zatim byly kladne odpovedi..Jediny co me stve, ze jsem o tom moc nenasel..Ale tady je alespon jedno video http://www.youtube.com/watch?v=Oy9CU2S9W8E


18 pro 2009, 10:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
zajimave, to je poprve co vidim umistenou baterii v RIS predpazbi...jinak AimTop dily jsou uz nejaky patek natrhu, vzhledem k cene repliky, vzhledu, vykonu a pouzitych soucastek to je rozhodne velice zajimava nabidka....

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


18 pro 2009, 13:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Mno ,to že to vidíš poprvý neznaqmená, že to např marui nedělá už nějakejch 8 let :lol:

Apropo, mecháčům nevěřím, motory bomba, kola ujdou (hlavně že už středový jde koupit solo) ,pístům nevěřím, kabeláž fajne a zbytek je jen obal i když krásně zpracovanej.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


18 pro 2009, 13:49
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
dle mě když se koupí nová hlava pístu a udělaj kabely s fetem tak by to mohlo být fajn. paj ještě hraní jako přepodložkování a přilepení pístu beru jako samozřejmost

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


18 pro 2009, 19:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 18:01
Příspěvky: 143
Bydliště: Rtyně v Podkrkonoší
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Docela by me zajmalo jak by si obstala proti GaP M4.

_________________
Kdysi jsem slyšel moudrá slova. Kdyby každý člověk šel k nejbližšímu památníku obětem válek a řekl by "Už nikdy víc" a myslel by to opravdu vážně, Války by zůstali pouze v učebnicích dějepisu.


18 pro 2009, 22:08
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 08 pro 2009, 15:36
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Tak vcera mi prisla M4A1 RIS od teto znacky http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=876

Baterii mam osmiclankovou 9,6V 1500 mAh.Ovsem jsem si idiot objednal velkou baterku, takze se mi do predpazi nevesla :( .To ale neni problem, kabely jsem vytahl ven a baterku dam nejakym zpusobem na predpazi.Baterie mela maly konektor, takze od brachy jsem si pujcil nabijecku s redukci.Ovsem kreteni ve fabrice daly k nabijecce blbou redukci, ktera se nedala nasadit na maly konektor, ani na velky.To uz jsem byl hodne vytocenej.No nic.Zajel jsem do Straze nad Nisou pro jiny konektor.Dal jsem nabit baterku a odzkousel.Zapojil jsem baterku a zkusil jestly to funguje.Po asi cca. peti vystrelech dostrilela a ja uz jsem byl vytocenej do omezovace a na pokraji zhrouceni.Podival jsem se na youtube, abych videl jak to rozebrat.Do mechaboxu jsem se vubec nedostal.Je to moje prvni zbran a tak vubec nevim co a jak.Pak mi doslo ze motor ani nejak nereaguje na baterku a u konektoru na baterii je na jednom kabelu pojistka.Tak jsem ji dal do pryc a uz to zas funguje.
Moje prvni otazka::::::::: Musim mit za kazdou cenu pred baterkou pojistku???? Nemuzu to nejak poskodit, kdyz budu strilet bez pojistky???

Dale zde jako prvni popisu zpracovani.
Pazba vypada dobre, ale nejaka ta vule tam je.Zasobnik ma take mensi vuli a predpazi se absolutne nehne ( na mne pusobi robusne ).Mel jsem v ruce vcera ostrou zbran od Walthera M4A1 .22LR a vahove je to na stejne urovni.Take rikam dopredu, ze nevyhoda cinskych vyrobcu jsou srouby.Proto doporucuju s citem utahovat.Strhl jsem sroub co drzi horni RIS listu a je pripevnen k hlavni.Bud zakapnu nejakym lepidlem a nebo tam naperu vetsi prumer.Co se tyce barvy, tak odstin je delany do seda a nejake velke problemy jsem nenasel.

Celkovy vzhled davam 7 z 10.

A ted je na rade strelba.( K porovnani mi poslouzila SYSTEMA MP5 MAX )
MP5ka ma v sobe 150ku pruzinu a M4A1 ma 130ku.Vzdalenost jsem urcil nejakych cca. 20 metru.Oproti SYSTEME ma M4A1 vetsi presnost a o trosku horsi kadenci.Zasobnik je na 130 BB a u MP5tky na 40 BB.Jelikoz SYSTEMA byla upgradovana na MAXimalni strelbu, tak se mi zdalo ze obe zbrane strili stejnou rychlosti.Tak a ted prvni problem.U SYSTEMY na FULL AUTO zmacknete spoust na doraz a zbran porad strili, kdezto u M4ky musite na FULL AUTO dat spoust do poloviny, jinak zbran vystreli jen jednu ranu.Nevim cim to je, ale problem to takovy neni.Dale uvedu hlucnost.SYSTEMA je ticha, ale M4ka dela hrozny bordel.Asi to bude chtit nejakou upravu.Tlumicem bych to neresil.

Co se tyka strelby a presnosti, tak davam 9 z 10.

Zaver

Celkove mne zbran nadchla, az na par detailu jako jsou nekvalitni srouby a zavity ( pojistku neresim, ta stoji par korun ).Do peti tisic mate skutecne peknou repliku ostre zbrane ktere se ve strelbe vyrovna znackam jako je zde zminena SYSTEMA MP5 ktera stoji nad 1,100 USD.Nevim jak to bude s zivotnosti vnitrnich dilu, ale myslim ze budou na tom lepe nez u znacek Cyma, P&J a pod.Vahal jsem dlouho nad koupi nejake M4ky a tahle za to opravdu stala.


19 pro 2009, 18:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
pojistka tam nemusi byt, ale je lepsi ji tam mit kvuli zkratu na kabelazi nebo zaseku, tak ti ochrani baterii ci dily v mechu. doporucoval bych vymenit pojistku za vidlicovou do auta, ma lepsi parametry.

pro stiseni to chce promazat mechabox, prepodlozkovat spravne kola a seridit pritlak motoru, urcite to bude o neco tissi.

ohledne te spouste, obcas to delaly kompletni mechy, ale v I. generaci, asi nejjednodussi reseni je zkratit chod spouste, aby ti nevypadaval clunek spouste tak, ze dozadu na spoust prilepis treba plisek, aby nesla tak daleko.

doporucuji ti se zbrani nestrilet ted venku, kdyz je mraz, mech a mzona dalsi dily by to s nejvetsi pravdepodobnosti moc dlouho nevydrzely

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


19 pro 2009, 20:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 08 pro 2009, 15:36
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
diky jeffe za radu...Jinak tu spoust jsem udelal....Stacilo sestelovat motorek a uz to strili dobre a na automat se spousti na doraz


19 pro 2009, 21:06
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 03 led 2010, 16:56
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Zdravím. Je cca mesíc po tom co jste tady psali o této zbrani. Nenašel by se někdo nový, který by se podělil s nějakým infem, popřípadě fotkami? Protože mi má původní zbraň (M4A1 od Dboys) už nějakou dobu blbne, nehledě na to co jsem tam už všechno vyměnil atd. Jsem uvažoval nad variantou koupit raději novou kompletní zbraň. V mém případě M4, protože žádná z ostatních zbraní se mi jednoduše nelíbí (ikdyž vím, že i líp sřílejí, nebo se dají lépe a levněji vylepšit). Docela se mi zamlouvá tahle M4A1 od firmy Aimtop. Na netu jsem zatím nenašel moc informací od lidí co by jí měli, ani v zahraničí, třeba videa jsou taky asi jen 2 zatím. Z toho co jsem zatím pozjišťoval, by asi bylo dobré po koupi zbraně jí před použitím rozebrat, vypodložkovat, dále bych asi vyměnil hlavu pístu, pač ta plastová prý praská občas a promazal kola. Kabely jsou prý docela dobré, a kdyby se mi nezdáli, tak je není problém vyměnit za lepší a pochopitelně udělat spínání přes mosfet, nebo relé. Dále už jen drobnosti u mě jako přesnější hlaveň kterou mám doma a max hop gumku. Co ještě byste navrhovali co se týče vnitřku zbraně?
Zatím jsem ve fási zjišťování informací a zkušeností, případný nákup plánuju až tak z jara, kdy už předpokládám bude tato zbraň více vyzkoušená přímo hráči, vzhledem k poměru cena/výkon si myslím, že se bude prodávat. Díky za odpovědi...

pro wollowa: Máš nějaké nové poznatky z používání zbraně?

pro Jeffa: Nemáš jako servisák lepší přístup k této zbrani? Nebo celkově k dílům firmy Aimtop? Určitě když děláš servis, tak se dostaneš ke spoustě zbraní různých provedení.


03 led 2010, 17:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Se zapojím... celý kvér nemám, takže nevím, jak si vede hlaveň a hop, ale mech a motorek asi půl roku... kupoval jsem vysokorychlostní a fedru měnil za M130 od GD... za celou dobu se vyskytl jediný problém... v půlce dávky mi praskla pružinka antireverzu, načež mi pístové kolo zlomilo hřeben pístu (abych to furt nechválil, tak píst je trochu měkký)... jinak to šlape jak divé, vzduch těsní dost slušně, pístová hlava (ač je z plastu) drží, kabely jsou v pohodě... kolca se tváří fest solidně... původní podložky a mazání bylo též vcelku dobré... že je motorek na úrovni tu padlo nespočetně krát, takže jen potvrzuju... toť ode mne...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


03 led 2010, 18:16
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Co sem se dočetl, protože sem anto taky koukal s jistým zájmem, na konkurečních servrech od uživatelů co jí mají tak anni náhodou.Některejm to nevydrželo ani pár dávek někteří měli to štěstí na pár akcích, ale vysralo se to stejně otázka času.
Za mě nedoporučuju, i když ta cena je lákavá... ale musíš zvážit za co .

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


03 led 2010, 21:27
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Tak mam zkušenosti s kompletními mechy od Aimtop

Zátězová M150 verze:
takze hodne praska stredovy kolo (M130 drzej dobre), lame se hrebinek pistu, je potreba ho podlepit, nekdy blbne kohoutek spouste(je potreba zmensi chod spouste aby nevycvakával clunek), je potreba to prepodlozkovat a promazat...dat na tu kabelaz mosfet nebo rele, deansT konektor(kabely nejsou nejhorsi), hlava pistu je z prvních serii vymenena tak ta uz nepraska, mechobox pruzinu M150 proste dlouhodobe taky neudrzi (M130 zatim co vim v pohode).

Vysokorychlostní M120 verze:
u M120 se kousala kola, musela se nejdrive naprazdno zabehnout, pak na M100 a teprve pak zvladla M120, u jedny zbrane se mi ohoblovaly kola po 2 mesicich na m120, pist na M120 ok, hlava pistu taky

Kazdopadne co jsem videl na obchode AirsoftPRO tak vnejsi zpracovani je opravdu krasne (s M130 guarder zmerena ustova rychlost cca 145m/s), dobre slicovane, nic se nehybe ani nevrze, barevne dobre ladi, original logo taky super, po tehle strance tomu nemam co vytknout, kdyz si pohrajes s mechaboxem a treba u te zatezove verze vymenis pruzinu za M120 tak si myslim ze to bude dobrej kver...

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


03 led 2010, 22:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
je to vzdycky o stesti, je pravda, ze ty dily v aimtopu jsou tam jen tak nahazeny a chce to doladit, a neni to nejlepsi firma na trhu (taky z tu cenu co byste cekali), ale osobne si myslim,ze patri mezi lepsi volbu. uz jsem delal hodne m4 jak znackove tak i cinske a u tech cinskych je vetsinou docela problem to dlouhodobe zprovoznit na m120 - m130, u vyssich pruzinach ani nemluve. U znackovych jakym je CA ci GP neni upgrade tak riskantni, ale take jsem videl par zbrani na zakladni pruzine (m100 - m110) se znicenyma dilama. takze si moc nevyberes, osobne doporucuji koupit zbran s co nejlepsim vnejsim zpracovanim a pak doladit vnitrnosti, vydrz vzdy bude o stesti/zachazenim/udrzbe a je jedno od jake firmy ta zbran je.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


03 led 2010, 22:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 08 pro 2009, 15:36
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Wrchi: Tak asi po petseti vystrelech se mi ulomil pist, ale to neni takovej problem.Jeff mi radil abych koupil nejakej poradnej a vypodlozkoval, to ja samozrejme udelam.Nejsem nechci byt nejakej aktivni hrac airsoftu, ale chtel jsem neco alespon na pul roku, pak si koupim neco od Systemy.Jak jsem psal tak bracha ma od te firmy MP5tku a to se mi zda idealni.Jinak to strili opravdu dobre, dily na tom nejsou spatne.Co nechapu je ze neumi delat zavity a to je problem.Celkove cina neumi delat zavity.Ale za ty prachy je to dobra koupe.Mam v tom 130 pruzinu, takze az pude pekne tak zajedu do prahy a koupim podlozky a pist.Tedka ji tu mam celou v krabici rozebranou a tak doufam ze to pak nejak poskladam.

Je to muj nazor, ale zbrane na airsoft jsou hracky.Na tu zabavu to ovsem staci.Hraju na PS3 COD:MW2 a chtel jsem taky neco abych si to mohl zazit.Sice strileni na 50 metru je slabota, ale zase o to vetsi adrenalin.Nerikam ze ten aim top je nejlepsi za ty penize, ale na kazde veci se ti neco vyprdne.Mam vzduchovku z USA od FX ktera ma 1000FPS a po patnacti vystrelech mi prdlo tesneni a to si pak rikas ze se to prece nemuze stat.

Je to skoda, ale vadi mi to ze napr. Aim Top nemuze udelat zbran ktera v zakladu vydrzi alespon 2 roky.Doufam ze to dam nejak dohromady a ten rok mi to vydrzi.


04 led 2010, 14:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Zbraně, které v základu s největší pravděpodobností bez problémů vydrží několik let, se dělají...jsou to značkové zbraně od firem jako je CA, GP nebo TM. Ovšem za kvalitu si samozřejmě zaplatíš :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2010, 17:45
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 18:01
Příspěvky: 143
Bydliště: Rtyně v Podkrkonoší
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Může někdo srovnat G&P a Aimtop?? Díky

_________________
Kdysi jsem slyšel moudrá slova. Kdyby každý člověk šel k nejbližšímu památníku obětem válek a řekl by "Už nikdy víc" a myslel by to opravdu vážně, Války by zůstali pouze v učebnicích dějepisu.


05 úno 2010, 18:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Hetflik píše:
Může někdo srovnat G&P a Aimtop?? Díky


G&P o dost spolehlivější, AT zase mnohem vyšší výkon v základu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 úno 2010, 18:36
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Pokud do G&P dáš hned ze základu M130, tak ti pojede věčně... teda... dost dlouho na to, aby tě omrzela... nové verze G&P mají dost nedostatků, ale to samé můžeme říct i o AT... osobně bych ale stejně bral G&P... ony díly AimTop jsou sice dobré, ale když se to poskládá kompletně všechno do jedné zbraně, tak už se mi to tak dobré nezdá...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


06 úno 2010, 14:56
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2009, 19:08
Příspěvky: 71
Bydliště: Jihlava
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
No ohledně upgradování základu u GP bych byl velice opatrnej. Sám M4ku od GPka mám, takže to vím z vlastní zkušenosti. Jak správně řekl Grif tak GPko je spolehlivé v základu. Pokud se dáš do upgradu tak už je to horší. Mně osobně přestavba a vychytání všech much zabralo cca půl roku. Jakmile se do ní vlezlo tak to bylo jak začarovaný, vyměnils jedno vy*ralo se druhý a stejně to ve finále dopadlo tak že z originálu zůstalo jen tělo mechaboxu které zatím drží na M 120 celkem slušně, ale se 130 už bych byl opatrnej.

_________________
G&P M4A1, Full Upgrade M120 - 135m/s
ICS MP5 A4
G&G M14
KJ Works Beretta M9
Člen Jihlavského Teamu Highlander
Stay Frosty


06 úno 2010, 16:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Přesně tak GPčka nemá cenu upgradovat dokavaď fungujou.A Aimtop díly když se z nich postaví kvér tak bych to nechtěl.Jak už se tu řeklo stokrát nej mají asi vysokozátěžák, spousta lidí ho staví na uroveň magnumu.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


06 úno 2010, 17:29
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Já nevím jak vy pánové, ale mám potvrzeno i na vlastní bulvy tolik G&P s prasklou osičkou středového kola a popraskanou pístovou hlavou, že už to ani nepočítám... sám už jsem to opravoval (i 2× to stejné!) a můžu říct, že M130 je řešení... co se týče té pístové hlavy... stačí vyměnit tu sv*nsky těžkou matku co ji drží a taky hotovson...
jinak... G&P mechabox... fungující na M140 (samozřejmě s úpravama)...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


06 úno 2010, 17:47
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Ahoj lidi už měsíc vlastním M4S system vysokorychlostní a jsem s tím spokojený , rozebral jsem zbraň a vše drží jak má . Napíši malou recenzi .

Tělo : Je velmi pěkně zpracované , vše sedí jak má . . .
V předpaží jsou takové zoubky se kterýma se připíná spodní část předpaží (je tam baterie) ty zoubky to nějak nevydrželi a tak praskli , spodní část předpaží tam nedrží , tak mě to dost mrzelo , ale teď si to obvážu provázkem a jde to nevadí mi to tak za to uberu 20% . (Ale bylo to moji vinou)

Hodnocení těla 80%

Mechabox : Velmi kvalitní srovnatelné s G&P M4 CQBR , vše drží jak má .

Hodnocení mechaboxu 100%

Hlaveň a hop-up : Hlaveň je přesná 6.04 z mosazu a je dobrá . Hop-up je plastový také v pohořádku .

100%

Celkové hodnocení 95% až na ty ulomené zoubky v předpaží ale to byla moje chyba jinak jsem se zbraní velmi spokojen . Moje minulá zbraň byla M4A1 Dboys a v té se mi obrousili kola a plastový píst totálně ubrousil . Tak jsem si chtěl koupit levně a kvalitně zbraň která něco vydrží a ta M4 vydrží byl jsem sní hrát už 5x i v -4 , poté jsem ji rozdělal a vše drželo . Takže zbraň doporučuji na 95% .

S pozdravem Kozell


16 úno 2010, 19:31
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Jakou má naměřenou ustovou rychlost ta vysokorychostní ? nemeril si to ?

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


16 úno 2010, 20:15
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Neměřil já takový vybavení nemam :D , ale podle nich to má pružinu 120 a úšťovku 130-135 m/s (430-450 FPS) .


17 úno 2010, 09:58
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Čau , byl jsem na akci , ke konci akce jsem střílel SEMI a přestalo mi to střílet ,když jsem zmáčkl kohoutek tak jako by překlaplo nebo nějak tak :D tak jsem zbraň dal na akci odborníkovi on ji rozebral a řekl mi že je zničený SPOUŠTOVÝ MECHANISMUS ,zbraň se mi zničila už po 2x během 2 akcí :D poprví to byli nějaké konektorky na motoru a ted spouštový mech. ,naštestí jsem měl doma M4 od Dboys tak jsem vyměnil součástky , momentálně to sestavuji . Možná jsem měl chybu na kus nebo neumim střílet :D ale chovám se ke zbrani s citem ,nevím čím to je .
Hodnocení z 90% na 70% !!!


01 bře 2010, 17:10
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
jakym zpusobem byly znicene spoustove kontakty?

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


01 bře 2010, 17:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
Nejsem si z cela jist ,ale ty kontakty (plíšky) jsou černé nejspíš jsou přepálené.


03 bře 2010, 14:58
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
no tak to chce do zbrane instalovat mosfet:
http://www.chrudim.asteam.cz/recenze/sp ... osfet.html
protoze se jinak teto problem bude opakovat proad dokola

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


03 bře 2010, 15:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Aim-Top M4
OK dík ,ale proč se ta závada stala jen mě na celý akci měli chiny CA bez mosfetu a všem to drží .


05 bře 2010, 07:55
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz