Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:03




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 BAR-10 [JG] / dokonalá kopie VSR-10? RECENZE 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2016, 09:38
Příspěvky: 35
Nový příspěvek BAR-10 [JG] / dokonalá kopie VSR-10? RECENZE
Rád bych se s vámi podělil se zkušeností s touto kráskou.
Recenze bude krátká, jasná.

BALENÍ
Netřeba něco psát. Je to klasika, kterou se dozvíte na každém AS shopu.

ZPRACOVÁNÍ
Měl jsem tu čest držet VSR-10 od TM v rukách, sice na chvíli a bez střelby, ale byla skvělá. Jak je na tom tato kopie? Neuvěřitelné, opravdu. Nevím, jestli je to kus od kusu, ale nebýt miniaturního nápisu "Made in China" bych tuto zbraň na Čínu ani netipoval. Nic nevrže, neprohýbá se. Žádné otřepy nebo oděrky, naprostá dokonalost.

STŘELBA
Prodejce AirsoftPro udává naměřenou úsťovou rychlost 135ms. Já naměřil 133-137ms. Střílel jsem s 0,25 BB.
Samozřejmostí je nastavení citlivosti spouště a samotné pozice (úhlu) spouště. Zkoušel jsem střelbu s 0,2 BB a silně nedoporučuji, ale to asi víte, že taková munice do pušek nepatří. 0,25 jsou na tuto zbraň stále lehké. 0,30 se zdají jako optimum. Dostřel je pro začátečníka dostačující, spíše nadprůměrný. Zkušený hráč si nadsadí a nemá problém trefit cíl. Střílel jsem na 50 metrů a lidskou siluetu jsem byl schopen vždy zasáhnout +- kde jsem chtěl. Chce to jen trpělivost a správně nastavit hop-up, teprve až podle něj nastavit samotnou optiku. Zbraň jsem poté rozebral, namazal, utěsnil (teflonová páska) a provedl testovací střelbu. Čeho jsem dosáhl? +10m, zbraň je mnohem sebevědomější a přesnější.

POCITY, ZÁVĚR
Lehká, jednoduchá konstrukce, pevné tělo, dutá pažba pro úschovu nářadí, munice atd.. V základu dostanete opravdu kvalitní optiku, která je podsvícena zelenou/červenou barvou. Intenzita svítivosti lze regulovat. Takže co více si přát? Já ji kupoval za cca 3600kč ve verzi ProSniper, tudíž bez tlumiče. Tímto mám hlaveň delší než u verze G-Spec. Zkrátka za tyhle peníze dostanete kvalitní pušku, s KOVOVÝM spoušťákem, solidní přesností i dostřelem. Ideální zbraň pro další upgrade a pro někoho, kdo buď jako odstřelovač začíná a nebo nemá dostatek financí na věhlasnější značky. Hlavním plus je plná kompatibilita vnitřních dílů s verzí od TM. A jako menší mínus jsem zaznamenal povrchovou úpravu platového těla. Je takové "gumové" a po několika hodinách střelby je na pažbě takové uhlazené místo od mého ksichtu. Takže hádám, že jak je krásně matná, tak po pár trénincích bude částečně lesklejší. Avšak plánuji celoroční maskování, tak mě to tolik netrápí.


Plánuji zde přidat pár fotek, možná i video ze střelby na určité vzdálenosti. Možná to i pomůže někomu, kdo se rozhoduje jakou pušku si koupit.

_________________
Kde je cíl, kde je cíl....tady tě máme....proč tam zase nedostřelím?
Těžký život "snajpra"


22 čer 2016, 10:43
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: BAR-10 [JG] / dokonalá kopie VSR-10? RECENZE
Kúp si kvalitnú pružinu od Laylax alebo PDi sila okolo 120 stačí hop up gumu Maple Leaf výber nechám na teba majú niekoľko druhov a gule skús 0,36 prípadne by som sa nebál ani 0,4g a daj potom vedieť ako to lieta. Ja som s 0,28g na 50m dokázal triafať IPSC terč vytlačený na A4 papieri do zony A (cca 5x10cm) a určite by som ho trafil aj na väčšiu vzdialenosť ak by som mal kde.

Hop up som mal na minimum inak mi aj 0,3g lietali do neba.


22 čer 2016, 15:22
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: BAR-10 [JG] / dokonalá kopie VSR-10? RECENZE
lookash píše:
V základu dostanete opravdu kvalitní optiku, která je podsvícena zelenou/červenou barvou. Intenzita svítivosti lze regulovat. Takže co více si přát?


Jestli ten paskvil co k tomu davaji je podle tebe kvalitní optika, tak jsi ještě neviděl kvalitní optiku :lol:


24 čer 2016, 12:04
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2016, 09:38
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: BAR-10 [JG] / dokonalá kopie VSR-10? RECENZE
V rámci toho balení a tak....je to nadstandard :) na začátek stačí

_________________
Kde je cíl, kde je cíl....tady tě máme....proč tam zase nedostřelím?
Těžký život "snajpra"


24 čer 2016, 14:34
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 12 kvě 2017, 15:55
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: BAR-10 [JG] / dokonalá kopie VSR-10? RECENZE
Mohli byste mi prosím poradit s prvním upgradem pušky? chtěl bych jen zvýšit o něco přesnost. Díky :D


19 kvě 2017, 07:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz