Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:15




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 775 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
 M249 china 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 21 zář 2012, 22:41
Příspěvky: 22
Nový příspěvek Re: M249 china
Taky se mi dostala k testování předvýrobní série komory TDog line ještě bez označení EPES.
http://www.armymarket.cz/hop-up-komora- ... iscz-d6800

Tady jsou závěry, včetně nějakých fotek a koho to zajímá i tabulka s naměřenýma hodnotama

Testoval jsem celkem na 3 minimi (všechny china, za začátků výroby čínských minimi), jedno jsem nakonec vyloučil protože mělo moc krátkou trysku takže nebylo co měřit. Ale i tak do něj komora pasovala a spolehlivě podávala.

Testovaná munice BLS 0,20

jako referenční měření (moje minimi č.1 tak jak s nim jezdim) - komora CA, hlaveň KM 509mm, tryska 20,4 Guru, SP 130 ,víc jak 6 let stará sestava, prům rychlost 143,1 m/s

Zkoušený hopgumy: Systema, Madbull modrá, Madbull Shark, PDI, SHS tm.modrá, SHS sv.modrá, SHS růžová

Hlavně: KM Head 509mm, Prometheus 6,03 363mm, China ? 509mm.

Veškerý měření je v tabulce, zprůměrovaný úsťový rychlosti, nejvyšší označený červeně.

Když to shrnu:

- na pružině SP 130 nejlepší výsledek s SHS tm.modrou gumou, s tryskou 20,4mm - 145,1 m/s (vyšší než mam já na CA se Systemou o cca 2m/s)

-na pružině SP 120 s gumou MadBull modrou a nastavovací tryskou RetroA (21,7mm) 140,2m/s (ne zas o tolik nižší než jsem dostal ze svojí CA)


Jinak je výborná, ve všech 3 minimi podávala, seděla, hopgumy v ní pěkně pasovaly a držely. Ty gumy SHS co jsem to s nima zkoušel jsem nedokázal dát do žádný zbraně protože nikde netěsnily. A tady dokonce jedna podala lepší výkon než v komoře CA. (protože v mojí zbrani jsem zkoušel všechny gumy)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek

A pak se ke mě dostala už výrobní prodejní série Morris EpES, v balení v pytlíku byla komora, štelovací kroužek hopu, sada okroužků včetně náhradních, sada 3 přítlačných válečků (každý měl jinou dýlku takže se dal zvolit přesně vhodný pro danou hopgumu), sada imbusových červíků pro fixaci na hlavni a fixaci komory v uložení pro vnější hlaveň na zbrani.

Jak na předvýrobní tak na výrobní sérii nebylo potřeba nic dolaďovat, dobrušovat, srážet hrany atd. Zmíněný problém s přítlačným válečkem jsem nemusel řešit - resp jsem váleček jen promázl silikonovým olejem a kuličky si s jeho vacením zpět poradily samy. Fixaci v uložení pro hlaveň ani v samotně vnější hlavni (pomocí drážky v těle komory) ani okroužek na zahrdlení ústí komory do mechaboxu jsem nepoužil, ale věřím že všechno bude fungovat. Zvlášť dobrá je fixace ve vnější hlavni při rychlý rozborce zbraně v terénu.

Nakonec jsem v sestavě pro sebe použil původní hopgumu Systema, trysku Morris 21,7 upravenou a na původní pružině (SP130) kdy s komorou CA jsem měl cca 143 m/s jsem dostal na CNC komoře EPeS 150 m/s.

Jedna zvláštnost narozdíl proti základním komorám nebo komorám CA se Hop-up přidává po směru hodinových ručiček.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Obrázek


08 dub 2015, 19:39
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 dub 2015, 17:12
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: M249 china
Kluci mám v plánu kupovat M249 od PJ měla by být podstatně lepší než klasická AK...respektive jestli jsem to správně pochopil je to vlastně AK poladěná od PJ?Je třeba tam něco měnit,vylepšovat či je to plně provozu schopná zbraň...na extremní tuning na 170ku pružinu se nechystám píšou u ní výkon 130-140m což mě přijde tak akorát...Majitelé PJ taky nějaký neduhy či postřehy z užívání?


30 dub 2015, 17:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M249 china
Ne, je to prostě jiná série A&K, vyrobená na zakázku pro firmu PJ a prodávaná pod touhle značkou. Pár dílů je tam lepších, ale furt je to základová čína, fakt nečekej, že je to hotovej upgradovanej kvér. Čekají tě úplně stejný problémy se zásobníkem, hopkomorou atd. atp.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 kvě 2015, 22:16
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 dub 2015, 17:12
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: M249 china
Tak nějak s tou komorou počítám,zásobník časem taky no,taky ty neduhy asi jako u všech těhle zásobníku...šlo mi spíš jak jsou s tim lidi spokojený přeci jenom je tam pár věcí jinejch nežli u AK tak jestli se to i projevuje na vydrži...nejsem nějakej tunič prasokveru,jde mi čistě o výdrž se slušnym výkonem což tohle v základu dáva...


04 kvě 2015, 11:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: M249 china
Furt je to základová čína a nečekej od toho nic lepšího, než od jakýkoli jiný základový číny. Pokud máš štěstí na kus, funguje to, jinak měníš díly a řešíš problémy. Pokud se tomu chceš vyhnout, kup si značkovej kvér, nečekej, že tě zachrání "trochu lepší čína" v podobě PJ.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 kvě 2015, 14:00
Profil ICQ
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: M249 china
jov podstate jak pise grif


vzduch ujde, motor je OK i u AK, pokud se nemejlim


komora je jasna, us jen kvuli nestandardnim gumickam, zasobnik se i hodi 100rds - dystak mi pisni delam na zakazku do 2k


kola ujdou 130ku udrzej - i vic ale na to bych vylozene nesazel ... a pist se hodi casem vymenit, plus teda nova kabelaz idealne s rele ci fetem ...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


05 kvě 2015, 15:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 10 zář 2012, 18:27
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: M249 china
Zdravim,panove. Rad bych vedel jednu vec, nez budu nakupovat..Bude sedet lower rail pro MK46 i na M249 ( myslim ted od stejnyho vyrobce -AK ).Jestli tam nejsou nejake zvlastnosti. Hledam RIS na spodek sve M249ky a nasel jsem tohle:

http://www.evike.com/products/47321/

kde to maj ale vedeno jako kompatibilni s MK46 serií. Sedet by to ale melo ne?

Dekuju za pripadne odpovedi:)


08 pro 2015, 21:01
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: M249 china
To AndyCZ - to ti budu moct rict po vanocich - nas kulometcik to ma na ceste...

Jinak tim padem premysli nad novym bipodem. Nasel tohle http://homepage1.nifty.com/marumarumaru ... u/mk46.htm

Jenze jak jiste vidite, misto pismen je tam rozsypana ryze a tak netusime jak se ten bipod jmenuje ani kde ho sehnat... Ma nekdo nejake info co by mohlo pomoct? Proste potrebuje bipod co by sel slozit podel predpazbi, tak aby na spodu byl grip...

Na netu sem nasel jen bipody na Mk48 z ostre verze a tudiz netusim jak a estli si sednou s parou od AK...


12 pro 2015, 09:43
Profil
Četař
Četař

Registrován: 10 zář 2012, 18:27
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: M249 china
Nerd píše:
To AndyCZ - to ti budu moct rict po vanocich - nas kulometcik to ma na ceste...

Jinak tim padem premysli nad novym bipodem. Nasel tohle http://homepage1.nifty.com/marumarumaru ... u/mk46.htm

Jenze jak jiste vidite, misto pismen je tam rozsypana ryze a tak netusime jak se ten bipod jmenuje ani kde ho sehnat... Ma nekdo nejake info co by mohlo pomoct? Proste potrebuje bipod co by sel slozit podel predpazbi, tak aby na spodu byl grip...

Na netu sem nasel jen bipody na Mk48 z ostre verze a tudiz netusim jak a estli si sednou s parou od AK...


Koukal jsem po netu a fakt si nejsem jistej..Na MK II je ten uchyt na " ranger grip " ,kterej tomu asi bude vadit :cry:

A ten bipod? Jj ten vypada krasne bytelne, ale pokud je ze stejnyho materialu jako ten z krabice,tak to vidim spise na zakazkovou vyrobu :roll: :x


22 pro 2015, 12:56
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: M249 china
Tak teda sem se konecne dostal k pokusu o instalaci RIS rail na M249... Nakonec sme koupili tohle http://www.aliexpress.com/item-img/Alum ... 5.7.L6MZnN

Dulezite je, ze to na paru od A&K sedi bez problemu (je potreba vymontovat drzak na spodni cast puvdniho predpazbi)... Problem je pouze v tom, ze se jedna o cinske predpazbi. Tudiz - dodane srouby maji prilis velke hlavy a tak nesedi do predvrtanych otvoru... Vnitrni lista, ktera se vsune mezi mezi spodni RIS rail a telo je bohuzel ze zinkoslitinoveho masla a zrejme po case praskne. Jsou k ni prilozeny 3 cerviky, ktere maji vymezit prostor po delce teto listy, nicmene jsou kratke... Doporucuju bud delsi cerviky vlastni vyroby - preci jenom to za tuto cast budete drzet a tak je nutne aby tento dil byl co nejpevnejsi (zbran ma vahu)... Take je nutne provrtat diry do listy v horni casti aby se mohl pripevnit horni dil... Takze spousta prace, ale vysledek za ty penize ujde....


23 led 2016, 11:53
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 kvě 2016, 10:37
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: M249 china
Zdravím pánové,
mám takový malý problém s mou M249 para od PaJ.
Od začátku fungovala bezvadně ale po výměně původní pružiny za M150 mi (jak jsem očekával) odešel píst. Koupil jsem tedy nový od SHS s celokovovými zuby avšak po cca 500 výstřelech se mi vylomil celý hřeben a utrhl šroubek co drží hlavu pístu.
Koupil jsem tedy NBU vzduchotechniku od GD, zátěžová kola 100:300, zátěžový píst s celokovovými zuby už nevím od koho a celý hřeben je zas vyrvaný a píst prasklý podélně...
Dokáže mi někdo poradit co s tím? :-(


06 kvě 2016, 10:45
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 22 srp 2013, 12:28
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: M249 china
Zdravím plánuju takovej menší upgrade... pružina M140, motor od systemy- vysokozátěžák, systema kola, nějaká slušná vzduchotechnika.. Moje otázka zní.. vydrží to ten základovej mechabox ??


08 čer 2016, 12:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: M249 china
Ak to bude dobre utesnené tak áno

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


08 čer 2016, 17:11
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: M249 china
plsa86 píše:
Zdravím pánové,
mám takový malý problém s mou M249 para od PaJ.
Od začátku fungovala bezvadně ale po výměně původní pružiny za M150 mi (jak jsem očekával) odešel píst. Koupil jsem tedy nový od SHS s celokovovými zuby avšak po cca 500 výstřelech se mi vylomil celý hřeben a utrhl šroubek co drží hlavu pístu.
Koupil jsem tedy NBU vzduchotechniku od GD, zátěžová kola 100:300, zátěžový píst s celokovovými zuby už nevím od koho a celý hřeben je zas vyrvaný a píst prasklý podélně...
Dokáže mi někdo poradit co s tím? :-(



U SHS pistu a pruzine nad M130 se to bohuzel stava docela casto kvuli jejich konstrukci, kde je hreben na stred.. Resenim je pouzivat AimTop pist s celokovovym ozubenim (take to ale neni 100% spasa) nebo prejit na slabsi brko a pouzit pist s plastovym hrebenem (2 posledni zuby kov) - pak ti odejde jen pist ale kola by to mela prezit...


10 čer 2016, 08:12
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 kvě 2016, 10:37
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: M249 china
Nerd píše:
plsa86 píše:
Zdravím pánové,
mám takový malý problém s mou M249 para od PaJ.
Od začátku fungovala bezvadně ale po výměně původní pružiny za M150 mi (jak jsem očekával) odešel píst. Koupil jsem tedy nový od SHS s celokovovými zuby avšak po cca 500 výstřelech se mi vylomil celý hřeben a utrhl šroubek co drží hlavu pístu.
Koupil jsem tedy NBU vzduchotechniku od GD, zátěžová kola 100:300, zátěžový píst s celokovovými zuby už nevím od koho a celý hřeben je zas vyrvaný a píst prasklý podélně...
Dokáže mi někdo poradit co s tím? :-(



U SHS pistu a pruzine nad M130 se to bohuzel stava docela casto kvuli jejich konstrukci, kde je hreben na stred.. Resenim je pouzivat AimTop pist s celokovovym ozubenim (take to ale neni 100% spasa) nebo prejit na slabsi brko a pouzit pist s plastovym hrebenem (2 posledni zuby kov) - pak ti odejde jen pist ale kola by to mela prezit...



Je mi to jasné. Zkusil jsem teď píst od Ultimate ,,M170,, s 10ti ocelovými zuby a 140 pružinu, tak uvidím. Rád bych ale používal 150 pružinu proto že u kulometu je dostřel celkem podstatný. Tak uvidím jak si to teď poradí s tou 140kou a když to bude OK, tak vrátím 150. Ultimate dělá ještě píst ,,M190,, sice za skoro 900,- ale jistota je jistota. asi by mě úplně nebavilo měnit píst každý půlrok.


10 čer 2016, 09:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: M249 china
Nahánať dostrel o radu silnejšou pružinou je dnes už docela hlúposť

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


11 čer 2016, 22:01
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 kvě 2016, 10:37
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: M249 china
madafaka píše:
Nahánať dostrel o radu silnejšou pružinou je dnes už docela hlúposť



V tom případě si velice rád nechám poradit, čím se dá docílit co možná nejlepšího dostřelu, kromě komponentů které již ve zbrani mám a stávají z kvalitní HOPUP komory a gumky, přesné hlavně a NBU vzduchotechniky od GD (ze které popravdě jsem úplně nadšený)? :)


13 čer 2016, 08:18
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 led 2017, 09:05
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: M249 china
Zdravim,
chalani chcem sa len informovat je možne ešte zohnat niekde Kryt horní s lištou RIS M249 ?
Mam ELCAN a neviem ho namontovat.. alebo nejaku radu by som poprosil.


01 úno 2017, 10:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: M249 china
plsa86 píše:
madafaka píše:
Nahánať dostrel o radu silnejšou pružinou je dnes už docela hlúposť



V tom případě si velice rád nechám poradit, čím se dá docílit co možná nejlepšího dostřelu, kromě komponentů které již ve zbrani mám a stávají z kvalitní HOPUP komory a gumky, přesné hlavně a NBU vzduchotechniky od GD (ze které popravdě jsem úplně nadšený)? :)

V m249 mám 140 pružinu, válec od SHS, tryska morris 21,5, kola 18-1 SHS pást rychlostní SHS, motor element, hop komora Morris, hop guma PDI, mosfet Jeff. Konečný výsledek pekelná kadence a 159ms s 0,20 kuličkama. Bohatě stačí.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


17 úno 2017, 09:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: M249 china
Tu je


Přílohy:
IMG_20170225_120533.jpg
IMG_20170225_120533.jpg [ 1.02 MiB | Zobrazeno 31558 krát ]

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.
25 úno 2017, 16:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: M249 china
plsa86 píše:
Zdravím pánové,
mám takový malý problém s mou M249 para od PaJ.
Od začátku fungovala bezvadně ale po výměně původní pružiny za M150 mi (jak jsem očekával) odešel píst. Koupil jsem tedy nový od SHS s celokovovými zuby avšak po cca 500 výstřelech se mi vylomil celý hřeben a utrhl šroubek co drží hlavu pístu.
Koupil jsem tedy NBU vzduchotechniku od GD, zátěžová kola 100:300, zátěžový píst s celokovovými zuby už nevím od koho a celý hřeben je zas vyrvaný a píst prasklý podélně...
Dokáže mi někdo poradit co s tím? :-(


Hele ja s pistama od SHS nikdy problem nemel kdyz, tak po roce a podobne na m150. Nevim jake jsou posledni varky , mel jsem nejake zasoby. Vsichni ti tady radi znacku to je v pohode, ale nikdo ti neporadil at zkontrolujes polohu pistu ve chvili kdy jek nabiraji kola!!
Nektery m249 od CA doslova pisty zraly a pak se upravila poloha pistu v predni poloze a voala....... zazrak byl na svete. Musis si s tim poradne vyhrat, nekdy skoncis u podlozky klidne 2mm ale toho se nebuj.
Kdyztak se ozvi do zpravy, moc sem nelezu posledni dobou.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


31 bře 2017, 04:43
Profil
Četař
Četař

Registrován: 17 lis 2012, 16:13
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: M249 china
Zdárec lidi, někde na fóru jsem zahlédl příspěvek, kde někdo nabízel stavbu zásobníku pro M249 z M4 točáku, mohli byste mě k němu odkázat? Nebo mi aspoň poradit co všechno budu potřebovat, abych to zkusil postavit sám? Díky


01 dub 2017, 07:17
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 kvě 2016, 10:37
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: M249 china
joseff píše:
plsa86 píše:
Zdravím pánové,
mám takový malý problém s mou M249 para od PaJ.
Od začátku fungovala bezvadně ale po výměně původní pružiny za M150 mi (jak jsem očekával) odešel píst. Koupil jsem tedy nový od SHS s celokovovými zuby avšak po cca 500 výstřelech se mi vylomil celý hřeben a utrhl šroubek co drží hlavu pístu.
Koupil jsem tedy NBU vzduchotechniku od GD, zátěžová kola 100:300, zátěžový píst s celokovovými zuby už nevím od koho a celý hřeben je zas vyrvaný a píst prasklý podélně...
Dokáže mi někdo poradit co s tím? :-(


Hele ja s pistama od SHS nikdy problem nemel kdyz, tak po roce a podobne na m150. Nevim jake jsou posledni varky , mel jsem nejake zasoby. Vsichni ti tady radi znacku to je v pohode, ale nikdo ti neporadil at zkontrolujes polohu pistu ve chvili kdy jek nabiraji kola!!
Nektery m249 od CA doslova pisty zraly a pak se upravila poloha pistu v predni poloze a voala....... zazrak byl na svete. Musis si s tim poradne vyhrat, nekdy skoncis u podlozky klidne 2mm ale toho se nebuj.
Kdyztak se ozvi do zpravy, moc sem nelezu posledni dobou.


No, nějaká doba už uběhla, měl jsem spousty času na ladění a zkoušení. Kola vůči zubům jak na začátku, tak na konci pístu jsem měl v pohodě. Problém byl, že se mi buď zamáčkl celý hřeben jakoby do pístu, nebo ho neudržela kolejnice ve které je zasazený. Opravdu mi pomohlo jen vyměnit písty od SHS za jiného výrobce, nyní mám osvědčené písty od dvou značek, které bez poškození udrží i pružinu, kterou už odmítám používat jinak než na pokusy s výdrží!
Každopádně jsem teď ve stavu spokojenosti, jediné o čem ještě mohu přemýšlet je, jak je to vlastně s válcema a dírama v nich... Hodně jsem si tady na foru o tom četl, ono mít ve válci díru asi nějaký smysl mít bude, ale nikde jsem se už nedočetl, když mám už nyní klasiku vzduch, 367 (nebo tak nějak) mm dlouhou přesnou hlaveň, používám kuličky 0,36g a mám například úsťovku 170 m/s (silnou pružinu)... mám používat i tak válec s otvory nebo (kvůli hmotnosti kuličky) plný? Stačil by mi i odkaz na vlákno, ať se to neřeší po stý a vždy jinde..


07 kvě 2018, 11:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: M249 china
Niečo také sa riešilo (a ako vždy nedoriešilo :-D ) tu :

viewtopic.php?f=246&t=19693&hilit=délka+hlavně&sid=67a71fac125cf0558e1a88b9dec9ba5f

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


07 kvě 2018, 14:14
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 kvě 2016, 10:37
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: M249 china
madafaka píše:
Niečo také sa riešilo (a ako vždy nedoriešilo :-D ) tu :

http://www.airsoftforum.cz/viewtopic.ph ... 93&hilit=délka+hlavně&sid=67a71fac125cf0558e1a88b9dec9ba5f


Jo, děkuju moc. To jsem četl, je to takové docela vtipné počtení, bohužel jak píšeš, nedořešené.. Holt zainvestuju do nějqakého měřáku a dám si s tím práci navíc, fakt mě zajímá reálný rozdíl děrovaného a neděrovaného válce při vyšší váze kuliček a 160 pružině.
Miminům zdar :-)


08 kvě 2018, 17:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 775 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz