Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:15




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 SVD-S od ASG - kompatibilita dílů 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 20 dub 2011, 08:43
Příspěvky: 43
Nový příspěvek SVD-S od ASG - kompatibilita dílů
Ahoj,

nenašel jsem nikde potřebný téma a mohlo by se to hodit i dalším lidem třeba.

Z druhý ruky jsem sehnal SVD-S od ASG, manuál. Má to nějaký mouchy, takže bych to rád doladil a opravil. A ačkoliv jsem hledal na netu, tak nic moc, spíš teda nic.

Máte někdo zkušenost, jaká je kompatibilita dílů na tuhle zbraň od ASG a dílů od AirsoftPro?
Když jsem tam psal, napsali mi, že ASG neměli v ruce, tak mi nepomohou.

Jde mi o cokoliv, kromě CO2 setu, ten tam nechci. Ale hop-up komoru, kovovou výztuhu hlavně, píst, válec, záchyt apod. bych rád koupil, no nerad bych za ně vyhodil peníze oknem.

Poslední dotaz se týká oněch pidi šroubků - červiků, co drží hlaveň u předpažbí a jinde, jsou stejné jako třeba od cymy nebo A&K, případně dají se sehnat v železářství?

Předem Vám děkuji za indicie a info.

_________________
mně chybí kulomet z poslední akce, co si někdo půjčoval. potřebuju vědět, kdo ho má


19 lis 2016, 21:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: SVD-S od ASG - kompatibilita dílů
Ku tým šróbikom, určite ich v železiarstve zoženieš, ono taktiež jedna z úprav SVD spočíva v tom že tie dierky navŕtaš vačšie, narežeš závitníkom závit a použiješ väčšie skrutky. K SVD-S ti žial nenapíśem nič pretože som ho tiež v ruke nemal. Ale na druhú stranu mnanuálnych SVDčiek je všade ako maku..tak by nemal byť prípadne problém dostať sa po niekoho kto by s tebou kompatibilitu odskúšal. Nebolo by to nič náročné. Mám ale dojem že niekto tuna z fóra má určite SVD-S len je otázne či sa ozve.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


19 lis 2016, 21:29
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 20 dub 2011, 08:43
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: SVD-S od ASG - kompatibilita dílů
Díky madafaka :) , to mě vůbec nenapadlo s těma většíma šroubkama. Nejsem nijak servisu znalý, ale nešlo by to projet vrtačkou s větším šroubem na místo menšího, čímž by se tam ten větší napasoval?

Počkám, zdali se někdo objeví, věřím, že už jej někdo ladil nebo opravoval.

_________________
mně chybí kulomet z poslední akce, co si někdo půjčoval. potřebuju vědět, kdo ho má


19 lis 2016, 22:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: SVD-S od ASG - kompatibilita dílů
Teoreticky by to išlo ale okrem času by si tým nič neušetril, prečo to nespraviť poriadne? :-)
Predsalen tá čínska zliatina neni nijak enormne pevná, radšej by som to predvŕtal a závit tam závitníkom vyrežeš aj ručne, ide to úplne lahúčko. Ak by si nasilu do menšej diery vŕtačkou rval väčsí šrób bál by som sa deformácie alebo prinajhoršom nejakej praskliny. Prinajmenšom ak nemáš závitník tak ten závit by si už do väčšej dierky tá skrutka vyrezala sama. Ale do pôvodnej diery dávať väčšiu skrutku určite nie.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


19 lis 2016, 22:15
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 20 dub 2011, 08:43
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: SVD-S od ASG - kompatibilita dílů
Přesně o to mi šlo, že nemám závitník ani nikoho, kdo by ho měl. Zkusím i ta železářství raději.

Jinak, nějakou záhadou mi dnes google našel tohle http://www.airsoftsniperforum.com/36-rifles-parts-reviews/2902-aftermath-k-svd-side-side-review.html, kde jsou popsány díly a rozdíly, což pokud chápu dobře,tak tryska je delší (pokud se trysky vyrábí průměrově stejné, tak to snad nebude problém sehnat delší), píst je stejný, válec si zkusím tipnout, že taktéž. Jen vodící trn pružiny je delší, ale ten se snad měnit nemusí. Hopka vypadá stejně a kovový střed by tam tedy mohl snad jít.

Pokud mi tohle někdo potvrdí, budu rád :)

_________________
mně chybí kulomet z poslední akce, co si někdo půjčoval. potřebuju vědět, kdo ho má


20 lis 2016, 10:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz