Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:23




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 PAR Mk.3 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2012, 14:25
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Jsou teda kabely do předu nebo do zadu?
Troufneš si na větší upgrade než máš?
Není ten půlený mecháč spíš pak s atyp komorou naškodu pro větší upgrade?
Zbraň je těžká napředek, protože je to předpažbí pořádnej kus železa těžkej?
Jinak vyhlídnutou jsem měl tu nejkratší verzi, která by neměla tolik trpět na tu váhu na předek? Ale to je asi o vyzkoušení v rukou než popisování přes internet, že jo? Každému jak sedne.

Jinak díky moc za odpovědi.


03 srp 2015, 15:02
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
1) kabely jsou v obou variantách pažby dozadu vedeny tubusem
2) já větší upgrade nemám v plánu, jen to víc vychytat.. jako dotěsnit atp. Myslím, že 140tku by to sneslo, na semi určitě, kropení nevím.
3) jestli je půlený mecháč, resp. atyp komora na škodu se svými ne/zkušenostmi objektivně neposoudím, ale nemyslím si.
4) ano, je to skutečně kus kovu, a proto padá na předek. Určitě je to na každém, jak má namakaný pracky :D Pokud jde o ten váhový rozdíl 200g na předpažbí, tak si kup 20deka šunky a pověs si ten pytlík na hlaveň a uvidíš :)

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


03 srp 2015, 15:16
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2012, 14:25
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Tomu věřim, to není žádná malá váha.
Jinak mosfet se ti vejde s baterkou do pažby? Jakou baterku tam máš narvanou?
Gumičky ta kovová komora bere všechny bez rozdílu rasy?
Předpažbí s tělem hezky lícuje a drží jako čert?
A možná poslední důležitá otázka, jak dobře upevněná je vnější hlaveň i vnitřní ve zbrani? Nevyklá se to, drží to, dobrý systém? Od doby co mám Ares SL9 tak si to hlídám, protože půlmetrová hlaveň drží jedna velká matice přes hlaveň a kýve se to a baterka v předpažbí jí v pohodě nadzvedne a už komora nejde tak hezky k trysce ( to tady u ICS ale odpadá díky baterce v pažbě)


04 srp 2015, 07:00
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Já akorát dodělávám recenzi na PAR Mk3, ještě musím nahodit nějaké fotky, takže snad to zase trochu lidem ledascos přiblíži.
Za mě osobně, je to hezká zbraň. Modelářsky je to udělané skvěle, funguje to taky perfektně, je to holt ICS. Osobně mě to až tolik neoslovuje už jen kvůli tomu že to je v podstatě M4, ale líbí se mi třeba takové detaily, že na zbrani najdete asi jen tři nápisy ICS a to na plastové pažbě a pažbičce. Ale jinak hezké ražení jako origo, s ráží apod. Určitě nejhezčí varianta M4 pro letošní rok.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


04 srp 2015, 08:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
bender
1) mosfet jako takovy nemám, mám od jeffa procesorovku přímo ve spodní části mechu, baterku jsem psal, že mám Helgear 11,1V 1200mAh.
2) gumu mám jak jsem psal asi Guarder a v poho. Myslím, že jsem ji musel jen trochu zakrátit, ale to je asi normální.
3) předpažbí lícuje a drží, jestli jako čert nevím, ale nekýve se to.
4) myslím, že jsem to předpažbí měl jednou sundané a vnější hlaveň držela pěkně. jak drží hlaveň uvnitř mě nenapadlo zkoumat a vlasne ani nevím, jak bych to udělal. půlit vnější hlaveň a měřit vnitří průměr se mi nějak nechce :)

alfred
další a asi opravdu jediný hodně viditelný nápis je na poutku na popruh. to jsem ale vyřešil otočením poutka hubou ke zdi.

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


04 srp 2015, 08:45
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2012, 14:25
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Já se omlouvám, že se tak pořád ptám skoro až na kraviny, ale zbraň je to právě moc krásná a chtěl bych jí a jak nemám zkušenost s tím půleným mecháčem, tak se pořád držím zpátky.


04 srp 2015, 09:38
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Asi není potřeba se omlouvat, nepřijde mi, že bych se nějak zlobil :)

Já ještě nenatrefil na člověka, kterej by ten dělenej mech nějak výrazně pohanil. Je jen důležitý to secvakknout k sobě ve správný poloze kol to je tak vše.

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


04 srp 2015, 09:47
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2012, 14:25
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
No já si spíš připadám jak blbec, než že bych někoho naštval :) .

Jinak srovnání s GP a CA je spíš už v téhle kvalitě preferencí a sympatiemi?

Myslím to tak, že tu lidi chválí všechny 3 značky a nevypadá to na jasného vítěze, takže bych měl brát spíš podle srdce? Ježiš to je blbá otázka :D


04 srp 2015, 10:06
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Přesně tak to asi je. Já osobně bych třeba bral kombinaci ICS děleného těla a nějakého Magpul předpažbí (jako zde: http://www.anareus.cz/detail.php?id=3957) pokud to tedy časem nevrže nebo prostě nějakého lehčího předpažbí. Ikdyž zkušenosti s více zbraněma, asi bych jiný než dělený tělo už nechtěl.

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


04 srp 2015, 10:19
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Značku řeš jen v závislosti na typu zbraně, nikoliv jen samu o sobě.
Vždy platí, že záleží především na typu zbraně. Některé značky mají lepší třeba M4 a jiné AK nebo L85.
Co se mě týče, ICS můžu doporučit jako celek, v týmu jsme měli několik ICS M4 aby později přesedlali na ICS Sigy a L85 ;-)
Osobně dle mého ICS má dobré M4 a Sigy. Jejich L85 a MP5 považuji za nej na trhu, naopak ICS AK není dle méhomoc povedené.
ICS je poctivý výrobce, co vyrábí fakt kvalitně. Přeci jen, když to dotáhli až na Discovery channel... XD

co se týče CA vs. ICS vs. GP, bavíš se tu o třech asi nejstarších značkách co dělají AEG. Každá má něco pro a proti. Dle mého poslední série GP nejsou tak dobré, jako byly ty dřívější a CA se teprve probouzí z útlumu. Ale jak jsem řekl, záleží o jaké řadě zbraní se budeme bavit. Na poli M4 je moje pořadí:
1. ICS
2. CA
3. GP.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


04 srp 2015, 13:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2012, 14:25
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Jojo jde mi o M4ku.
Tak jediné co mě odrazuje je tedy nejistota (pro mě, nenašel jsem na netu, že by to někdo zkoušel) výdrže mecháče na větší upgrade jako je 140 pružina a výš. Chtěl bych docílit těch 150-160 m/s.


04 srp 2015, 14:20
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
bendercz píše:
Jojo jde mi o M4ku.
Tak jediné co mě odrazuje je tedy nejistota (pro mě, nenašel jsem na netu, že by to někdo zkoušel) výdrže mecháče na větší upgrade jako je 140 pružina a výš. Chtěl bych docílit těch 150-160 m/s.

Dneska ti nikdo nic nezaručí. Už jen ten fakt, že není pružina M140 jako M140. To dělá samo o sobě hodně, co se zátěže na mechabox týče. A pak je spousta dalších elementů co ovlivňují jak výslednou zátěž, tak úsťovou rychlost. Ber taky v úvahu, že pokud nebudeš mít dostatečně dlouhou hlaveň, výkon naženeš jen obtížně. Toje takové to překvapení, že na MP5 mají lidi úsťovky 150 a stejně je přestřílí AK s M130. Nebo budeš mít výkon ale nebudeš mít nijak úžasnou přesnost. A v neposlední řadě, na vyšší úsťovky kolem 150 - 160 už je občas potíž najít pořádnou munici. A i tak to bude něco stát. Ale já se na pole polemiky s upgrady nerad pouštím, jsou tu povolanější lidi co mají více zkušeností.
Jsem dinosaurus co se drží úsťovek do 130 m/s a výšší výkony ho nezajímají :-D
Upgrade je vždy sázka do loterie, ať si říká kdo chce co chce.

Jinak recenze na PAR Mk3 hotova http://airsoft.cz/elektriky/ics-par-mk3-mtr
Ale na otázku, zda snese M140 ti neodpoví :-)

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


04 srp 2015, 14:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2012, 14:25
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Super recenze, díky moc za ní. V dnešní den u mě vede ICS.

Jak je na tom vůbec ta mrcha vevnitř? Hezky vypodložkovaný? Kabeláž obyč špatná na výměnu? Co by si vyměnil na pružinu GD 120 ?


04 srp 2015, 19:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Na GD 120 u ICS netreba menit nič, ale je zbytočné otom polemizovať ked ju ešte nemáś ani doma a ani si si znej nevystrelil..

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


04 srp 2015, 19:23
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Jak psal Alfred, tak už v základu to střílí víc než solidně. Navíc péro na úrovni M120 tam je.

-----
Z vlastní zkušenosti doporučuju, si to napřed vzít ven, tak jak to je, třeba s 0,20 nebo 0,25tkama a zkusit si, jak to střílí. Pak se vrni do upgradu.
-----

A co je vevnitř? Koukni na stránky icsbb.com, najdi si parku a projdi si ty obrázkový materiály. Je to tam popsáno, co tam je.

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


04 srp 2015, 20:40
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2012, 14:25
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Díkes kouknu.


04 srp 2015, 20:57
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Tak, sice jsem psal, že se mi to nechce rozebírat, ale protože mám doma hovno co na práci, tak jsem se do toho pustil a vzal si na pomoc i váhu. Takže, pokud by někdo chtěl pochybovat o kvalitě zpracování nebo sestavení, rád bych ho následujícíma fotkama vyvedl z omylu. :) A omlouvám se za evidentně špatné názvosloví, ale můžete mi napsat, jak se jednotlivé díly nazývají a já to opravím.

Takhle to vypadá, když sundám předpažbí, které drží celkem 6 šroubů (imbus, 3mm). Flashhider je kromě závitu upevněn jedním červem (imbus, 1,5mm). Nevím, jak se jmenuje ta vystouplá část uprostřed vnější hlavně, ale tu drží také jeden červ (imbus, 2mm) a slouží jako podpora pro předpažbí.
Obrázek

Vnější hlaveň je k tělu připevněna tímto šroubením. Z přední části horního dílu těla je vidět vyčuhovat takový pin, který slouží jako aretace pro montáž předpažbí.
Obrázek
Obrázek

No a takhle to vypadá rozebrané.
Obrázek

Vnější hlaveň je u těla zbraně ze dvou dílů, tyto jsou k sobě spojený čepy. Asi kdyby se vykleply, šla by sundat ta prostřední část, kterou by mohlo jít nasadit na jinou vnější hlaveň.

No a zde jsou hmotnosti jednotlivých částí.
- samotná horní část těla (ta v pískové barvě): 500g
- vnější hlaveň: 450g
- předpažbí: 600g

Zbytek těla - spodní část s pažbou jsem nevážil.

Btw Alfrede, kdybys něco z těhle ionformací chtěl doplnit do své recenze, klidně si posluž.

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


04 srp 2015, 23:38
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Moc díky, pokud nevadí, a když tak nabízíš, prachsprostě to okopčím a pod tvým jménem hodím na airsoft.cz jestli nevadí, i s fotkama. :wink:

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


05 srp 2015, 07:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Mě to nevadí. Hlavně aby to někomu k něčemu bylo. Jen ty fotky nejsou úplně výstavní :(

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


05 srp 2015, 08:34
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2012, 14:25
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Tak dneska prošla MK3 10,5 prvním hracím dnem a jsem naprosto spokojen, od ergonomie zbraně, váhy, délky. Hodně slušně to střílí už v základu, jen přidám kolimátor, KM Head hlavěn co mám z G36C, gumičku, kabeláž a mám vystaráno.

Jinak jak jsem si od půjčil a ošahal tu delší verzi 14,5, tak si měl pravdu, je to znatelně těžší na předek, ale doufám, že tě zas tolik nemrzí, ta zbraň je zpracováním snad na jedničku.


08 srp 2015, 17:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Ja len dodám že som rád že sa ešte nájdu ludia čo si dajú na fóre poradiť a sú spokojní..nech slúži :)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


09 srp 2015, 10:29
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2012, 14:25
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Díky, spíš díky vám, už jsem byl v takovým bludným kruhu, kdy jsem to moc řešil. Ale návštěva v morrisu mi ukázala jak na tom jsou značky se svým zpracováním. Ošahal jsem tam všechny zbraně co byly na zdi a ICS byla prostě taková solidní železná. Nic se nekejvalo, pažba skvělá. Třeba GP s magpulackými předpažbými byly jak pouťové hračky. A pak když jsem schválně vzal do ruky M4 od Aimtopu, tak byla kvalita hned vidět. Par MK3 prostě paráda a navíc jsem si s tím hned krásně zastřílel celej den bez problémů. Možná jediná maličkost je při držení zbraně se mi odíral prostředníček na pravé ruce. Na pažbičce, kde je spoušť a taková ta klasická ochrana nebo jak to popsat, je výstupek, který má hranu a to mě tlačilo.


09 srp 2015, 14:07
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 26 čer 2010, 07:10
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Ahojte. Rád by som oživil túto staršiu tému. Vlastním PAR MK3 od ICS a uvažujem o zakúpení CXP HOG od ICS. Potreboval by som vedieť, či sú horné diely mechaboxu a hopup komory týchto dvoch zbraní kompatibilné.

Chcel by som do jedného dielu horného mechaboxu dať menší upgrade a naopak do druhého dať slabšiu pružinu. Rád by som potom tieto horné diely menil v zbraniach podľa chuti a potreby.

Bolo by to možné?


05 dub 2016, 14:02
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 12 dub 2012, 16:13
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Zdravím, měl bych takový dotaz. Jak jsou na tom kola a motor v základu? Snese to m130? Díky za odpověď.

_________________
ICS PAR Mk3
M92 CO2 WE


19 led 2017, 18:03
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 26 čer 2010, 07:10
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
xHonza píše:
Zdravím, měl bych takový dotaz. Jak jsou na tom kola a motor v základu? Snese to m130? Díky za odpověď.


Koľko fps by si s tým chcel dosiahnuť? Moja 10" PAR MK3 mám stabilných 460fps a všetko mám v základe. Vymenil som len hopup gumu a vnútornú hlaveň za 400mm.


19 led 2017, 18:21
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 12 dub 2012, 16:13
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Byl bych rád za cca 140-150 m/s

_________________
ICS PAR Mk3
M92 CO2 WE


19 led 2017, 18:28
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 12 dub 2012, 16:13
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Ještě jedná otázečka. Jak zásobníky vám kromě ics spolehlivě podávají? Je nějaká jiná alternativa než ICSkej zásobák za 600,- ?

_________________
ICS PAR Mk3
M92 CO2 WE


25 led 2017, 17:31
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Já mám přesně tyhle a podávaj naprosto bez poblémů.

http://www.evike.com/products/51017/

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


25 led 2017, 17:47
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 12 dub 2012, 16:13
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Zdravím, mám problém se svojí PARkou, čím to je že když přepnu ze semi na safe a pak zase na semi, tak mi při prvním výstřelu vyletí dvě kuličky? Opakuje se to vždy, když přepnu ze safe na semi. Potom už to střílíl jak má, ale tohle mě štve. Je to tím uvolňování západky? Že když jí vypustím zůstane kulička v komoře a když potom znova vystřelím, tak to nabije do komory další kuličku?

_________________
ICS PAR Mk3
M92 CO2 WE


02 úno 2017, 13:38
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PAR Mk.3
Ano, je to tím. Nejlepší je vyndat zásobník, vystřelit aby kule vyletěla z hlavně a pak přepnout na safe. Pak by to mělo být ok.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


02 úno 2017, 17:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz