Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:01




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS) 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík

Registrován: 17 lis 2008, 11:34
Příspěvky: 94
Bydliště: Kopřivnice
Nový příspěvek AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
Zdravím, kupuji si novou zbraň, dostal jsem se jenom ke dvoum favoritům mezi nimi se ale nemužu za žádnou cenu rozhodnout :
1) http://aukro.cz/item869165581_ics_mp5_sd3.html
2) http://armyburza.cz/index.php?page=deta ... ekLimitu=0 ( Prodal by ji za 3000Kč )

Umím si vybrat zbraň sám ale zajímá mě váš názor kterou zbraň bych si měl vybrat...
Děkuji za odpovědi

_________________
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou.

Když už nemáš žádnou naději, vymysli si ji.


01 led 2010, 10:28
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 24 zář 2009, 17:50
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
Tak k té MP5 z Aukra nevím, kupovat z tama je hodně risk, stejně jako všechno použitý.ICS je dobrá značka, no ale, jak už tu bylo mnohokrát řečeno, z Aukra nevíš na co narazíš. A to AK, přesně to stejný vlastním(pokud se šeredně nepletu->sklopka, zkrácená verze,dřevěný předpažbí).Je to skvělá zbraň, už v zálkadu,když pošteluješ hop tak není problém trefit jednotlivou ránou člověka na 45-50 metrů(krokováno, ale bude to nějak kolem toho, mám skoro dva metry :D )Jinak asi sem natrefil na "dobrou"hop gumku, protože to lítá fakt luxusně.Akorát sem ze začátku přetočil zásobník, že se tam nějak podělaly ty pružinky, ale stačilo tam vrazit šroubovákem a funguje doteď, a to ji mám už 3/4 roku skoro :).Někdy v průběhu ledna mám v plánu udělat novou kabeláž, vzduchárnu a vyměnit gumku. I se základní čínskou baterkou to má skvělou kadenci, ale až tam bude Sanyo to bude peklo.Takže závěrem, je to skvělá zbraň, na to že má kratší hlaveň tak je přesnější než kamarádova m16 od PJ a taky než CM.041(MP5) a myslím,že nemá cenu kupovat ji za 3000, když na AS moravě ji mají za 3100 novou->RK-01,ikdyž teď je asi vyprodaná,ale stačí se jich zeptat kdy bude:),kadenci má skvělou, vnitřnosti taky a mech vypadá bytelně.A hlavně, má to vcelku rychlou rozborku. Doporučuji teda AK spíš než tu MP5 :)Toť můj názor, ať se vyjádří i ostatní :)

_________________
Kalash/PJ AK-74 U => největší spokojenost


01 led 2010, 14:20
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
tak ja jsem rozhodně pro to SU čko.. máme jedno v teamu a je k nezaplacení.. sice mírně štěká :lol: ale to ty aeg občas dělají :roll:
Ale rozhodne bych se koukal spíš po novem ..

http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=293

jinak tu M pici máme taky v teamu sice jinej výrobe možná menší dostřel :lol: ale chce se toho zbavit... zaleží kde hraješ podle mě je ta Mp5 do lesa třeba k ničemu .. to i to SUčko má lepší vlastnosti v lese..


01 led 2010, 14:31
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 24 zář 2009, 17:50
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
Jo pete :) přesně o tomhle sem mluvil, skvělá zbraň. A štěkání..stačilo vypodložit kola a je vcelku tichá :) Jinak OT, když ji máš v týmu, co v ní má ten hráč za UPG? :)

_________________
Kalash/PJ AK-74 U => největší spokojenost


01 led 2010, 14:37
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
Tergan píše:
Jo pete :) přesně o tomhle sem mluvil, skvělá zbraň. A štěkání..stačilo vypodložit kola a je vcelku tichá :) Jinak OT, když ji máš v týmu, co v ní má ten hráč za UPG? :)


no má ji tak jak ji koupil :lol: ,,takže v základu´´ : m120 pružina

jinak na to jak je malá tak jsem nevěřil že bude tak přesná ale když jsem to vyděl poprve zdálo se mi že bylo přesnější než má m4 :lol: tak jsem musel koupit novu hlaveň aby mi to SUčko jen tak nenadrbalo zadek.. :lol:


01 led 2010, 14:42
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 24 zář 2009, 17:50
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
Tak jo, já sem s ní nadmíru spokojenej. Můžu se eště zeptat,chci si koupit záložku tak do 1500, co bys mi doporučil? Nejlíp tak AEP, ale klidně by šel i manuál od TM.Hm? :)

_________________
Kalash/PJ AK-74 U => největší spokojenost


01 led 2010, 14:49
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
no tak pokud chceš slušný výkon za co nejmenší peníze tak asi tohle :roll: :
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=264
to je podle mě jedna z nejlepších (ručních) manuálek za slušnou cenu

pak už zbývá jen nějaký čínský aep (moc dlouho nevydrží) a nebo aepka od TM takova ta za 800 ale to je strašná flusačka :lol:


Naposledy upravil pete-11 dne 01 led 2010, 15:02, celkově upraveno 1



01 led 2010, 15:00
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 24 zář 2009, 17:50
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
Ok, díky moc :)

_________________
Kalash/PJ AK-74 U => největší spokojenost


01 led 2010, 15:01
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 17 lis 2008, 11:34
Příspěvky: 94
Bydliště: Kopřivnice
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
No děkuji za názory obě zbraně mám možnost před koupí odzkoušet, ale nechce se mi moc čekat na to až no naskladní na moravě ( i když je ještě na airsoftgungs a ještě levněji ) a potom ještě utrácet za upgrade, tak asi vezmu to ak a ještě mi zbyde na ESSky :D

_________________
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou.

Když už nemáš žádnou naději, vymysli si ji.


01 led 2010, 17:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
pete-11 -> Náhodou, čínský AEPčka jsou fajn a co do výdrže jsou na tom plusmínus stejně jako jakýkoliv jiný číny...akorát je blbý, že pro ně nejsou moc díly no.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 led 2010, 18:06
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: AK-SU(Ch) vs. MP5 (ICS)
no soudil jsem dle toho že mé poslední čínské aep vydrželo měsíc :wink: pak se spalil motor :roll: prostě se začoudilo a bylo vystarano. Baterka tam byla původní.


01 led 2010, 22:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz