Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:56




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 SVD od King Arms 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek SVD od King Arms
Zdar, tak to vypadá že na náš trh zavítalo nové manuální SVD.
http://airsoftshop.cz/product_info.php/products_id/12196
Zaujala mě na něm konstrukce hop komory, která je od A&K dost odlišná. King Arms mě přijde jako slušná firma, takže věřím že by mohly manuální SVD získat "nový rozměr" a vybojovat si čestné místo mezi puškami, narozdíl od nevydařeného A&K.
Moc se o něm ještě nepíše, ale tady je jedna slušná recenze. http://www.airsoftsniperforum.com/36-rifles-parts-reviews/9350-k-svd-vs-ka-svd.html


17 bře 2015, 22:03
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 16 říj 2014, 14:37
Příspěvky: 71
Nový příspěvek Re: SVD od King Arms
Zase tolik se v tom nevyznám, ale co je konkrétně nevydařené na A&K SVD? Je to velmi levná čína a co jsem si tak všiml, tak tady na forum je dost rozšířená.


18 bře 2015, 14:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD od King Arms
Jako, od A&K člověk za dva litry dostal kvér, do kterýho stačilo koupit komoru, hlaveň, píst, trn, brko, záchyt pístu a člověk měl slušnou airsoftovou sniperku...co do poměru cena/výkon super záležitost. Nepodařenej kvér rozhodně vypadá jinak A to říkam jako člověk, kterej není fanda ani levnejch kvérů, ani natahovacích sniperek, ani ruskejch zbraní :D

Co se týče KA, tak plastová komora na mě teda moc dobře nepůsobí, plus je potřeba si uvědomit, že na to pravděpodobně nikdo nebude narozdíl od A&K dělat a dodávat levný díly.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 bře 2015, 14:40
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: SVD od King Arms
Nevyjádřil jsem se úplně přesně, za což se omlouvám. SVD bych již nějaký ten rok chtěl, ale čím víc jsem se vrtal v problematice této zbraně, tím více jsem byl odrazen. Kamarád z jednotky měl u AaK problém s montážní lištou- byla mimo osu hlavně a mělo jít o vadu hned více kusů. Dále tragická hop komora. Neznám moc kusů co by i po upgradu fungovaly jako spolehlivá sniperka... Jako měl jsem tu čest střílet z opravdu dobře vyladěného SVD od AaK, ale také v tom byla investice asi 6000 Kč. Taková L96 v základu je zkrátka úplně jiné kafe (a s pevnějším tělem).

Ale zpátky ke King Arms. Plastová komora- proč ne, pokud bude fungovat jak má. Problém vidím v její dostupnosti jako náhradní díl. Tím se dostáváme k tomu, jak hodně je vnitřek kompatibilní s AaK- záchyt, píst...
Co by mě dále zajímalo je řešení těla- i právě výše zmíněná montážní lišta.

Myslím, že cenu 2855,- by tahle novinka mohla dostat šanci.


18 bře 2015, 20:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: SVD od King Arms
No řekněme, že jsem teď měl možnost si s tím KA SVD trochu pohrát.
King Arms má to SVD velmi hezky a pěkně provedené. Vzhledově dle mého názoru hezčí než AaK. Je to navíc pěkně bytelný kousek.
Co se vnitřku týče. Hlavní změnou je hop-komora. Ta je skutečně plastová, ale jinak v ní nevidím problém. Můžete regulovat hop-up bez nutnosti použit nějakého klíče. Můžete používat klasickou hop-up gumičku z AEG. Taktéž hlaveň z AEG. A navíc má ten hop-up gumičku proti vypadnutí kuličky z komory, při vyjmutí zásobníku. Nějak netuším co přesně je na tom špatně.
(Btw stále nechápu, proč mají všichni problém s plastovými komorami. Dejme tomu u čínských zbraní, ale u značkových kvérů?)
K té kompatibilitě a dalším dílům..
Hlava válce s tryskou jsou kovové, válec taktéž, píst je hliníkový, uznávám s klasickou manuální hlavou pístu, ale kdo chce upgradovat, dá si tam ASpro píst. Pružina klasická. Záchyt je taktéž klasický, lze vyměnit za lepší.
Lištu jsem netestoval, je to klasická boční montáž, ale můžu to ještě zjistit, kdyby byl joo velký zájem.

Jinak teda nejsem vůbec příznivce manuálních SVD, preferuji AEG verze, ale mě se tohle KA SVD docela i líbilo.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


19 bře 2015, 09:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2011, 14:26
Příspěvky: 108
Nový příspěvek Re: SVD od King Arms
Někde jsem četl že je kompatibilní s dály z ASpro... (hopkomora,válec apod) je to pravda nebo ne? ... docela mě tenhle kousek zaujal :)

_________________
G&P SR25 M150
̶V̶S̶R̶-̶1̶0̶ ̶P̶r̶o̶ ̶S̶n̶i̶p̶e̶r̶,̶ ̶T̶o̶k̶y̶o̶ ̶M̶a̶r̶u̶i̶
̶S̶V̶D̶ ̶D̶r̶a̶g̶u̶n̶o̶v̶
̶C̶A̶ ̶M̶P̶5̶ ̶S̶D̶2̶


26 bře 2015, 19:51
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: SVD od King Arms
To jsme dva. Prý to tak je. http://airsoft.cz/sniperky/cybergun-king-arms-kalashnikov-sniper


26 bře 2015, 20:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz