Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 20:18




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 G36c, P90, Mini UZi 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 dub 2010, 19:36
Příspěvky: 7
Nový příspěvek G36c, P90, Mini UZi
Softu zdar!
chtěl bych si koupit new zbraň od firmy CA nebo TK do 7000 kč.
Mými favority jsou zatím G36c a P90... chtěl bych aby jste mi pomohli vybrat a pokud máte jiný návrh. Pro mě je nejdůležitější hlavně kvalita.

Taky bych si chtěl koupit Mini UZI jako zálohovku.

Děkuji za pozornost. ^^


24 črc 2010, 20:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: G36c, P90, Mini UZi
G36c = 6500,- Kč základ TM
P90 = 6300,- Kč základ TM

Kterou si koupíš záleží na tom, která se ti více líbí, lépe drží. V základu jsou obě zbraně na stejné úrovni (co se kvality a výkonu týče); jestliže uvažuješ u upgradu, tak mech 3 je pro upgrade lepší, ale pokud neplánuješ nad M130 - což je podlě mě blbost u takto malé zbraně, tak je to bych řekl úplně jedno.

P90 je menší o cca 20cm, jestliže u G36 sklopíš pažbu jsou plus mínus stejně velké.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


05 srp 2010, 15:16
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: G36c, P90, Mini UZi
Sharkan píše:
Citace:
chtěl bych si koupit new zbraň od firmy CA nebo TK do 7000 kč.
Mými favority jsou zatím G36c a P90... chtěl bych aby jste mi pomohli vybrat a pokud máte jiný návrh. Pro mě je nejdůležitější hlavně kvalita.

Podle recenzí vychází lépe G36C od CA než od Marui.

Citace:
Taky bych si chtěl koupit Mini UZI jako zálohovku.

K tak malým zbraním je Mini UZI strašně velká záložka, nedá se rozumně nosit. Přijde mi to jako zbraň stejné kategorie než jako záložka (a to mám "pistolové" samopaly rád).

Doporučoval bych ti, aby sis G36 i P90 vzal do ruky, protože co se týká držení, tak je mezi nimi natolik velký rozdíl, že by ses měl rozhodnout sám. U P90 máš obě ruce vepředu, takže zbraň snadno přemíříš z úkrytu. Nevýhoda je, že to do rukou dostaneš časteji, protože je máš odkryté prakticky vždy. Výhodou je zásobník - točák nechrastí a (od TM) jednou natočíš a celý ho vystřílíš. (čínský zásobník je třeba natáčet zhruba po vystřílení 200 ran)

U G36 trochu překáží sklopená opěrka, navíc je to další pohyblivý díl, který se dá poškodit, když nešikovně padneš. Na druhou stranu můžeš z krytu vystrčit jen zbraň a pokropit cíl, a pokud máš raději tlačáky, tak se dají spojovat vedle sebe (i když je to sice praktické, ale zase takhle spojené zásobníky víc překáží.)
Taky je díky zásobníkům pod zbraní vyšší a hůř se s ní kryje v leže.

Osobně bych asi šel do P90, protože je praktičtější a kompaktnější, i když se mi tahle zbraň zrovna moc nelíbí.


06 srp 2010, 10:40
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: G36c, P90, Mini UZi
Ještě bych dodal k těm točákům pro P90 - nevím jak je to se zásobníky od TM, ale čínské zásobníky vystřílí 200 ran když má ten dotyčný opravdu štěstí na kus. Jinak není problém aby se zásobník seknul po 30 kulích.

Ad TM točák - většina lidí co k němu něco psala byla spokojená, ale našli se i tací, kteří řekli že ani TM není spolehlivé. A pokud se nemýlím, k Tokyu se dodává standartně tlačák, tzn. kdyby jsi chěl točák musel bys riskovat cca 1000,- Kč zda to pojede nebo ne.

Ad u P90 máš ruce vepředu - osobně s P90 asi 4měsíce, kdy každý týden byla nějaká akce, a do ruky (prstů) jsem dostal snad jednou maximálně dvakrát. Ruce jsou sice ve předu, ale tak je to i u jiných zbraní - prst na spouští, a ruka na předpažbí. Takže tady toho se vůbec neboj, šance že do ruk dostaneš je stejná jako s každou jinou zbraní.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


06 srp 2010, 12:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: G36c, P90, Mini UZi
K P90 bych ještě dodal jednu věc, kterou řikam vždycky - než si to koupíš, půjč si to od někoho známýho, nebo si zajdi do obchodu a zkus si to vzít do pracek, ať se potom nedivíš, že sis koupil něco, z čeho ti po dvaceti minutach držení odumřou všechny prsty.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 srp 2010, 17:42
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: G36c, P90, Mini UZi
Kongi píše:
Ad u P90 máš ruce vepředu - osobně s P90 asi 4měsíce, kdy každý týden byla nějaká akce, a do ruky (prstů) jsem dostal snad jednou maximálně dvakrát. Ruce jsou sice ve předu, ale tak je to i u jiných zbraní - prst na spouští, a ruka na předpažbí. Takže tady toho se vůbec neboj, šance že do ruk dostaneš je stejná jako s každou jinou zbraní.

Mno, s tímto nesouhlasím - kamaráda jsem trefil do obou rukou během půl hodiny, pokaždé se kryl za stromem a prakticky nebyl vidět, ale zbraň vystrčit musel. Na rozdíl od CA-8 nebo Steyeru, kdy vystrčím zbraň, nejednou se mi od ní odráží kuličky, protože před rukama mám pořád dost plastu a hliníku.

Nicméně ta P90 je fakt specifická na držení a jak píše Griffon, vyzkoušet. Mám dva kámoše, co používají čínské točáky, a zatím bez potíží, jen jednomu upadlo násypné víčko.


07 srp 2010, 09:16
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: G36c, P90, Mini UZi
No, tak asi záleží o zvyku. Jak říkám, maximálně dvakrát jsem zatím do rukou dostal, kvůli toho, že je to P90.

Ale skutečně raději vyzkoušet, znám ne jednoho člověka kterému se P90 drží špatně.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


07 srp 2010, 11:17
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: G36c, P90, Mini UZi
No já mám obě P90 i G36-ku. Do baráku raději beru P90 a to mám TR-ko od číňanů a nemůžu si to vynachválit. Měl jsem P90 od CA, ale nebylo to ono, furt něco.
K té P90 jedině s tlačákama, točák to občas nepodá a tak se v baráku prozradíš, a přijdeš o moment překvapení .
-používám tlumič (výborně to tlumí)
-Li*pol baterku 11,1 1600mA.
-NECHRASTÍ
G36 mám ta má zase výhodu, že můžu vzít točák na 470BB a ten lépe podává, ale zase to zachrastí když to nepotřebuješ. G-čko si beru spíš jako druhou "náhradní" na akce.
Mě ale ta P90 mě sedí do budovy lépe.


07 srp 2010, 16:20
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: G36c, P90, Mini UZi
1tg: Chci se zeptat, jak dlouho hraješ s tou Li-Pol 11,1V? Právěže já ji chtěl koupit, ale nakonec jsem kupoval 7,4V a teď když vidím jakou šílenou kadenci to dává kámošovi na 130 (úsťovka 126-130m/s; kadence 18bb/s) brku, tak jsem rád že jsem to na 120ku nebral...Tahá ti to dlouhodobě motor?

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


08 srp 2010, 18:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz