Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:48




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Nova vs pouzivana zbran 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 13 dub 2010, 20:18
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Nova vs pouzivana zbran
Zdar, chcem si kupit nejake lacnejsie AEG (tak do 4000kc) a rozmyslam ci si mam kupit G36 (neviem ci K alebo C) od JG a upgradnut si ho trochu alebo mam radsej kupit nejaku znackovu pouzivanu? S kupou sa nikam neponahlam takze mozem cakat kym sa nieco dobre najde na nete.


26 dub 2010, 10:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Nova vs pouzivana zbran
pri koupi starsi zbrane mas vzdy riziko, ze koupis smejd nebo naletis na podvodnika. pokud tomu nerozumis, tak bych ti doporucil koupit novou zbran

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


26 dub 2010, 10:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 13 dub 2010, 20:18
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Nova vs pouzivana zbran
Nuz pri kupe pouzitej by som preferoval osobny odber s vyskusanim zbrane. Neviem ci by som dokazal zistit ci je zbran nejakym sposobom nefunkcna aj ked z nej budem strielat ale tak aspon istotu budem mat ze nekupim totalny smejd. Navyse co som cital tak u cin ta 100% funkcnost nie je tiez zarucena pri kupe.


26 dub 2010, 11:03
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Nova vs pouzivana zbran
Sam jsem kupoval starsi zbran a muzu ti rict ze me zni nezbylo vubec nic, vsechno jsem nakonec vymenil. Nyni bych sel jedine do nove a znackove zbrane. TM, CA, GP nic jinyho, max kdybych chtel Scar tak VFC.


26 dub 2010, 15:18
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 dub 2010, 14:51
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Nova vs pouzivana zbran
Mě napadla taková věc:
Dohodli byste se, že půjdete do nějakého AS obchodu, kde by to prohlídli. V případě, že by bylo vše v pořádku, prohlídku bys platil ty a zbraň bereš s jistotou a v opačném případě by to zazaplatil on. Na druhou variantu by většinou ani nedošlo, protože když má někdo něco se zbraní tak o tom ví a vycouval by.
Upozorňuji, že zde by bylo důležité se opravdu dohodnout, aby se nestalo, že někdo uteče bez placení.

_________________
Nemůžu za to, že mluvím spisovně...


26 dub 2010, 17:46
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Nova vs pouzivana zbran
Hyg píše:
Mě napadla taková věc:
Dohodli byste se, že půjdete do nějakého AS obchodu, kde by to prohlídli. V případě, že by bylo vše v pořádku, prohlídku bys platil ty a zbraň bereš s jistotou a v opačném případě by to zazaplatil on. Na druhou variantu by většinou ani nedošlo, protože když má někdo něco se zbraní tak o tom ví a vycouval by.
Upozorňuji, že zde by bylo důležité se opravdu dohodnout, aby se nestalo, že někdo uteče bez placení.

Tak to nevim jak bys to chtel delat, protoze v obchode na soft se mi nestalo ze by nejakej servisak mel na tohle cas. Oni by ti rekli nechte to tady a pridte si do 14 dnu :) To neni jako kdyz si koupis rolls royce a reknes tak a ted to opravte a vsichni naklusou :D


26 dub 2010, 17:53
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 dub 2010, 14:51
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Nova vs pouzivana zbran
Ty jeden fištróne!
Ne, fakt, máš pravdu, to jsem tam neuvedl. Asi by se to tam nechalo, napsalo by se to na něj. Já bych s tím utéct nemohl a on, protože by to musel zaplatit, také ne.

_________________
Nemůžu za to, že mluvím spisovně...


03 kvě 2010, 17:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz