Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:51




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Systema PTW M4A1 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Systema PTW M4A1
Cus, chtel se zeptat, jestli ma vyznam kupovat tuto zbran. Predevsim me zajima jestli se nejak zvlast lisi presnosti a dostrelem oproti nejakym upgradovanym zbranim. Preci jen neni to nejlevnejsi, ale zase na druhou stranu mam to jako kus, nemusi se do toho rejpat proste prijde zbran a strilim. Kolem sebe vidim lidi kteri se v tom furt hrabou a neni to ono, furt jim neco praska apod. Uz dlouho sem o ni uvazoval, ale zatim vaham zda to ma skutecne vyznam.


20 bře 2010, 13:49
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
co takle hledat? ohledně této zbraně je tu dost kvalitní link

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 bře 2010, 13:58
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
jiste ze sem hledal tady na foru, nasel jsem tema o MP5 a ve verejne galerii je jedno tema s nejakym borcem co do toho vrazil 80 litru, ale toto tema jaksi nedava odpovedi na me otazky. Pokud je tu jine tema, ktere pomoci hledat nenajdu, tak se omlouvam.


20 bře 2010, 20:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
Krezz píše:
jiste ze sem hledal tady na foru, nasel jsem tema o MP5 a ve verejne galerii je jedno tema s nejakym borcem co do toho vrazil 80 litru, ale toto tema jaksi nedava odpovedi na me otazky. Pokud je tu jine tema, ktere pomoci hledat nenajdu, tak se omlouvam.

Co potřebuješ vědět tam napsaný je. Aby to pořádně jaleo musíš do toho nacpat ještě love. Prostě to není vytáhnu nabiju střílím a mám po starosech.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 bře 2010, 20:06
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
A nepočítej s tím že ti to bude fungoat natrvalo pořád.Je to parádní kvér, ale já bych ho nechtěl, radši bych ty many vzala udělal si pořádně dva kvéry :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


20 bře 2010, 22:12
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
Darken01 píše:
A nepočítej s tím že ti to bude fungoat natrvalo pořád.Je to parádní kvér, ale já bych ho nechtěl, radši bych ty many vzala udělal si pořádně dva kvéry :wink:

tak kdybych se v tom vyznal, tak si to slozim sam, ale takhle clovek musi spolihat na to ze mu to nekdo spravne slozil. Je mozne poskladat zbran ktera se vykonem i kvalitou systeme vyrovna ?


22 bře 2010, 21:24
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
Ano, dokonce i překoná, ale tam je zase hraje roli to, že ty díly nejsou na tu zátěž stavěný a po čase se musí vyměnit. U Systemy to neplatí, ta je stavěná na ten výkon a Systema zaručuje bezproblémový běh i po pěti letech (nevim, jak je tahle informace pravdivá).

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


22 bře 2010, 21:36
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
Hiroshi píše:
Ano, dokonce i překoná, ale tam je zase hraje roli to, že ty díly nejsou na tu zátěž stavěný a po čase se musí vyměnit. U Systemy to neplatí, ta je stavěná na ten výkon a Systema zaručuje bezproblémový běh i po pěti letech (nevim, jak je tahle informace pravdivá).

No prave, soft hraju docela casto, rekneme temer kazdej tyden. Treba bratranec ma JG G36C a narval do toho uz docela dost a furt se mu to sere, neco mu v tom praska apod. To ja nechci, chci proste zbran s kterou budu chodit castej na soft nez do servisu :D Ale chtel jsem se zeptat jeste na toto, mate nekdo zkusenosti s Celcius CTW v porovnani se Systemou? Ja vim je to cina, ale moc nazoru jsem na tuhle zbran nenasel.


22 bře 2010, 21:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
Výš vono je totiž naprosto zcestný že lidi si totiž myslej že když do zbraně narvou 150 brko a další díly za co nejmenší prachy že jim to vydrží 20 let bez další práce. To je velká chyba 150 brko je i pro drahej upgrade už záhul. Mám v AK 120 brko a už sem na to nehrábl dva roky. Jak se řiká někdy míň je víc. Tady de hlavně oto co do toho chceš vrazit a co od toho čekáš.
Nadále pokud si někdo dělá upgrade sám a nerozumí tomu tak není divu že se mu to s.re. Klasickej příklad toho je když si takovej člověk řekne "co na to mmuže bejt tek těžkýho si to udělám sám" A od takovejch lidí pak vznikaj puzzle balíčky.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


22 bře 2010, 21:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
Chceš kvalitní M4A1 se slušnym výkonem za rozumný peníze? Kup si M4ku od GP nebo CA a pokud ti nebude v základu stačit, nech si udělat někym schopnym a zkušenym upgrade na M120 a pokud nebudeš mít vyloženou smůlu, bude ti to běhat s pěknym výkonem a bez problémů dlouhodobě.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 bře 2010, 22:51
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
Souhlasím s tím co řek Monty na druhou stranu jee to taky podle me trochu o štěstí jak s i to sedne.Já měl AK(účko) chinu a vymenil sem tam akorat kabely, msfet, loziska za kluzny a 130 brko trochu pretesnil vzduch a davalo to 132m/s a dával sem mu záhul jako sviňa. Prodal sem ho a nedávno mu prasknul mech, ale kvuli výměně pístu za mnohem težší takže..a potřeba si uvědomit jakej je rozdíl mezi 130a 150m/s v realu jako myslím tím dostřel ono to tolik zase neni.
Jinak to co radí Griff se mi jeví jako nejlepší zlatá střední cesta :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


22 bře 2010, 22:55
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
Jasny, tak jako beru to jako treba auto. Budu chodit na pravidelne prohlidky, jednou za rok udelam udrzbu popr to dam do servisu, ale rozhodne nechci aby zbran byla bezedna investice. Nepotrebuji zbran co zabiji lidi, jen proste aby to strilelo kam ma, melo to slusny dostrel ale zase abych nestrilel 0.20 kulickama. Nejde me ani tak o to jestli to bude M4 nebo neco jineho, nektere zbrane se me opravdu nelibi ale jinak to zas tak moc neresim. Treba k ty systeme je set valce se 110 a 150, 150 bych mel do lesa, 110 do baraku, ale zase pokud ta zbran je na to stavena a vydrzi to, tak asi neni co resit.

Jen sem se chtel jeste zeptat, je nejaky rozdil v udrzbe PTW/CTW a klasickeho AEG?


23 bře 2010, 17:43
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2008, 14:37
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Systema PTW M4A1
Rozborka,dily,zasobniky.


02 dub 2010, 18:31
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz