Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:43




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 291 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Airsoftové obchody 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 21 zář 2012, 22:41
Příspěvky: 22
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Ještě jako vtip dodám že 8.4. abych vyprovokoval nějakou reakci na email a vyzkoušel tohohle obchodníčka jsem u něj poptával ještě 3x Mich 2000 použitý a napsal mi že není problém, ale platba je pouze předem a převodem.
:)

Griffone koukal jsem že píšeš že "lidi z tohohle e-shopu znáš osobně a nechtějí nikoho ojebat" Můžu Ti poslat mailovou dokumentaci a podklady který jsem předal PČR do spisu abys viděl jak je taky možné vést e-shop.


15 kvě 2014, 20:47
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Připojim se za Reda. Dost jsme se snažili to vyřešit normálně. S klukama co M16 vedli se znám dlouho, s několika klukama ze 3 ID jsme kamarádi už skoro 10 let a je to kvalitní a spolehlivá banda. O to víc nás mrzí jak to nakonec muselo vyhnít. Snahy bylo hodně, stačilo vrátit peníze a byl by klid. Bohužel stávající majitel není schopný se s tim vypořádat, tak se to musí řešit touto cestou.


15 kvě 2014, 21:25
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Tak jsme se u podvedených dostali přes 5000,- Kč, čili za hranicí pouze přestupkovýho řízení. Vše samozřejmě řeší příslušný orgány, vzhledem k tomu co se píše i na facebooku m16 ( https://www.facebook.com/m16.cz ) tak ti co u nich stále chtějí nakupovat, tak silně doporučuju nakupovat přímo v obchodě a jen to co fyzicky vidíte. Za mě bohužel, škoda že tak kvalitní obchod se dostal do takovýho stavu. Naštěstí se stále dá schánět i jinde.


18 kvě 2014, 11:02
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Tak já přidám taky jednu negativní zkušenost s obchodem http://www.alfatactical.cz/ Objednal jsem si ve středu 28.4.2014 kalhoty, které na webu byly skladem a zaplatil ihned přes paypal. Potom jsem je v poledne další den kontaktoval s tím zda je odeslali, na což mi na email v pátek odpověděli že budou posílat až v pondělí kvůli tomu že je kolega zahlcen. V pondělí odpoledně jsem je telefonicky kontaktoval zda odeslali a bylo mi řečeno že zboží je zabaleno a čeká na DPD. Další den DPD nic tak znovu volám zda je posláno na což mi telefon zvednou a a že mi zavolají zpět že se musí zeptat kolegy. Za cca 4 hodiny mi poslali zprávu že mě nemůžou kontaktovat (tel celý den a na stejném místě zaplý), tak jim volám několikrát zpět a nikdo nezvedal načež jsem jim poslal sms. Dneska přijde email že kalhoty prodali někomu jinému a jestli bych nechtěl jiné... Peníze mi mají zpět poslat hned dneska tak uvidíme... Za mě to byla první a poslední objednávka...

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


04 čer 2014, 15:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Nepřijde ti to trochu...extrémní je okamžitě po objednání začít denně otravovat kvůli jedněm kalhotám? Jako jasně, náš zákazník náš pán, ale Alfa je obchod, kam lidi choděj a nechávaj tam tisíce až desetitisíce za ostrý kvéry, náboje a značkovou výstroj a oni se podle toho docela chovají no, člověk kterej chce píčovinu za pár stovek a ještě jí chce poslat pro ně absolutně neni zajímavej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 čer 2014, 16:09
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Jinak jako nechci je nějak extra bránit, v minulosti mě asi dvakrát taky docela dožrali, ale jakmile jsem si udělal zbroják a začal pro ně bejt alespoň trochu zajímavej zákazník, tak se přístup absolutně obrátil.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 čer 2014, 16:13
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 27 črc 2009, 16:41
Příspěvky: 54
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Za mě alfa na výbornou, co se týče osobních nákupů. Bohužel se může stát cokoliv a i to, co se stalo devildogovi. Sice by se to nemělo stát, ale nikdo není neomylný. Tvrzení Griffona, že je přehnané otravovat hned po objednání je dle mého scesné. Pro mě, jako prodejce je zajímavý každý zákazník, ať si objedná věc za 100Kč nebo stroj za 60tis. Pokud bych nechtěl "absolutně nezajímavé" zákazníky, povolím odeslání objednávky ze shopu od 20tisíc vejš.


04 čer 2014, 16:21
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Pro tebe možná jo, pro Alfu prostě očividně ne. Neříkam, jestli je to tak správně nebo špatně, prostě konstatuju fakta, na který jsem si přišel vlastní zkušeností. A otravovat každý den od objednání prostě přehnané je a nepřekvapuje mne, že obchodník, pro kterého jedny kalhoty tvoří absolutně marginální položku, přestane mít náladu to řešit. Opět neříkám, jestli to je dobře nebo blbě, pouze že to dovedu pochopit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 čer 2014, 17:20
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Griffone pokud je otravovani tim ze poslu jeden email dalsi den zda bylo expedovano zbozi kdyz jsem si to nechal posilat DPDckem do firmy abych tam ten den byl, protoze by me nahaneli po celem meste jak maji zvykem a "ceske" reci typu nezajimavy zakaznik ,ktery si koupi kalhoty za par stovek. Uz jen kazdemu dobremu prodejci je jasne ze timhle prichazi o dalsi potencionalni zakazniky a objednavku a samozrejme i o moznost dalsiho vydelku. Uvedu priklad na ebay jsem si od cinskeho prodejce koupil picovinku za 11 dolaru i s postou a prodejce me informoval hned druhy den o odeslani a jako bonus mi dal 15% slevu na dalsi nakup. No tohle je me dle meho nazoru dobry a spravny produktivni pristup. Chtel jsem si v alfe koupit i neco dale rocne mam nemale vydaje na takticke veci, krmeni do zbrani ktere mam atp. Vsechny eshopy zacinaji od malych zakazek a stejnem pristupu k vsem zakaznikum. HOWG

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


06 čer 2014, 16:54
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Ja som si u alfatactical.cz objednával chrániče kolien ALTA a camelbak Source a tovar prišiel normálne a jednanie bolo taktiež super. Akurát mi zo začiatku neposlali fakturáciu, ani mi neodpisovali a pod. Potom som skontaktoval viacerých a už mi to poslali, síce do spamu, ale poslali. Tiež som čakal na odozvu 3 dni, ale tovar došiel ok a v termíne.


06 čer 2014, 18:27
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Já u nich musel několik objednávek po měsíčních čekáních stornovat, šlo o věci co měly mít podle webu skladem a v hodnotě několika tisíc, od tý doby jsem u nich na webu nebyl, hold každej ať si to dělá posvim žejo :-D

_________________
http://www.Sniperblog.cz


06 čer 2014, 19:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2014, 19:45
Příspěvky: 197
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímto obchodem? http://www.e-army.cz/ Já jsem si u nich objednával maskáče vz.95, pásek a čepici. Pásek přišel jinej než měl, jinak bylo všechno v pořádku. Ale ty maskáče mají nějaký divný číslování nebo co, prostě mě neseděla velikost. A protože lepší velikost na výměnu. A proto jsem se rozhodl je ve 14ti denní lhůtě vrátit. Ale peníze ani po týdnu nepřišli. Psal jsem jim a odpověděli že nemají číslo účtu. Tak jsem jim ho poslal a další skoro měsíc zase nic. Psal jsem znova a už ani neodpověděli. Je to jen takový varování pro ostatní, aby si na ně dávali pozor.

_________________
Průzkumník, One shot, one kill, Little Big Horn, Slaďouš, Pevná muška

Aimtop M4A1 standard
CM.030


06 čer 2014, 19:40
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Na vrácení peněz mají 30 dni. takže si počkej a pak něco řeš.

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


07 čer 2014, 06:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2014, 19:45
Příspěvky: 197
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Tak za týden to budou dva měsíce, co jsem jim posílal číslo účtu.

_________________
Průzkumník, One shot, one kill, Little Big Horn, Slaďouš, Pevná muška

Aimtop M4A1 standard
CM.030


07 čer 2014, 13:27
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 čer 2014, 14:54
Příspěvky: 23
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Zdravim, chcel by som sa opytat slovakov, ktory maju skusenosti s http://www.airsoftpro.cz/ a http://www.airsoftguns.cz/ na postrehy o tychto obchodoch. Planujem kupit G36 od cymy, gulicky a zasobnik. Prave zacinam s airsoftom, nechcem sa sklamat prvym nakupom. Ma niekto prehlad aka je uroven komunikacie pri nejakom probleme, ci je mozna reklamacia a pod. Za kazdu skusenost vdacny.

Samozrejme budem rad aj za skusenosti domacich!

Dikes


26 čer 2014, 17:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Airsoftpro je super, co se týče přístupu k zákazníkům a vyřizování reklamací asi nejlepší shop u nás. Airsoftguns taky neni špatnej obchod.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 čer 2014, 17:58
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 16 čer 2014, 14:54
Příspěvky: 23
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Prave dnes vyslo video na coolgearsk. Odoberam ho od zaciatku pôsobenia na YT a myslim si, ze si nema dôvod nieco vymyslat. Nechcem tvrdit ze je ASgun zly obchod ale po videni tohto videa radsej pojdem do ASpro.

link na video


26 čer 2014, 20:32
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 čer 2014, 14:54
Příspěvky: 23
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Zdravim, mate niekto skusenosti s obchodom gunfire ?

Dakujem za skore odpovede.


14 črc 2014, 12:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Jasné..zatial super...neviem ako riešia reklamacie..nikdy nebolo treba, ale tovar prišiel vždy komplet a v poriadku , dobre zabalený a často skorej ako z Čr

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


14 črc 2014, 12:34
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 12 dub 2013, 12:45
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
alfatacital :
21.3.2014 Objednany maly camel od sourcu, na webu skladem

3 tydny nic, prvni volani do obchodu - nooo, zeptam se kolegy a dam vedet na mail..

17.4.2014 mail, ze camel je nedostupny, ze bude nejdrive za mesic, jeslti pockam. Na moji otazku, zda ma pouzdro na camel molle vazby jako maji na fotce na webu jsem byl ujisten, ze ano, jinak budu informovan. Rikam ok, v tom pripade pockam, pridal jsem cqc platformu k objednavce.

cca kazde 3 tydny volani do obchodu s odpovedi, ze zatim nic.

cca dva mesice zpatky odpoved, ze je na ceste, ze za 14 dni je tady, platformu pro me maji ready.

cca mesic zpatky stale nic - odpoved ze jeste nedosel, ale ani platforma uz neni skladem, ale az dojde camel, bude i platforma.

tyden zpatky sam p. Sindelar volal, ze camel prisel, objednavka je pripravena

Vcera dalsi volani do obchodu, kde to tedy vazne? Odpoved: objednavka je pripravena k expedici, nevim proc to nikdo neodeslal. Ze hned odesilaji.

Dnes ( 15.8.2014) zbozi dorazilo, prisel camel i platforma. Camel samozrejme molle vazbu NEMA, takze jsem cekal 5 mesicu na neco, co maji jinde skladem.

Suma sumarum - na nedostupnost jsem byl upozornen, az kdyz jsem se zacal zajimat. S reklamaci bych nejspis uspel, ale ani mi za to nestoji. Komunikace rekl bych dobra, ale maji tam asi kluci trochu bordel, nebo jsem byl dalsi zakaznik, co jim za to proste nestoji. Za me davam od obchodu ruce pryc, bohuzel.


15 srp 2014, 10:29
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Nedoporucuji z vlastni zkusenosti Evike.com.
3 objednavky a z toh ve 2 problemy. V posledni me opakovane misto tela s pevnou pazbou posilaji sklopku, i kdyz jsem je durazne upozornil, ze maj spatne polepene zbozi a maji zamenene popisky na zbozi.
10 let objednavam z WGC a nikdy jsme nemel problemy. Bohuzel tento dil zrovna nemaji.


04 pro 2014, 15:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Ak chce niekto lacné TM-ko alebo CA, tak municak.sk má januárový výpredaj za naozaj špičkové ceny.

http://www.municak.sk/januarovy-vypreda ... mitstart=0


23 led 2015, 21:35
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 24 úno 2015, 08:04
Příspěvky: 3
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Tak alfatactical mě taky už dožrala :)

Zaplaceno předem- s objednávkou (kde byly obě položky skladem, u košile kus, u batohu 3 kusy).

S objednávkou se nic neděje, kontaktuji je na facebook ( je pravda, že druhý den, nicméně chtěl jsem ty věci na akci v sobotu a na webu píšou, že položky skladem zpravidla odesílají druhý den), odpověď byla, že mě kontaktuje kolega. Ve 14:10 telefon (nemohl jsem vzít, pač mi ve 14:00 začala šichta). Na to mi přišla podle mě arogantní SMS "Děkujeme za objednávku díky které Vás nemůžeme kontaktovat...", tak jim odpovím (psát pod stolem sms můžu, tam kamery nevidí :D ) a zjistím, že košili nemají skladem (že by dali sami hned vědět to nic), ale že batoh mi pošlou.
Tak si říkám, no což může se stát, hlavně, že budu mít batoh.

Druhý den mi píšou email, že zjistili, že ani batoh nemají skladem.

Takže teď budu čekat bůhví jak dlouho.

Zase je fakt, že některé věci mají jen oni, takže mě to asi donutí nakupovat zase tam.

Většina obchodu skladovou dostupnost má v dnešní době taky už pořádně ošefovanou (s případem, kdy jsem objednal, co bylo podle webu skladem a doopravdy nebylo jsem se setkával, tak před 10 lety)

Argumentace, že mají mnohem větší objednávky, takže je zákazníci s malými objednávkami asi moc nezajímají (jak psal kdosi výše) je dle mě celkem mimo. Jestli s tím mají problém, tak ať přijímají objednávky od určité částky, jako to mají jiné eshopy...

Nicméně, je fér podotknout, že to byla druhá objednávka v krátké době a s tou první zatím (čekám ještě na něco co nebylo skladem) nebyly problémy.


26 bře 2015, 15:14
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 13 zář 2014, 17:33
Příspěvky: 94
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Taky se s Váma podělim o zkušenost s obchodem AirsoftPro.cz
V neděli 22.3 jsem objednal gumku a plyn AT Super Green gas 2l za 500 Kč.
V úterý mi balík přišel, otevřu a místo AT plynu 2l za 500 Kč mi tam dali 1.1l AT za 290 Kč.
Ok, volám tam, domluvime se že mi pošlou ten co jsem chtěl a odečtou od něj rozdil- 210 Kč.
A že když to budou posílat tak at mi tam daj jednu Gumku a Hop Komoru na G36ku.

Tak dneska balík přišel, otevřu, plyn je ok, ale kde je hopka a gumka.
Na faktuře je napsaná, ale v balíku neni.
Hlavně že mi poslali k tomu klíčenku, asi na omluvu, nebo aby mě víc.........
Zejtra tam musim zavolat znovu, tak jsem zvědavej.

_________________
SRC G36C - 140 m/s
SRC M9 Sahara edition Gbb - 90 m/s


26 bře 2015, 20:03
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 13 led 2012, 11:00
Příspěvky: 78
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
zdar chci pořídit z ebairsoft http://www.ebairsoft.com/scarh-open-bol ... -8878.html platí pořád že je pošta v ceně(vidím tam free shipping)? a jsou už na tom líp nebo to je pořád stejné jak jsem tady četl ?(negativní ohlasy) , jestli je teda lepší tam předem napsat zda to je skladem. A jestli teda nějak pomůže když se nepošle faktura a napíše se na balík gift nebo nízká částka? díky


13 srp 2015, 20:51
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
To co se píše na balík nikoho nezájma. Rozhodne celník jestli se mu to nezdá.

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


14 srp 2015, 06:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 srp 2009, 19:14
Příspěvky: 228
Bydliště: Svitavy
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Myslím si, že objednávat něco, co přijde v bedně s délkou skoro metr, bude to vážit 4kg a na rentgenu jim bude svítit kvér a přitom doufat, že když se napíše GIFT, projde to vpohodě, je dle mě docela zcestný :D
Podle mojí zkušenosti se platí DPH a CLO jen pokud je balíček nějakého většího rozměru. Několikrát mi přišla obálka, na které bylo napsáno třeba 70 dollarů a nic jsem neplatil. Naopak velká bedna v který byl webbing a převyšoval stanovenou hranici asi o 100Kč mi samozřejmě vyclili.
Takže dle mě je u čehokoliv dražšího než je ta hranice dobrý počítat s tím, že to DPH a CLO prostě zaplatím a případně být jen mile překvapen tím, že to prošlo.

_________________
PAMWE CHETE


16 srp 2015, 17:43
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
+200kc vypalne posta :D


17 srp 2015, 08:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 04 úno 2017, 22:40
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
Monk píše:
Na vrácení peněz mají 30 dni. takže si počkej a pak něco řeš.


§ 1832
(1) Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu podnikatel bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem. Podnikatel vrátí spotřebiteli přijaté peněžení prostředky jiným způsobem jen tehdy, pokud s tím spotřebitel souhlasil a pokud mu tím nevzniknou další náklady.


04 bře 2017, 10:15
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 04 úno 2017, 22:40
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Airsoftové obchody
musim se s Vami podelit o nazor na airsoftguns.cz

obejdnal jsem si u nich zbran za temer 6 tis kc, ktera me prisla v rozbalene krabici a v hroznem stavu. Rikam si ok, asi smula, tak ji vratim a objednam si jinou, libila se mi sniprovka od tokyo murai, bohuzel nemeli ji zrovna nikde jinde nez zase v airsoftguns, tak jsem ji musel vzit odtud.

cas ale plynul a kdyz jsem videl, jejich neochotu vratit mi penize za prvni objednavku, rozhodl jsem se tu druhou objednavku nevyzvedavat

vcera mi volal jejich zamestnanec z infolinky a chtel po me uhradit naklady za dopravu, pak mi zacal vyhrozovat exekuci, ackoliv u me maji stale dluh 6 tis korun za prvni objednavku a jsou jiz davno po terminu kdy mi meli poslat zpet penize

neuveritelna drzost, doporucuji se vyhnout tomuto obchodu velkym obloukem, svych zakazniku si nevazi a na infolimce jim sedi arogantni prase


04 bře 2017, 10:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 291 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz