Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Moje první zbraň 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 15 zář 2009, 21:16
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Moje první zbraň
Ahoj
Začínám s airsoftem. Chceme dělat nevo spíš děláme bw. Muj strop co se týče peněz je 3000-3400 Kč. Koukal jsem po G-36 Ale chtěl bych mít i jiný rozhled. A docola mě to táhne do trávy jako sniper. Proto bych se chtěl zeptat jakou zbraň bych si měl koupit k bw kdyby mě to chytlo. díky


24 pro 2009, 20:12
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 srp 2009, 22:26
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
jak už zde jednou zde griff říkal že pokud chceš být sniper tak buď tě to omrzí(a prodáš ji) nebo softu necháš

_________________
Ak-47ß Specnaz je moje zbraň, takových jsou spousty, ale tahle je moje, bez mojí zbraně nejsem vůbec nic a beze mě neni ta puška nic


24 pro 2009, 20:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Chlape...hledej a čti. Na tomhle fóru je opravdu hromada témat jak typu "začínám s airsoftem" nebo "jakou zbraň si vybrat do X Kč", tak i o různých zbraních (včetně recenzí) nebo BW.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 pro 2009, 20:26
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
pokud mas strop 3400 kč tak na snipera zapomeň..... Sniper jako takový je alespoň 20000....

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


24 pro 2009, 21:51
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 15 zář 2009, 21:16
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Ja sem to možná blbě napsal sniperku bych si chtěl koupit až někdy k 3Q 2010. Teď na kvér mam 3400. Na foru jsem hledal ale chtěl jsem speciálně návrch od vás jaké zbraně byste mi doporučili. Našel například nějaký téma kde doporučovali zbraně jako P90 ale to se mi moc nechtělo protože to je belgický.


24 pro 2009, 23:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
G 23 GBB

http://img132.imageshack.us/img132/6495/pc030002.jpg

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


24 pro 2009, 23:11
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Ja bych zvolil treba G3 ,kdyz si to dobre potunis tak z toho bude dobry kompromis

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


25 pro 2009, 10:57
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
mnam píše:
Našel například nějaký téma kde doporučovali zbraně jako P90 ale to se mi moc nechtělo protože to je belgický.

Prostě konec ...

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


25 pro 2009, 15:22
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2009, 18:58
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
P90ka (ta skutečná) je fakt třída. Nechápu co se ti na ní nelíbí. Navíc není ani tak úplně belgická. Pouze ji vyvinula beligcká společnost pro NATO. Takže je taková až mezinárodní :D

P90 má mimochodem úžasnou kadenci. K tomu celkem velký zásobník z ní dělá opravdu smrtící zbraň. Co jsem čet jsou AEG verze tohohle, s dovolením, skvostu výborné. Lehce rozebíratelné nebo co.

Bejt tebou koupím si ji ;)

_________________
Zatím ani jedno varování... uff :)


25 pro 2009, 15:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Dan píše:
P90ka (ta skutečná) je fakt třída. Nechápu co se ti na ní nelíbí. Navíc není ani tak úplně belgická. Pouze ji vyvinula beligcká společnost pro NATO. Takže je taková až mezinárodní :D

P90 má mimochodem úžasnou kadenci. K tomu celkem velký zásobník z ní dělá opravdu smrtící zbraň. Co jsem čet jsou AEG verze tohohle, s dovolením, skvostu výborné. Lehce rozebíratelné nebo co.

Bejt tebou koupím si ji ;)


Dane prosím tě, dyť ty nemáš se softem skoro žádný zkušenosti.......seš začátečník a ne všechno co čteš může být pravda a ostrá P90 se liší od airsoft verze :wink:

_________________
IN OMNIA PARATUS


25 pro 2009, 15:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 15 zář 2009, 21:16
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Přístup těch kdo tomu rozumí a už pár let hraje airsoft mi opravdu na tomto foru vadí. A nevidim to jen u mě. Prostě řeknu svuj názor a jsem kamenován. Každej z Vás nějak začínal a Váš přístup jeko jako že ste elita a nikdo se k Vám nedostane. Jinak ale většina foru je tu normální. Radši se zeptam na radu jinde.


25 pro 2009, 16:02
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Se divíš že se s tebou nechce nikdo pořádně bavit, když nepoložiš smysluplnej dotaz? Co jinýho bys asi tak chtěl k BW kromě G36? Možná tak ještě jiný HK... Takže zbraň bys tím pádem měl vybranou, pak máš cenovej strop, tak mrkneš na shopy, koukneš co se do tý cenový hladiny prodává, najdeš několik G36 od různých výrobců a v různých modifikacích a buď si vybereš co se ti líbí, nebo se můžeš zeptat kterej z těch třeba tří výrobců je OK a kterej není OK (nebo si tuto informaci sám někde najdeš).

_________________
http://www.Sniperblog.cz


25 pro 2009, 17:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Dan -> Prosimtě, víš o ostrej P90 něco víc, než to, co jsi slyšel ve Stargate? Takovýhle tvrzení že je to "špičková zbraň" nebo "fakt třída" od lidí, co tu zbraň v životě nepoužili v akci, ani z ní nevystřelili, ani jí nedrželi v ruce a ani si o ní nic pořádně nepřečetli, fakt miluju. Je to určitě dobrá, kvalitní a v mnoha ohledech revoluční zbraň se spoustou výhod, nicméně její ergonomie je poněkud kontroverzní, je to PDW-samopal a používá pistolovou (navíc ne moc rozšírenou) nízkokaliberní munici...takže je to specifická zbraň pro specifické využití a například pro širší armádní využití je krajně nevhodná. A skutečně je vyráběná pouze a jen Belgickou firmou FN Herstal, čili nějaké tvrzení o mezinárodnosti je nesmysl. Stejně tak, že je vyráběná pro NATO je pitomost ...NATO je pouze aliance, mezinárodní organizace, není to žádná konkrétní vojenská síla, aby se dalo říkat, že "NATO používá zbraň xxx".

A tvrzení ohledně airsoftové verze...opět, v životě jsi to nedržel v ruce, takže nechápu, co tě vede k tomu, že tu prezentuješ nějaké názory na tu zbraň. Nějaké nepodložené "jedna bába říkala" nebo "někde jsem četl" informace začátečníka, který si vybírá zbraň, opravdu nezajímají a akorát ho matou. Když doporučuješ zbraň, doporučuj takovou, se kterou máš osobní zkušenost, o které víš že opravdu dobrá je...a ne takovou, o které sis něco někde přečetl nebo slyšel. Mno a pokud máš zkušenosti leda tak s tržnicovými manuálkami, tak prostě mlč.

mnam -> Eh, wtf cože? Co se ti jako nezdá? To jako čekáš, že sem naklušeš, založíš topic a všichni se přetrhneme, abysme ti vypisovali co všechno za zbraně si můžeš koupit? Zvlášť, když se po netu (vlastně i tady po fóru) válí tuny článků, recenzí a témat o různých zbraních, o tom, jak si vybírat kvér do začátku atd.? Stačí si dát trochu práci, něco si přečíst, rozmyslet si co za kvér bys vlastně chtěl, podívat se jaký máš možnosti a pak ti rádi poradíme a pomůžeme, pokud si nebudeš jistej nebo budeš váhat. Ale jako když sem přijdeš stylem "Sám jsem línej si zbraň vybírat, takže si s tim dejte tu práci za mě a napostujte mi sem, co bych si mohl koupit", tak co jako čekáš? Takovejch lidí jsou tuny a kdybysme měli pokaždý dělat práci za ně a vybírat jim kvéry, tak neděláme nic jinýho.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 pro 2009, 17:22
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
mnam píše:
Přístup těch kdo tomu rozumí a už pár let hraje airsoft mi opravdu na tomto foru vadí. A nevidim to jen u mě. Prostě řeknu svuj názor a jsem kamenován. Každej z Vás nějak začínal a Váš přístup jeko jako že ste elita a nikdo se k Vám nedostane. Jinak ale většina foru je tu normální. Radši se zeptam na radu jinde.


nejde o to ze bysme nemeli radi novacky... Ikdyz uznavam, ze nektery ba i dobre mysleny prizpevky muzou pusobit negativne nebo stekave... Jde o to, vyvinout nejakou vlastni iniciativu...Ja kdyz jsem si vybiral svou prvni zbran (jooo Gloček je Gloček.... nesmrtelná a smrtící :o) Tak jsem kouknul precet fora, pak kouknul na shopy, precet komentare a pak jsem se zeptal jak jsou na tom tyhle 3 ruzny pistole co jsem si vybral (to je samozdrejma otazka od novacka, protoze je nikdy nedrzel v ruce a nechce napoprvi koupit brak) Ale jak psal Griffon... Nemame tu radi lidi co napisou jen: "Mam 3000 doporucte mi tu nejlepsi zbran". Kdyz by ses zeptal, libi se mi americka armada chci M4, ne moc drahou, mam na to XXX penez, co byste mi doporucili? A jeste v lepsi pripade se ani takhle nebudu ptat a otevru Vyhledavani tady na foru a dam hledat M4 .... A zeptam se pripadne uz v tom danym vytvorenym topicu... Amen....

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


25 pro 2009, 18:34
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
hle mnam: nesnáším všechny nováčky, které mají blbé dotazy, přihlouplé kecy a jsou líné jako p..a, bud rád že na to dostaneš nějaké odpovědi, na jiném foru by ti za to dali Ban Point a čau.

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


25 pro 2009, 18:57
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2009, 18:58
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Jé klucí já se polepším :lol: Stejně dokud nedostanu gun nemám co psát :D

_________________
Zatím ani jedno varování... uff :)


25 pro 2009, 19:43
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 28 zář 2009, 10:26
Příspěvky: 29
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
P-90tku mam sic čínu ale i tak je to good zbraň nechápu co proti ni kdo ma.
Co by se ji dalo vytknout je snad mířidlo je fakt lepší investnout litra do kulimátoru z armáče páč jinak se blbě míří a ktomu dolší litr za hlaveň když už. stim hopem si to chce vyhrát vyndat ho odmastit a seřídit nevim jak vi ale já nedoporučuju mastit rovnou zbraň (hlaveň a vůbec(krom mechu))je lepší namastit rovnou kule,ale jen dorbet ne zas aby vtom oleji plavaly :-D
takže
-míření
-neskladný zásobník
-točné zásobníky nahovn* a to číny i značkové
-seryové hlavně u camanů nejsou nic moc
+délka zbraně dá se převíst i ve školním báglu
+manipuelnost
+cena 3000kč na http://www.airsoftmorava.cz
+přímo kovová ložiska to je dobrá věc než se našetří na značkové
+nikdy nesklamala
+rosborka,sborka velice rychlá
+váha
aď si namítá kdo chce je to skvělá zbraň mám ji a nesklamala a je to čína
ale také je pravda to že to nejni žádnej přesnej gun kdo nemá trpělivost má problém trefit cíl na pár desítek metrá(přes 40 určitě) takže pokud nemáš srategickej mozek netrefíš ani ň v pohybu mezi 30-40m


31 pro 2009, 22:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Vždyť tu nikdo nenapsal, že je to špatná zbraň...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 led 2010, 18:01
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
P90 točák je nejlepší točák ze všech zbraní (samozřejmě Mauikovej). Ty snad znáš nějaké jiné točáky, které nechrastějí a můžeš vystřílet celej zádobník na jedno natočení ??

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


01 led 2010, 18:13
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 28 zář 2009, 10:26
Příspěvky: 29
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Nejde o to že chrastí ale o to že se po čase unaví a dáfkují na dvě věci vlastně natři
nahovn* nanic kničemu


01 led 2010, 18:33
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
tak ho nechte je vlastníkem této zbraně tak je to prostě jeho zkušenost no...ale je pravda že na ty točáky si spousta lidí stěžuje

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


01 led 2010, 19:15
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Martys píše:
tak ho nechte je vlastníkem této zbraně tak je to prostě jeho zkušenost no...ale je pravda že na ty točáky si spousta lidí stěžuje

já jsem taky vlastníkem a říkám že P90 točáky jsou nej .... :D :D

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


01 led 2010, 20:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Pokud to nebude nikomu vadit, tak bych za sebe doporučil AK74 od Kalashe... existuje snad přátelštější kvér...?

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


01 led 2010, 20:53
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Cotulosh píše:
Pokud to nebude nikomu vadit, tak bych za sebe doporučil AK74 od Kalashe... existuje snad přátelštější kvér...?

jo to samé od cymy :D jsou lepší

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


01 led 2010, 21:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
vojtka píše:
Cotulosh píše:
Pokud to nebude nikomu vadit, tak bych za sebe doporučil AK74 od Kalashe... existuje snad přátelštější kvér...?

jo to samé od cymy :D jsou lepší

No tak to si dovolím nesouhlasit... Dobře... dejme tomu, že absolutní začátečník (když už teda musí nutně mít AEG) nemá předpoklad upgrade... tam se nabízí možnost P&J, která je s cymou víc, než srovnatelná... ale pravda... mluvil jsem o origo Kalash... platí to pak stejně jako u většiny kvérů... kus od kusu, ale je fakt, že na mnou viděné rozlámané mechy vede CYMA nad Kalashem/P&J 3:0... navíc srovnání ceny P&J a Cymy dává výsledek...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


01 led 2010, 22:31
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2009, 06:37
Příspěvky: 141
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
pro toho co se tu ptal jakou zbran do začátku k BW:
kup si asík tohle http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... ductId=114
grifone neboj tu zbraň jsem měl možnost odzkoušet a střílí to dobře i v základu a když nejsi prase abys s tim skoušel pádlovat tak ti i to plastový tělo vydrží :D

jo a k tý P90-můj osobní názor je že P90 jedině do budov...jeden kluk co jí měl (mimochodem byla od Marui) na mě za slabšího větru střílel z nějakejch deseti metrů a nemoh mě trefit...takže po osobní skušenosti bych jí bral spíše do budov

a k tomu jak ses ptal na sniperku...jukni na tohle videjko možná tě to inspiruje :D
http://www.youtube.com/watch?v=IVZH2m1RODY

_________________
DUM SPIRO SPERO
Dokud dýchám doufám, že zvládnu utíkat

Perky

Průzkumník-Nenápadný-Zbrojíř-Sběratel hmyzu-Oko dravce-Kutil-Infiltrátor-1 z 300-Medik-Vítězství nebo smrt-Drill Sergeant-Fortunate Son


01 led 2010, 23:28
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Green Frog píše:
pro toho co se tu ptal jakou zbran do začátku k BW:
kup si asík tohle http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... ductId=114
grifone neboj tu zbraň jsem měl možnost odzkoušet a střílí to dobře i v základu a když nejsi prase abys s tim skoušel pádlovat tak ti i to plastový tělo vydrží :D

souhlasím měl sem ji rok a paráda...kamarád taky a nacpal tam do základu 120cku brko a rok mu to drželo než něco ruplo :D

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


02 led 2010, 16:09
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Osobně jsem ji neměl, ale na fachu jo a taky můžu říct, že to je vcelku slušná věc... když se vymění kabely, guma, ložiska, trochu se to dotěsní... k tomu slušnou baterku a pojme... :D

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


02 led 2010, 16:16
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
AK74 mam a do lesa, je to parada, dlouha hlaven, vsecko lita kam ma, neni tezky se trefit, ale dneska jsme byli na akci v baraku a reknu vam chozeni po schodech, do mistnosti atd. No nic moc.

P90 ma kamarad, strilel sem stim, zadnej zazrak. V baraku je to supr, je to kratky a v baraku presny (vetsinou tam nefouka vitr :D ).

Ale jinak, jsem taky zacatecnik a koupil sem si od kamose AK74, neni to zadnej zazrak, ale vyhodu to ma v tom, ze kdyz si ju koupis s kovovym telem, tak vnitrek muzes vymenit kdykoliv a to telo je prakticky neznicitelny :)


02 led 2010, 17:40
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Moje první zbraň
Krezz píše:
AK74 mam a do lesa, je to parada, dlouha hlaven, vsecko lita kam ma, neni tezky se trefit, ale dneska jsme byli na akci v baraku a reknu vam chozeni po schodech, do mistnosti atd. No nic moc.

P90 ma kamarad, strilel sem stim, zadnej zazrak. V baraku je to supr, je to kratky a v baraku presny (vetsinou tam nefouka vitr :D ).

Ale jinak, jsem taky zacatecnik a koupil sem si od kamose AK74, neni to zadnej zazrak, ale vyhodu to ma v tom, ze kdyz si ju koupis s kovovym telem, tak vnitrek muzes vymenit kdykoliv a to telo je prakticky neznicitelny :)

FacePalm

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


03 led 2010, 00:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz