Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 20:35




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Výběr M4-like AEG útočné pušky 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 12 bře 2020, 21:04
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Výběr M4-like AEG útočné pušky
Dobrý den, prosím o radu ..

Chci koupit zbraň vycházející z M16/M4/AR15 atd, prostě kompatibilní s M4 zásobníky .. Cenová hladina cca 6-9K, samozřejmě čím míň, tím líp ... Existuje nějaká zbraň, která je v téhle cenové hladině "must buy", že je fakt o třídu lepší než ostatní?

Líbí se mi třeba "G&G TR16 MBR 556WH G2", jejíž cena je lehce přes 9 táců a nevím, jestli za ty prachy opravdu stojí. Navíc je to už úplný strop, do kterého se mi až tak moc nechce pokud není opravdu nadprůměrná a neválcuje všechno ostatní široko daleko.

Vzhledově se mi velice líbí i "Arcturus SR16 Rifle AT-AR02", takže něco v tomto stylu :)

Jinak chci jí nahradit moji "CYMA CM.008", takže chci, ať tam je rozdíl v kvalitě zpracování a předpokládané životnosti, ideálně ať není potřeba do nové zbraně zasahovat žádným upgradem :)

Nuž, snad jsem to nenapsal moc zmateně, za každou odpověď předem děkuji :)


12 bře 2020, 21:08
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 31 kvě 2011, 13:33
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Výběr M4-like AEG útočné pušky
ahoj arcturus mam doma nemám na ní jediné špatné slovo, snad jen že jsem si na 3D tiskárně dodělal středící kroužek na hlaveň.

mám konkrétně tuto: https://www.airsoftmorava.cz/airsoftove ... turus.html

na poslední akci mi naměřili 132m/s takže krása v základu. Jinak 140brko lze bez uprav a drží. + točák natahovanej šnurou fak špica.


24 čer 2020, 20:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz