Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 20:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Assault vs. SMG 

Assault VS SMG
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Assault vs. SMG 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 16 lis 2019, 14:08
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Assault vs. SMG
Dobrý den, Potřeboval bych radu zkušených a moudrých. Rád bych si pořídil novou zbraň ale jelikož jsem již nějakou dobu Airsoft nehrál, tak si nejsem úplně jistý jak jsou na to po stránce kvality výrobci zbraní.

u zbraně FN F2000 jsem našel 4 výrobce : G&G, ICS , CYBG ,GG Armament
je nějaký z nich opravdu kvalitní výrobce? nebo je někdo schopen porovnat tyto výrobce. Co se kvality vnitřností a možností upgrade týká.

Od SMG byl si rád pořídil buď od firmy ARES - Heckler&Koch UMP
popřípadě Vector Kriss zde jsem našel 3 výrobce :KRYTAC , ARES, COYOTE

Taktéž jestli by bylo možné porovnat vyrobce tak bych byl velice vděčný.
Popřípadě nějaké osobní zkušenosti s těmito výrobci co se upgrade možností týče.

Děkuji Martin


17 lis 2019, 10:04
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
G&G a GG Armament je stejná firma - oficiálně a správně G&G Armament.
ICS určitě FN F2000 nedělá. Ale jinak je to velmi kvalitní výrobce.
G&G Armament dělá velmi kvalitní F2000. Je pěkná, lze používat klasický M4 zásobníky a má trojku mech.
Pro Cybergun (CYBG) dělá F2000 nějaká čína, patrně S&T, nebo tak někdo.
Osobně bych volil verzi od G&G.

UMP dělá ARES, S&T a G&G.
Osobně mám rád UMP od STAR/ARES. Je podle mě nejhezčí...ale už se špatně shání. Ale na BASu jednu najdeš na kamenné prodejně. ;-) Špatné není ani UMP od G&G.
Naopak S&T je hrozně ošklivý a uvnitř je taky trochu divoký. Působí moc lacině a plastově. Tomu bych se vyhnul.
Tak jako tak, UMP není úplně standardní zbraň. Shání se hůř zásobníky a musíš mít pro ně extra velký sumky.

S Vectorem bohužel zkušenosti nemám.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


19 lis 2019, 18:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 16 lis 2019, 14:08
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
moc děkuji za odpověď. právě že od ARES jsem jí našel zde

za poslední dva dny jsem zjistil že se dělá ve dvou variantách a to například u Umarexu dělá v Competition nebo Elite verianta. přičemž je rozdíl 100 a 1 .

právě u FN 2000 kterou jsem našel na BAS je jako výrobce GG Armament ale popisem je to CYBG GG FN F-2000 Tactical . popřípadě k náhledu zde

Ještě jednou moc děkuji za odpověď


19 lis 2019, 19:38
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
Jako Aresu bych se nebál.

Cybergun vlastní licenci FN, takže G&G také prodává své F2000 pod jejich hlavičkou. Ale jinak jo, originální výrobce je G&G a Cybergun je v podstatě jen distributor, případně majitel licence. Je to takové složitější, já vím :-D

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


20 lis 2019, 08:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 16 lis 2019, 14:08
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
přesně to je to co jsem potřeboval vědět. Naposledy jsem Airsoft hral před 9 lety a od té doby se toho ve kvalitě výrobců a značek opravdu hodně zmenilo.

Čístě náhodou netušíte kde bych mohl sehnat tento ikonicky puškohled který je tak typicky pro tuto zbraň, hledal jsem snad všude ale nikde jsem ho nenašel jako samostatný kus. zde


20 lis 2019, 18:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
Osobne by som zvolil radšej iný typ zameriavača z praktických dôvodov no pokiaľ sa ti páči tak jedine zobrať FNko ním už osadené. Pídeš síce o flip-up mieridlá ale tie sa tiež dajú dokúpiť, možno sú však súčasťou balenia taktiež, to neviem. Nemyslím si že ten FN-zameriavač kúpený samostatne + FN F2000 vo verzií len s railom by ťa vyšli lacnejšie.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


20 lis 2019, 19:49
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
Za mě rozhodně F2000 od G&G! Měl jsem tu věc v ruce a zpracování je vážně nádhera, na bullpup se i slušně vytahuje zásobník. Hlaveň je 430mm a i tak se se zbraní dobře manévruje. Jediná nevýhoda, spíš o zvyku - je poměrně široká. Pecka to je i uvnitř. Pěkně odladěný mechabox s procesorovkou a silným motorem, z krabice jede velmi dobře. V zásadě nepotřebuje upgrade, pokud to nechceš honit do šílených čísel.
K UMP se moc vyjadřovat nebudu- naposledy jsem měl v rukou Double Eagle :D Ale pokud bys sehnal G&G (taky ho dělali), tak bych se vůbec nebál. Ale praktičnost oproti F2000 bude nižší. Hlavně ten zásobník bude dělat potíže při zalehnutí.
Vector jsem měl v ruce pouze od Coyote - ale údajně má jít o totéž, co Ares. Zpracování nádhera, parádní plast, ale vnitřek mě odrazuje. To, že má 93 m/s z krabice, bych u tak krátké hlavně pochopil, ale kadence tu--tu--tu i na 11,1V... Děs. Jinými slovy, před hrou bych rozhodně poladil kabely a vyměnil motor. A upgrade bude těžší kvůli atypické konstrukci.
Tolik za mě, vítěze jsem zmínil už na začátku :)


20 lis 2019, 20:51
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
madafaka píše:
Osobne by som zvolil radšej iný typ zameriavača z praktických dôvodov no pokiaľ sa ti páči tak jedine zobrať FNko ním už osadené. Pídeš síce o flip-up mieridlá ale tie sa tiež dajú dokúpiť, možno sú však súčasťou balenia taktiež, to neviem. Nemyslím si že ten FN-zameriavač kúpený samostatne + FN F2000 vo verzií len s railom by ťa vyšli lacnejšie.


Souhlas. Buď to kupit F2000 už s puškohledem, nebo si na verzi s railem dát cokoliv jiného. On to je v podstatě jen nějaký malý 20 mm puškohled a přes něj je dán plastový kryt. Nic více to není. Jako kouká se přes něj dobře podle mě, ale samostatně se to moc pořídit nedá.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


21 lis 2019, 16:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
Na gunfire pl je teraz FN F2000 od G&G v zľave. Nie výraznej ale cena pekná.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


23 lis 2019, 11:07
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 16 lis 2019, 14:08
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
moc děkuji. Ted jsem se tam díval a zaujaly mne ještě dva daší vyrobci. a to konkretně AGM a Snow Wolf. má s těmito výrobci někdo zkušenost?


25 lis 2019, 08:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
Obe Čína. Celkom slušné. Ako to už u čínskych výrobcov býva, niektoré modely od nich sú super, iným by zas bolo lepšie sa vyhnúť. Obe však majú zaujímavé portfólio modelov.
Samozrejme ide hlavne o to o aký konkrétny model sa zaujímaš a aké sú ku nemu na trhu ďalšie alternatívy

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


25 lis 2019, 12:44
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 16 lis 2019, 14:08
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
jedná se mi o to, aby to bylo kvalitně zpracované co do vnitřností. cena jakou to bude stát je až to poslední kriterium. do teď jsem chtěl Vector Kriss v Limited edition za 24k. opravdu se mi líbí nevšední zbraně a ještě o něco víc zbraně typu Bullpup.


26 lis 2019, 13:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Assault vs. SMG
No ono je z čoho teda vyberať. Či už z klasickej konfigurácie alebo k Bullpup.
Pri bullpup konfigurácií asi jediná nevýhoda často atypický skelet mechaboxu a hop up komora, to však nieje žiaden veľký problém. Črevá však prevažne štandard takže pohoda.
Okrem vyššie uvedených asi netreba spomínať dobre známy AUG ktorý má výhodu vo V3 mecháči a ponúka kopec variantov. Taktiež dobre známa L85 a jej varianty či už od Army Armament alebo ICS obe výborné a obe majú super mechabox. Vlastne ešte aj L85 od G&G..
Ďalej Tavor T21 od S&T, buď klasika, flat top alebo extended.
Taktiež Typ 97 od Real Swordu alebo menej známa puška od ARES Otto Repa AMR. Tiež veľmi pekná zbraň. Ešte ma napadá APS UAR a PTS PDR-C ktoré mne ako bývalému fanúšikovi FN P-90 príde mimoriadne sympatické.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


26 lis 2019, 15:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz