Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:12




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Přesná zbraň s nadprůměrným dostřelem okolo 15tis.? DMR 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 30 srp 2012, 11:36
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Přesná zbraň s nadprůměrným dostřelem okolo 15tis.? DMR
Ahoj,

v airsoftu jsem nováček, byl jsem jen na pár akcích, takže ještě moc nedokážu posoudit, co lze reálně očekávat od dobré zbraně. Momentálně mám celkem obyčejnou M4 od AimTop od výrobce upgradovanou na 150m/s. Do budoucna bych si chtěl koupit zbraň, která by dokázala konkurovat těm nejlepším. Už jsem zjistil, že sypat to po dávkách "rambo stylem" mě nebaví, takže bych chtěl spíš přesnou zbraň s výborným dostřelem, ze kterého bych mohl těžit. Podle toho, co jsem se tu dočetl, tak asi vlastně hledám DMR, pokud jsem to pochopil správně.

Předpokládám, že žádná zbraň v základu by nesplnila moje očekávání, takže bych rád rovnou uvítal radu, jaký upgrade do doporučené zbraně dát. Celé by to mělo stát ideálně do 15tis., jsem ale ochotný jít třeba i na 20tis. pokud by to opravdu stálo za to.

Co se vzhledu zbraně týká, tak se mi opravdu hodně nelíbí AK, naopak se mi typově líbí SCAR i BREN.

Původně jsem uvažoval nad koupí sniperky SSG24 Novritsch, ale nabyl jsem dojmu, že pokud stejné peníze investuji do DMR, měl bych dosáhnout stejného efektivního dostřelu a možná i přesnosti. Pokud to tak není, tak mě prosím opravte.

Díky za případné konstruktivní komentáře :)


08 bře 2018, 11:55
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 265
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Nový příspěvek Re: Přesná zbraň s nadprůměrným dostřelem okolo 15tis.? DMR
nazdar.. ja osobne som ostal verny uz len ICS puskam.. skus si pozriet napriklad tuto z poslednej MARS serie.. skvely kus.

https://airsoftshop.cz/product_info.php/products_id/15360

menil som len 2 veci, SHS brko 130 a maple leaf macaron gumu 60tku... s tymto je vysledok 485fps ( pri 0.20 ).. ak vymenis este trysku ( povodna nema tesnenie ) tak sa dostanes hravo na 500 fps... s uz spominanym FPSkom ktore tam mam teraz mam z poslednej lokalky potvrdeny kill na 75m, na chalana som vystrelil tri gule, jedna si ho nasla ( strielam geoffs 0.32 ).

zbran ma deleny mechac, rychlu vymenu pruziny a super telo a creva... cize da sa aj z krabice najst dobry kus.

tu mas kratku recenziu ktoru som robil ( najdes v odkazoch na boku aj unboxing )

https://www.youtube.com/watch?v=KszWjGB_jQw&t=21s

_________________
Proud member of the MFC

ICS MARS DMR ( 485 fps )
JG BAR10 Gspec ( 550 fps )
ICS BLE XAE


08 bře 2018, 12:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 31 pro 2016, 15:26
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Přesná zbraň s nadprůměrným dostřelem okolo 15tis.? DMR
Zdravím, zhodou okolností predávam nepoužitú zbraň ICS PAR MK3 a tiež asi 6x hraný ASG BREN A1. Obe sú to kvalitné zbrane a s malým úpravami vieš dosiahnuť 500FPS (v podstate stačí vymeniť pružinu). Zbrane predávam preto, lebo okrem týchto dvoch mám ďalšie tri a päť už naozaj nepotrebujem.

Obe sú ešte rok v záruke a k obom mám doklad o kúpe.

Odkaz na inzeráty:

https://sport.bazos.cz/inzerat/86737501 ... k3-MTR.php

https://sport.bazos.cz/inzerat/86738255 ... ft-gun.php


08 bře 2018, 15:13
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Přesná zbraň s nadprůměrným dostřelem okolo 15tis.? DMR
Čemukoliv jinymu než SR25 (co se tyka aeg) ve fullupu už snad pomalu DMR ani neřikam.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B3DC5AE
Cena i s optikou a všema custom pičovinama kolem 13K, vysledny vykon na PSG150 kolem 190m/s při 4J. Stavěl jsem to pro kámoše (camo nastřik a doplnky jsou už jeho). Pro místní žvatlaly je herni pružina nějaka PSG130 ktera dava kolem 160m/s na 3,5J. Neni problem s tim konkurovat sniperkam, kolikrat jsem schopnej je i přestřelit. Problem je spíš těžký střelivo na takovym vykonu nahopovat. Dily to má až na gearbox a zasobniky identicky s AR15 (M4) takže tam neni co řešit.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


09 bře 2018, 13:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Přesná zbraň s nadprůměrným dostřelem okolo 15tis.? DMR
Brenu a Scaru by som sa v prípade DMR vyhol. Prikláňam sa k tu spomenutej PAR-ke, prípadne hocičo na AR-15 báze + upgrade. Krásne sú SPR ká alebo napr SAM-R, SR-25 tiež dobré.
Sám mám DMR ktoré som postupne upgradoval a tunil, tak mám akú takú predstavu ako to strielalo pri akom výkone a už na tých 150m/s sa dá strielať fakt slušne. Vysoký výkon ti bude na hovno keď to nebude presné alebo to bude strielať oblúkom, takže veľa spraví hop up/strelivo/hlaveň a samozrejme stabilný výkon, čiže aby všetko krásne tesnilo a bolo v ose.
Byť tebou tak by som začínal na strune SP-130 - SP-140. Tam sa dá dostať na krásne čísla.
Ďalšia parádna možnosť je M14 a m14EBR, krásna a neokukaná zbraň. No tu už sa dostávame cenovo vyššie vzhľadom na vyššiu nákupnú cenu základnej zbrane, pretože tu by som nepozeral po ničom inom ako G&G alebo Classic Army. DMR na báze M14 sú proste paráda.
Záverom len dodám toľko že ultimátna zbraň z nikoho lepšieho hráča nespraví a je lepšie sa držať trošku pri zemi, aby si nakoniec nebol trošku sklamaný. Sám mám 175m/s ale s DMR chodím už len na terče. Ak znova začnem aktívne hrať modernu, veľmi rád downgradujem. Tých 175m/s je síce masaker, ale nepripadám si o nič lepší alebo efektívnejší ako keď som mal 155m/s.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


09 bře 2018, 16:57
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 30 srp 2012, 11:36
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: Přesná zbraň s nadprůměrným dostřelem okolo 15tis.? DMR
Hele a není ta PAR-ka moc krátká na DMR?

Tohle je PAR https://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_405/products_id/15373

A našel jsem třeba tohle, což mi přijde hodně podobné, ale delší:
https://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_405/products_id/15365


10 bře 2018, 22:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Přesná zbraň s nadprůměrným dostřelem okolo 15tis.? DMR
Asi si si dobre nepozrel celú ponuku PAR-iek na shope.
Zadaj do vyhladávača "PAR" a uvidíš že je viacero verzí odlišných práve aj dĺžkou.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


11 bře 2018, 09:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz