Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:57




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 MARUSHIN M1 Garand 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 06 dub 2017, 13:14
Příspěvky: 2
Nový příspěvek MARUSHIN M1 Garand
Ahoj ,chtěl bych se optat ,nevíte náhodou jak to vypadá s MARUSHIN M1 Garand ?Hledal jsem po serverech našich i cizích a vypadá to že ukončili výrobu .Proto bych se chtěl zeptat jestli nevíte něco víc .

Předem dík za odpověď


06 dub 2017, 21:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: MARUSHIN M1 Garand
Čauko, Garand od marushinu sa už pokial viem nevyrába, občas sa dá na nejakú ešte naraziť skladom. Čo si budeme hovoriť, GBB M1 Garand je môj nesplnený airsoftový sen. Áno, dal by sa splniť práve kúpou marushin garandu ale za cenu veľkého sklamania. Zbraň vykazuje defekty, nie je spoľahlivá a dôležité zosilnené diely na ňu už nezoženieš. Mal som doma jednu ktorá však už bola prerobená na AEG a bolo vidno praskliny na závere, naťahovacej páke a bufferi ktoré boli provizórne opravené a pri prerábke na AEG už nijako namáhané. Každopádne v GBB by sa to po pár ranách rosypalo. Ak garand tak bohužial jedine AEG, historicky korektnejšiu od GG, lepšie črevá má v základe zas ICS. Obe výborné zbrane, osobne by som bral skôr GG lebo domáci upgrade atď premna nieje žiaden problém. Marushin pokračoval akurát vo výrobe M1 carabine..ale aj tú by som volil už radšej od King Arms, keby nieje len na CO2..preto som si ju nikdy nekúpil. Cenou útechy sa premňa stala vlastná stavba M1903A4 springfieldu v plyne. Už sa dá M1903 v plyne kúpiť od GG a v manuále od ST. Na trh sa chystajú aj GBB tomíky od KWA, King Arms a Palco. Keď nič iné možno si raz kúpim aspon ten. Ničmenej sen v podobe GBB garanda je v nedohľadne, bohužial.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


07 dub 2017, 16:17
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 21 úno 2017, 19:00
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: MARUSHIN M1 Garand
Ahoj,

vše podstatné popsal už madafaka, ale něco málo doplním. Osobně jsem viděl taky Marushina předělaného na AEG a musím říct, že nebýt d*bilního nabíjení tak zbraň velice vizuelně povedená, všechno jak má být, kde má být, atd.

Bohužel, vnitřnosti jsou děs běs a hrůza (teď mluvím pouze o plynu). Vydrží to nějakých cca 300 ran a pak je zbraň pomalu na odpis, ovšem slyšel jsem že někomu šlape do dnes s menším servisem, nevím, každopádně do Garanda od Marushinu bych za ty prachy nešel.

Jak taky psal Madafaka, GBB Garanda nikdo nedělá, dnes jsou pouze elektriky a pokud ti nevadí nějaké odchylky od originálu, tak bych šel do elektriky. Dá se sehnat od ICS, G&G a pak nově od A&K (v EU k dostání třeba tady: http://en.safarasoftair.com/weapons/historical-rifles/rifles/a-k-m1-garand-full-metal-electric-gun-real-wood).

Abych to shrnul, tak po vizuelní stránce vyhrává Marushin (Marushin>G&G>A&K>ICS), co se vnitřku týče, tak je zase nejhorší. Tady pak z hledista upgradu bude nejlepší asi G&G (?), ale vzhledem k tomu, že ve WW2 softu moc upy nejedou, tak ze základu je nejlepší ICS, ve které dlouho nemusíš na nic hrabat (vnitřnosti jsou IMHO super, jen teda ta trocha atypičnosti :? )

Vím, že si se ptal pouze na Marushin, ale trocha porovnání s dnešními elektrikami neuškodí.

P.S. Kámoš má M1 karabinu od Marushinu a podle něj až na atypickou munici a špatné velikosti zásobníků (jsou mnohem větší než originál a nevejdou se do kapes jim určených) je to docela dobrá zbraň, jen to chce mnohem větší starost o vnitřek a těsnění zásobníků. Na zimu nic moc a v létě taky jezdí spíš s ICS Garandem, ale na občasný zablbnutí zbraň dobrá, což je zajímavé vzhledem k tomu, jaký je Marushin Garand fail.


09 dub 2017, 17:51
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: MARUSHIN M1 Garand
M1 Garanda jsem naposledy viděl u nás v BASu, když jsme ho před cca sedmi/osmi lety prodávali do zahraničí. Pěkná věc.
Marushim M1 karabinu dodávalo chvíli ASG, nejprve na gg a později na CO2. Tehdy jsem zaváhal, že jsem ji nekoupil. A pořád toho lituji XD

U Garanda asi souhlasím s výše zmíněným. Původní verze od Marushinu nebyla na airsoft dělaná. Byl to model zbraně, co se měl chovat co nejvíce reálně a uml vystřelit i kuličku. Střelecké parametry nebyly nijak oslnivé, ale o to japoncům nešlo. Jim šo vždy hlavně o pěkný model a ideálně co nejrealističtější funkci.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


10 dub 2017, 10:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 09 kvě 2014, 10:28
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: MARUSHIN M1 Garand
Sice je tenhle dotaz uz zodpovezen, ale kdyz uz jsem na nej narazil. Ten komu Garand slape jsem nejspis ja, mam ve sbirce tri, z toho v soucasny dobe jiz dva funkcni, treti pujde na prestavbu.

Strelba z nich je sice super, ale blowback je poplatny dobe vzniku pusky pred 10ti lety. S dnesnima GBB se urcite neda srovnavat. V ramci pouzivani to urcite neni zbran pro zacatecnika, sam se v plynovkach hrabu uz par let, ve sbirce nebo rukama mi proslo dost, ale u Garanda me vzdycky neco prekvapi :lol:

Bojovat se s nim da, uz se tesim az se zvedne teplota a pujde vzit ven.


04 úno 2018, 22:14
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 09 kvě 2014, 10:28
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: MARUSHIN M1 Garand
Příloha:
0E186D90-39D0-4199-936A-CA5E7275A3A9.jpeg
0E186D90-39D0-4199-936A-CA5E7275A3A9.jpeg [ 1.78 MiB | Zobrazeno 9746 krát ]


04 úno 2018, 22:58
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing[Bot] a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz