Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:23




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 Zalozna zbran 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Zalozna zbran
Zdravim, som tu novy vela som uz toho tu precital a tak ale nenasiel som odpoved tak zakladam temu,hladam nieco do 80 eury 6mm,CO2, a bez blow back,mam vybrate tieto dve-
http://www.afg.sk/obchod/plyn-co2/airso ... mpact-co2/
http://www.commando.sk/zbrane/airsoft/k ... och-p8-6mm
nieco som tu cital o tej CZ75-ke ze vraj problemy su s hop up a sa neda vymenit ci co???diki za rady


26 pro 2011, 08:06
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
u Čezety jsou velky problemy s hopem, co vím tak kamarádovi to lítalo nahoru dolu doleva a doprava, ale rovne ne :D , druhemu kamarádovi se zlomilo spoustove táhlo.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


26 pro 2011, 11:47
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
ved to ma odradza,aj ked je sikovna dobra do ruky tak kamarat ju ma a tiez na dalej to lieta kade tade,s tou beretou pripadne inou je to ako?


26 pro 2011, 11:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
A nechceš si radši koupit AEPčko? Nevidim důvod, proč kupovat CO2 kvér bez blowbacku...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 pro 2011, 13:09
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
Ačkoliv jsem majitel GBB HiCapy s GG pohonem, tak bych i souhlasil s tím co navrhuje Griffon. Uvědom si, na co chceš záložku ...

Z 90% ji budeš tahat na stehně nebo na opasku. Jakákoliv plynovka je na provoz relativně drahá. 1 ml plynu je jeden výstřel a v chladu to nestřílí tj. 10°C a níže. CO2 bez blowbacku ? Hmm, tak to je snad revolver Dan Wesson ale ne za 80 éček. Záložka je dobrá pro:

- máš vytuněný kvér s M130+ a jsi ohleduplný v baráku, takže vytasíš krátkou
- chceš být oficír a tak nějak jim ta osobní zbraň sluší
- máš rád "last man standing", když už nemáš ani jeden mag a v nějaké díře odrážíš jednu vlnu za druhou a po jedné ráně si je dáváš pistolí
- chceš si dokázat, že se postavíš i AEGčkám se svou omezenou municí a pistolí a s kamarádem zlého střelce utaktizuejete k smrti
- máš rád LARPové hry, kdy se hodí mít zbraň zákeřně skrytou
- trénuješ a hraješ často CQB, kde např. první otevírající dvěře má často pistoli nebo tzv. kukačka ohnutá na schodech přes zábradlí kryje postup týmu a nebo slaňuješ do okna a pistole se hodí při manipulaci s osmou
- nebo máš bandu kamarádů s pistolkama, tak si dáte takovou gangsta přestřelku
....atd. a ještě bych pokračoval

V airsoftu záložní krátká zbraň je úplně na nic, když ji člověk neumí nebo nechce využívat. Opravdu vyhozené peníze a často i za plyn nebo bombičku. Za den si nevystřelíš z pistolky a nemůžeš tam nechat po akci všechen ten plyn jen tak natlakovaný v zásobníku (jinak se to ničí)... Takže abych ti ušetřil zklamání, doporučuji AEP, kde alespoň za elektřinu "nic nedáš".

BTW: Mají i novinku od CYMA, AEP M1911 ....
http://gunfire.pl/cze_m_Airsoft-repliky ... e-307.html

a nebo tuhle plynovku NBB na GG, 80 m/s opravdu má, uvnitř je z kovu (mám ji a používám ji)
http://www.anareus.cz/hledej.php?action ... Mauser+HSc

Argument ke koupi pistole, že se ti rozbije AEG na akci a ty vezmeš záložku, je nonsense ... nejlepší záložka AEG je zase jiné AEG a to buď v autě a nebo na zádech PDW ... už kvůli servisu, všechny sekundárky se blbě spravují, dílů neni mnoho.

Griffon: Já mám skoro dojem, že by se vyplatilo napsat článek na téma "Sekundární záložní zbraň v airsoftu" nebo spíš nascriptovat dotazník, kde podle odpovědí a bodů uživatel zjistí, zda to má smysl vůbec pořizovat. Ušetří se tím čas ohledně dotazů i peníze z pohledu hráčů ....

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


26 pro 2011, 15:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
fu tak ste ma tu pekne rozobrali :) no v podstate ked to citam mate pravdu ,ale tak zalozna zbran na stehne je skor image a sranda mat co ukazat ale zas co2 bombicky mi nepridu drahe v tom by som problem nevidel,dalej neviem blow back zbytocne zerie plyn a zbytocne nieco dalsie co sa moze pokazit osobne v tom nevidim vyznam,a elektricka pistol mi pride smiesna ked stlacim spust a pistol striela atomatom,neviem ci vsetky tiez v podstate len zacinam takze kazdej rade som rad,proste mi poradte nejaku zalkoznu zbran do max 80 eury,diki


26 pro 2011, 16:02
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
Ne. Děláš to špatně. Když máš omezenej rozpočet, vyber si zbraň do 80 Euro na svém oblíbeném shopu. Protože jsi nováček jak v AS tak zde, tak to zřejmě tolerují ... tohle se řeší ve 3 tématech. 3 sekundy hledání pomocí tlačítka HLEDAT a bude ti jasný, že informace tu jsou.

1) viewtopic.php?f=111&t=12338&p=133051&hilit=plynovka#p133051
2) viewtopic.php?f=111&t=11503&p=125735&hilit=plynovka#p125735
3) viewtopic.php?f=111&t=10397&hilit=plynovka&start=60

Fórum slouží k dotazům, ale tvoji práci za tebe dělat nebudeme. Pistole je image ? Tvar si teda umíš vybrat sám ...

Můj názor: Za 80 Euro nemá smysl kupovat žádnou plynovku. Nad 80 Euro to je aspoň v kovu, do této ceny buď plast, který se časem rozseká nebo budeš řešit u čínského kovu netěsnosti apod. BlowBack nezavrhuj, je to navržené tak, že to přirozeně pracuje se střelbou. Blowback se nerozbije zvlášť, to je závada celé zbraně. To není efekt vytvořený extra k*rvícím mechanismem. Ta zbraň s tím takto pracuje.

Jinak téma skoro duplicitní .... že by L**K ? :lol:

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


26 pro 2011, 16:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
no takze,takto,povodne tato tema mala byt len na vyber medzi dvoma kvermi,teraz je to uz o inom a podobne temy tu su to mi je jasne,ale preco hned kazdy len lock ved ludia su rozny tak preco by mi malo vyhovovat to co inym,80e bol rozpocet na non blow back,s blow b. samozrejme mam vysi rozpocet,diki za odkazy prestudujem to


26 pro 2011, 17:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
Tady jde o to, že prostě kupovat si nonblowback plynovku je blbost, když jsou na trhu AEP. NBB plynovka oproti AEP nenabízí nic navíc, akorát nefunguje v nízkých teplotách, je draší na provoz, složitější na údržbu a míň spolehlivá. Argument o střelbě dávkou je nesmyslnej, nic tě nenutí dávku používat. Blowback plynovka už je něco jinýho, nevýhody výše vypsané sice má taky, ale pocit ze střelby je oproti AEP úplně někde jinde.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2011, 01:04
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
takto som sa na to nedival asi mas pravdu takze bud elektriku alebo BB,tak ak mate nejake navrhy na slusnu AEP pistol alebo BB plynovku sem s nimi diki


27 pro 2011, 07:48
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
-ROOKiE- píše:

Za den si nevystřelíš z pistolky a nemůžeš tam nechat po akci všechen ten plyn jen tak natlakovaný v zásobníku (jinak se to ničí)...


muzes...

rika se ze bys tam mel nechat plynu na dva vystrely, jenze mam zkusenost stim ze kdyz necham tak malo tak mi zasobniky potom utikaji. ve sve tanace nechavam plny zasobnik celou zimu a na jare bez problemu funguje a neunika. ted nedavno jsem nechal zasobnik prazdny asi mesic a zacal ufukovat.

uz nekolikkrat jsem tu psal ze mam doma NBB KJW berettu ktera mi lezi asi 3 roky ve skrini bez pouziti a nedavno jsem ji vytahnul a vysel vystrel az jsem se sam divil.


27 pro 2011, 08:37
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
vanhouten píše:
-ROOKiE- píše:

Za den si nevystřelíš z pistolky a nemůžeš tam nechat po akci všechen ten plyn jen tak natlakovaný v zásobníku (jinak se to ničí)...


muzes...

rika se ze bys tam mel nechat plynu na dva vystrely, jenze mam zkusenost stim ze kdyz necham tak malo tak mi zasobniky potom utikaji.


Dávám do nich trochu více, tak jednosekudnový pšouk plynu. Pokud začnou unikat, rozdělám zásobník, namažu silkalem případně přetěsním.

K tématu ... raději bych dal 100Euro za pořádnou Blowback plynovku. NBB nemá smysl kromě super levné SRC Mauser HSc ...

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


27 pro 2011, 11:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
Laro22 píše:
takto som sa na to nedival asi mas pravdu takze bud elektriku alebo BB,tak ak mate nejake navrhy na slusnu AEP pistol alebo BB plynovku sem s nimi diki


No, tak teď se rozmysli, jestli teda chceš AEP nebo GBB, pokud GBB, tak se rozmysli jestli klasickou nebo CO2 no a pak ideálně i nadhoď představu, jakej typ pistole bys chtěl.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2011, 12:14
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
no takze,chcem plynovu viac sa mi to paci a su aj silnejsie ako elektriky,a asi by som chcel co2 ale tu neviem nevyznam sa ze co sa viac oplati a co nie,no a typ zbrane ,nieco na sposob CZ75...


27 pro 2011, 15:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
http://www.armymarket.cz/cz75d-compact- ... -asg-d2006

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2011, 16:07
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
fuu no vyborne aj cenovo ale ste pisali ze radsej nad 100eur,a co ten efekt pri CZ-etach ze hop up je naprd ?ale inak toto mazaujalo diki skvely odkaz


27 pro 2011, 16:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
search.php?keywords=CZ75D&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2011, 16:17
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
no dik, vacsinu som precital ,ale to je asi dost subjektivne ten kto ju ma ju chvali a kto nie tak somre,ako nemusi to byt CZ75 len nieco na ten stil,etse nejaky Glock alebo Beretta


27 pro 2011, 16:27
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
jestli chces levnou plynovku tak si kup MK23 od KJW - neni to co2, neni to GBB, ale vydrzi hodne dlouho a jak si do toho koupis marujacke zasobaky tak ti dlouho vydrzi. vim o par lidech co ji maji uz dosti dlouhou dobu (cca 3-6 let) a dodnes jim funguje. jedine co tam je na pytel je ten tlumic s vnitrni hlavni. nevim ktere hovado to vymyslelo, ale da se kuchnout a udelat z toho normalni funkcni tlumic.

kvalitni plynovka neni levna zalezitost, kupovat plynovku za 1500-2000 kc nema podle me moc smysl. radeji si priplatit a koupit poradnou plynovku co vydrzi vecnost (Marui, KSC atd.) nebo se plynovku vybodnout uplne, v pripade potreby zalozky a nedostatku financi si kup manual.


27 pro 2011, 16:31
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
nie to radsej si priplatim za poriadnu zbran,len ja si tazko vyberiem strielal som len z cezety ta mi sadlo do ruk perfektne aj vaha super aj spracovanie len na dialku to lietalo kade tade preto chcem poradit od niekoho kto toho mal v ruke viac tu v okoli sa tiez nemam koho opytat tak preto otravujem


27 pro 2011, 16:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
A co třeba taková M9A1 od WE? http://www.armymarket.cz/we-m9a1-cerna- ... e-d3991-BK

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2011, 17:25
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
no pekny kver,ale kedze idem objednavat z tohoto shopu viac veci tak aj zbran keby si mi vybral niektoru z tychto-http://www.airsoftguns.cz/katalog.php?&lev1id=11&lev2id=87&list=1 , predsa asi len ta CZ75


27 pro 2011, 17:39
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
Docela dobře se drží ta Duty...a je hezčí, než klasická ČZ. A nebral bych COčkovou...v zimě si nezasřílíš prakticky s žádnou, takže bych bral klasickou plynovku.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


27 pro 2011, 17:41
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
Hele mám CZ75D-Compact, M1911, HiCapa KP-05, Mauser HSc .. ideální je jít do nějakého obchodu a ohmatat si to.
Já mám střední ruce, ne tlapy ale ani ne ručičky ... nejlépe mi sedí CZtka, ona už je prostě taková, ale i cokoliv 1911 mi sedne (neznám nikoho, komu by nepadla, je to 100 let starý a geniální design, ale pro někoho se to v GBB zdá moc poruchové a přepojistkované). Většina CZkářů nemusí moc úchop Glocku, já s ním trpím, vadí mi ten úhel ... Beretta se mi sice líbí ale drží se to jak kus kamene nebo mrtvý nohy. Všechno je ale o zvyku ... CO2 osobně nemusím, vymrzává hop-up, GreenGas mám raději, jelikož množství plynu si do zásobníku já osobně zvolím, kdežto bombičku CO2 narazíš prostě celou i s jejím objemem a je třeba ji vystřílet.

Všechno střílí jak má, jen KJ Works (alias STTi) byla jednou na menší opravě, ale co jsem ušetřl na dekoraci jsem dal do opravy a ještě mi 100 Kč zbylo, takže jak jsem plánoval, tak se stalo. KJW není ideální, ale z mého pohledu dobrý poměr ceny a výkonu ... japonské zbraně jedou dražší plyn Forane 134a do toho GG nesmíš dát .... Kamarád má Well 1911 a střílí s ní už 2 roky a často. U nás v týmu má pistole uplatnění a tak min 500 ran ročně z ní vyjde ... čínské plynovky jsou DODO (doma dodělej, Griffon ví, o čem mluvím ...) ale i tak chodí se svými mouchami, prostě je to moc "levné" ...

EDIT: Vybírej ty zbraně, které mají kovový závěr ... už jsem viděl pár "rozedmutých" plastových závěrů ... konkrétně Beretta a čekal bych to časem i u CZ75 s plastem.

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


Naposledy upravil Freeman.G dne 27 pro 2011, 17:46, celkově upraveno 1



27 pro 2011, 17:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
to je na tom az tak zle co2?fuu len tu do temy to hadzat nechcem lebo neviem ako funguje gas o ten som sa ani nezaujimal ze ako sa to plni kolko vydrzi a tak


27 pro 2011, 17:45
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
No tak si to někde najdi jak to funguje :!: COčko je podle mých zkušeností děsně nestabilní...za všech teplot...jednou silný výstel, jednou slabší...blbě se ladí HOP když to dělá různý výkon.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


27 pro 2011, 17:51
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
dobre chlapy este ze ste tu,kedze CZ som mal v rukach a ihned mi sadla do ruky perfektne a z toho som bol moc nadseny tak to bude ona a teda radsej gas...


27 pro 2011, 17:54
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
smolda píše:
No tak si to někde najdi jak to funguje :!: COčko je podle mých zkušeností děsně nestabilní...za všech teplot...jednou silný výstel, jednou slabší...blbě se ladí HOP když to dělá různý výkon.


Což o to, ale už ten hop-up je blbě vymyšlený. Po pár zásobnících může fakt zmrznou a jelikož guma nebývá ze silikonu, tak je de facto po ní ... GreenGasová pistole je po pár zásobnících taky ledová, ale furt mi to hopovalo ... Půjčený MAC 10 mi omrznul :lol:

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


27 pro 2011, 17:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
Laro22 píše:
dobre chlapy este ze ste tu,kedze CZ som mal v rukach a ihned mi sadla do ruky perfektne a z toho som bol moc nadseny tak to bude ona a teda radsej gas...


A plastový nebo kovový závěr ? Na to bych se zaměřil ...

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


27 pro 2011, 17:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 pro 2011, 19:32
Příspěvky: 66
Nový příspěvek Re: Zalozna zbran
no tak asi kov bude lepsi ci?


27 pro 2011, 18:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz