Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:42




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 125 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 Snow wolf M24 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Snow wolf M24
Zdravim,

chtěl bych si pořídit M24 od snow wolf. Neprošla náhodou někomu z vás rukama? Pokud ano, tak jaký z ní máte pocit, co se týče střelbyschopnosti a zpracování dílů? S jakou značkovou puškou má kompatibilní díly, popř. jaké přesné hlavně do ní jdou dát (pokud možno levnější) a jaká hop up guma.

Dík za odpovědi.

_________________
One shot, two kills!


14 kvě 2011, 17:01
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
koukni se po fóru, někde se to tu řešilo…

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


14 kvě 2011, 17:45
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
jsem to tu hledal, ale nenašel...asi jsem se špatně koukal

_________________
One shot, two kills!


14 kvě 2011, 18:17
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Omlouvám se, moje chyba, řešil se tu sice Snow Wolf ale M 82A1 a ne M 24... takže tu být nemusí

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


14 kvě 2011, 18:26
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Tak mi včera přišla z Airsoftpro...Co se týče zpracování, tak to neni špatný...mám jí v OD a ta povrchová úprava těla vypadá docela dobře...jediný, co jsem musel udělat, hned jak jsem jí vybalil, tak kompletně vyčistit a promazat...hlavně promazat a vyčistit hlaveň, v tý byly brambory :D... válec a komponenty uvnitř viděli vazelínu tak max. z rychlíku. Jediný, co bylo mastný byla hop up guma, kterou jsem důkladně očistil a odmastil...Střílel jsem zatím jen doma, ven jsem se neměl čas dostat. Zatím můžu říct, že střílí :D Jediný, co bych tomu vytknul je ten plastovej zásobník, což vypadá opravdu strašně a bude to pěkně praskat... Až se dostanu ven, tak pak sem napíšu, jak to střílelo. Jinak co jsem se snažil vyčíst ze zahraničních fór, tak povětšinou se shodli na tom, že píst, pružina a trn jsou shodný s APS 2 od Maruzenu, jak je na tom válec to nevim, hlaveň by měla bejt AEG a hop up guma taktéž AEG, ale ta tovární vypadá všelijak...taky sem se dočetl, že někoho zlobila hop komora, že si tam naflákal plastový ramínka atd, z JG Bar 10 a že je to mnohem lepší.... a někde dokonce psali, že do toho továrně údajně montujou 6.03 hlaveň, což teda nevim, nevim, ale každopádně se těším, až jí konečně provětrám venku.... Stihl jsem si na ní vyrobit tlumič. Koupil jsem v baumaxu PVC trubku a tu pěnovou rouru na ochranu trubek...jinak žádnej závit na tlumič to nemá, takže jsem si to udělal nasazovací rovnou na hlaveň.....taky někde psali, že v tom maj ty centrovací kroužky na vnitřní hlaveň, já je tam teda nemám(zatim)... toť asi zatim vše

_________________
One shot, two kills!


18 kvě 2011, 22:00
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
jak to vyzkousis napis poznatky, stejne tak jak kdyz to upgradnes. spise me ale zajima jak to strili v zakladu


18 kvě 2011, 22:15
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
vanhouten píše:
jak to vyzkousis napis poznatky, stejne tak jak kdyz to upgradnes. spise me ale zajima jak to strili v zakladu


jasný ;) upgradovat to nehodlam, dokud to trochu nezastřílím a nesedne si to...pořídím pak novou hlaveň a hop gumu...jinak tam pasuje ten airsoftpro set, ten si časem koupím se 160 pružinou...vejš nepůjdu, chci aby mi to vydrželo :D akorát počkám, jestli se neobjeví nějakej válec...snad se neupraskne ta natahovací páka potom... :)


Tak to půjdu zastřílet asi až v neděli.

_________________
One shot, two kills!


18 kvě 2011, 22:26
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Tak sem napíšu nějakou recenzi co se týče střelby...střílím z ní GD 0,28g kulivo. Na 50-60 m na louce cca měřeno jsem trefoval postavu. Chvilku trvalo, než se zastřílel hop up. Hop up se aspoň teda na mojí pušce docela dost povoluje...to jsem vyřešil omotáním vnitřní hlavně lepící páskou tak, aby to drželo v tom bodě, kde ta kulička má tu správnou trajektorii...střílí se s ní příjemně, je docela přesná...stane se, že občas nějaká kulička letí do strany, ale neni to nic hroznýho. Natahování funguje bezproblému. TeĎ plánuju pořídit ten válec od ASpro a ten set se 160kou až budou finance. Tak to je asi tak vše. Jen vidim mínus v tom, že hlaveň a hop up guma jsou atipické, takže se zatím nedají sehnat lepší, přesnější.

_________________
One shot, two kills!


16 čer 2011, 15:24
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Válec ve zbrani i se setem...výkon se zvedl...taky mám další poznatek, že z druhý várky u ASpro jde odšroubovat ta záslepka hlavně a lze tam dát jejich redukci na tlumič, což u první série nějakym házadnym způsobem neni možný :(

_________________
One shot, two kills!


16 srp 2011, 22:22
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Tak to je pěkný. Pokud se objeví i další díly na upgrade tak M24 od CA už nikdo nekoupí :D (to berte jako vtip)

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


20 srp 2011, 21:48
Profil
Četař
Četař

Registrován: 15 srp 2011, 15:54
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Ahoj, jak se ta M24 drží? Nějaké poruchy nebo tak podobně? A zdá se mi že ta páka je nějaká chatrná pokud se mýlím a je to pouze můj dojem, tak mě opravte. Jde do toho nějaký upgrade? popř jaký... Díky


29 srp 2011, 13:12
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Drží se příjemně, mám v ní M160 a je to trochu makačka na natahování, ale zvykneš si...ta páka je v pohodě zatim...nevim, jak na silnější pružině vydrží, ale na tý M160 by to mělo vydržet...poruchy zatim žádný, největší - vidim v tom, že hlaveň a hop up i s gumou jsou atipický...
s optikou a nožičkama mi přijde těžší než SVD

_________________
One shot, two kills!


02 zář 2011, 13:04
Profil
Četař
Četař

Registrován: 10 zář 2011, 09:13
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Mám ještě pár otázek, ten spoušťák je kovový, to vím, ale je ten kov jak bývá že se dá okrouhat nožem, nebo je to z nějaké oceli, pak zda se do toho dá narvat přesná hlaveň bez výměny hop up komory.... a jaká ppružina je asi v základu... děkuju


19 zář 2011, 13:58
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
SilentSniper:

Mejla píše:
hlaveň a hop up i s gumou jsou atipický...




stačí si to pročist tady.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


19 zář 2011, 15:21
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
SilentSniper píše:
Mám ještě pár otázek, ten spoušťák je kovový, to vím, ale je ten kov jak bývá že se dá okrouhat nožem, nebo je to z nějaké oceli, pak zda se do toho dá narvat přesná hlaveň bez výměny hop up komory.... a jaká ppružina je asi v základu... děkuju


přesně tak, stačí číst...hop up a hlaveň jsou atipické...v základu bych si typnul odhadnout tak M120-130...uvádějí M140, ale přišla mi trochu slabší než SVD. Co se spoušťáku týče, tak mi kamarád ve strojírnách udělal z oceli ten záchyt pístu, takže by to mělo vydržet silnější pružinu. Jinak ten zbytek je docela bytelnej.

Jinak teď jí budu prodávat, protože na airsoftu už bohužel nemám čas.

_________________
One shot, two kills!


12 pro 2011, 23:46
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2012, 23:57
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Tak já jsem jedním z vlastníků tohodle kousku i s upgradem z ASpro a M160 pružinou. Jak tu bylo psáno tak natahovat je to trochu fuška, ale i když jsem zatím neměnil nic jiného než vzduchotechniku a pružinu tak drží v pohodě. Čekám až se ukáže komora a pak půjdu do lepší hlavně a možná snížím pružinu. co se týče zásobníků tak si plánuju udělat aspoň kovové tělo aby to drželo, je škoda, že není celokovová varianta. Zatím do toho rvu 0,40 kule, ale ještě se mi nepodařilo řádně zastřílet a seštělovat optiku. Co jsem zkoušel tak to furt lítalo dolů a to i když jsem zkusil lehčí munici, což asi bylo mastnou gumkou. Po jejím očištění jsem ale už neměl další možnost ji zastřílet. tedy krom jedné akce kde se normálně hrálo. zatím sem takovej sváteční hráč :-D, ale časem se to snad zlepší


22 úno 2012, 17:50
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Náhodou lidi nevíte o hopový komoře pro tuten kver ???
THX

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


23 úno 2012, 17:18
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
jeste tusim nejsou hopkomory


23 úno 2012, 18:22
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2012, 23:57
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
v ASpro jsou ve vývoji. také na ni čekám


25 úno 2012, 21:45
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 úno 2012, 21:35
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Taky jí vlastním z pracováním je libová mam sice OD ale i tak vypadá jak ostrá co se týče vnitřku chce to pořídit hned lepší válec sám sem si pořídil set od AirsoftPro a pružinu m150 a je to výborné.

sem nepatri inzeraty na prodej
Jeff


27 úno 2012, 22:23
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 29 pro 2011, 17:59
Příspěvky: 22
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
tiež mám túto zbran a zatial to vyzerá byt dobré po nejakej dobe tam pôjde upgrade :) chcel som sa opýtat nemeral niekto v základe kolko to má FPS? lebo na ASpro píšu do 480fps tak že či to náhodou niekto z vás nemeral merákom


06 bře 2012, 16:26
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 08 dub 2012, 05:50
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
SW M 24 je vlastne rebrand Javelin M24. Na airsoftgi.com su nejake recenzie a videa. Tieto zbrane som mal dve, v oboch bola naprd komora - komory su odlievané a majú sem-tam nejaký kaz/dieru. Co sa tyka komory novej, vyraba ju PDI za cca 75 dolacov, alebo original od CA za cca 45. Rozmyslam, ze tam skusim dat komoru od ASpro na pusky Well - len potrebujem zistit vonkajsi priemer komory, nevedel by niekto pomoct? Ak bude sediet priemer, treba uz len vyrezat nove zavity a doriesit stelovanie hopu tym srobkom.


08 dub 2012, 05:59
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 kvě 2012, 17:49
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
tak mám tiež túto hračku a je to celkom parada :) bola tu reč ze je atipická hlaven neviem či z vás ju už menila ale chcem sa spítať či by sa tam hodila tato http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1168

a aku hop up gumu by ste mi doporučily

vopred vďaka


06 kvě 2012, 17:53
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
guarder hlavne jsou na prd. overene jsou km head, prometheus nebo z levnejsich src. ale nevim jeslti te M24 jdou nacpat.


07 kvě 2012, 10:37
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 08 dub 2012, 05:50
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Nazdar, problemom nie je ani tak samotna hlaven, ale hop-system. Prikladam foto, na nom je to videt lepsie. Hopguma je z jednej strany hrubšia, z druhej tenšia a ta hrcka, ktora pritlaca gulu je v strede, tam, kde je ten zarez. AEG gumu tam sice navlečieš, ale tato ma pritlačnu hrču na okraji = medzi hlavnou a telom komory ti zostane asi 1 cm priestor a tym padom hlaven sa ti bude posuvat v komore. Ja som do SW M24 dal komoru na L96 a facha to paradne. Len som si musel dat spravit centrovaciu vložku. Povodna komora ma priemer 24 mm, ASpro L96 22 mm, vložka teda má 1 mm +-


Přílohy:
hopsystem.JPG
hopsystem.JPG [ 107.95 KiB | Zobrazeno 55217 krát ]
07 kvě 2012, 11:51
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
hlaveň je atypická, má jinou délku a jinak vykrojený drážky na zámek a na hop gumu, takže ti tam nepůjde dát...guardery jsou sice šmejdy, ale do manuální pušky bych se jí nebál dát, přece jenom tam nestřílíš dávky, takže než se vydře trochu to potrvá...co jinej vystřílel z elektriky za akci, já nevystřílim za rok :D

_________________
One shot, two kills!


07 kvě 2012, 12:00
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 kvě 2012, 17:49
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Mejla píše:
hlaveň je atypická, má jinou délku a jinak vykrojený drážky na zámek a na hop gumu, takže ti tam nepůjde dát...guardery jsou sice šmejdy, ale do manuální pušky bych se jí nebál dát, přece jenom tam nestřílíš dávky, takže než se vydře trochu to potrvá...co jinej vystřílel z elektriky za akci, já nevystřílim za rok :D




to znamena v podstate to ze tam ten guarder nepojde asi len tak namontovat nemas daku odskusanu hlaven na tuto snipu ???

no a mna laka hlavne na tej guarder hlavni priemer6,02 co by mohlo byt fajn , a este som si tu vsimol ze ASpro by mali vyvijat hop up komoru na tuto snipu neviete nieco podrobnejsie ???


07 kvě 2012, 21:00
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
zmrdko píše:
Nazdar, problemom nie je ani tak samotna hlaven, ale hop-system. Prikladam foto, na nom je to videt lepsie. Hopguma je z jednej strany hrubšia, z druhej tenšia a ta hrcka, ktora pritlaca gulu je v strede, tam, kde je ten zarez. AEG gumu tam sice navlečieš, ale tato ma pritlačnu hrču na okraji = medzi hlavnou a telom komory ti zostane asi 1 cm priestor a tym padom hlaven sa ti bude posuvat v komore. Ja som do SW M24 dal komoru na L96 a facha to paradne. Len som si musel dat spravit centrovaciu vložku. Povodna komora ma priemer 24 mm, ASpro L96 22 mm, vložka teda má 1 mm +-


takže po drobnějších upravach tam de hlaveň z APS systemu :?: (L96)..nemas nekde foto ?

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


07 kvě 2012, 22:33
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 08 dub 2012, 05:50
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Nazdar, foto bohuzial nemam, už to tam mám napasované. V podstate bohato staci aj plech hrubky 1mm, ovinies ho okolo novej komory, napasujes a zaistis srobkom und ist das. Povodna komora ma zavit nalavo, Aspro L96 komora na mieste cerveneho kruzku - treba vyrezat novy. Druha foto (cerveny obdlznik) ukazuje praskliny na povodnej komore, je to spinave od vazeliny. Cize jedina vec. co je treba spravit, je vyrezat novy zavit + zohnat/vyrobit stelovaci krúžok.


Přílohy:
STA-d-hpC96.jpg
STA-d-hpC96.jpg [ 10.23 KiB | Zobrazeno 55153 krát ]
hopdiera.JPG
hopdiera.JPG [ 87.67 KiB | Zobrazeno 55157 krát ]
hopsrobik.JPG
hopsrobik.JPG [ 89.41 KiB | Zobrazeno 55157 krát ]
08 kvě 2012, 06:00
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 kvě 2012, 17:49
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
potom po uprave je mozne do tej hop up komory pouzit uz aj hlavne a gumy z eag ??


11 kvě 2012, 18:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz